Steam nabitie peňaženky 10 €

digitálna distribúcia
Cena s DPH
12,99 €
Cena bez DPH: 10,83 €
 
Nákupom získaš 10 bodov.
Kód produktu: 357797
Valve

Steam nabitie peňaženky 10 €

Darčekové kupóny služby Steam a kódy pre Steam peňaženku predstavujú jednoduchý spôsob, ako vložiť peniaze do svojej Steam peňaženky, alebo ako podarovať hry Vašim priateľom či členom rodiny.

Darčekové kupóny služby Steam fungujú rovnako ako darčekový certifikát a kódy pre Steam peňaženku fungujú ako aktivačný kľúč pre hru. Oboje môžete v službe Steam využiť k platbe hier, softvéru, prostriedkov peňaženky a ďalších položiek, ktoré si môžete v službe Steam zakúpiť. Darčekové kupóny služby Steam a kódy pre Steam peňaženku u nás nájdete v rôznych nominálnych hodnotách.

Vďaka darčekovým kupónom služby Steam môžete využívať výhody služby Steam i bez platobnej karty. Získate tak prístup k obchodu s online hrami a zábavou, ktorý je plný skvelých a inovatívnych titulov. Môže to byť i skvelý darček, ktorý umožní zakúpenie exkluzívnych hier.

Darčekové kupóny služby Steam sú po aktivácii prevedené na menu Vašej Steam peňaženky nezávisle na tom, v akej mene boli zakúpené.A ako si uplatniť kód pre Steam peňaženku? Akonáhle ho máte zakúpený, stačí iba:

 • 1. Prejsť na https://www.steampowered.com/wallet a zaregistrovať sa (ak ste tak ešte neurobili). Ak ho ešte nemáte, budete tiež potrebovať účet služby Steam .
 • 2. Po prihlásení do služby Steam vložiť svoj jedinečný kód, ktorý ste dostali, do poľa "kód pre Steam peňaženku".
 • 3. Kliknúť na "Pokračovať" pre prenesenie hodnoty na svoj účet. Ak ste nikdy nepoužívali Steam peňaženku na svojom účte, môžete byť vyzvaní na zadanie aktuálnej adresy pre určenie správnej meny.
 • 4. Hodnota kódu pre Steam peňaženku bude pridaná do Vášho účtu Steam peňaženky. Aktuálny zostatok bude uvedený v pravom hornom rohu vedľa Vášho užívateľského mena.
 • 5. A je to! Ihneď môžete vložené peniaze utrácať za čokoľvek si budete priať.


 • Steam Gift Card 10 € : hodnotenie 3 z 5 na základe 2 hodnotení.

  Recenzie na Steam nabitie peňaženky 10 €

  od Saša Melich 1 z 5tich hviezdičiek! 26.02.2022
  Pri uplatňovaní zadaného kódu sa vyskytla chyba. Kód môže byť neplatný. Pri opätovnom zadávaní kódu starostlivo skontrolujte znaky a dvakrát skontrolujte, či ste nezadali svoj kľúč nesprávne. I, L a 1 môžu vyzerať rovnako, rovnako ako V a Y a 0 a O. Kód možno ešte nie je aktivovaný. Po zakúpení môže trvať niekoľko hodín, kým váš predajca dokončí aktiváciu, počkajte a skúste kód znova uplatniť o chvíľu. Ak je mena kódu, ktorý sa pokúšate uplatniť, iná ako mena regiónu, v ktorom sa nachádzate, možno nebudete môcť uplatniť túto darčekovú kartu na svoj účet. V takom prípade vráťte tento kód predajcovi, kde bol zakúpený. Ak problém pretrváva, požiadajte o ďalšiu pomoc podporu služby Steam. Vždy som skopíroval z e-mailu a bolo to v poriadku, chcem ďalší kód alebo vrátenie peňazí
   
  od Saša Melich 5 z 5tich hviezdičiek! 12.01.2022
  veľmi dobre známe že to bude trochu výlet ale ďalšie výsledky z okolia lokality na papieri Dohode o dočasnom užívaní stavby
  Zobrazujem 1 do 2 (z 2 príspevkov)
  počet stránok:   1