Steelseries Arctis Nova 5X pre Xbox

Cena s DPH
139,99 €
Cena bez DPH: 116,66 €
Nákupom získaš 10 vernostných bodov.
QUATRO - nákup na splátky
Kúpiť na splátky cez QUATRO
Kúpiť na splátky cez Home Credit
Kúpiť na splátky cez HOME CREDIT
Možnosť poistenia:
Poistenie náhodného poškodenia a odcudzenia na 1 rok
21 €
Poistenie náhodného poškodenia a odcudzenia na 2 roky
31 €
Predĺžená záruka o 1 rok
17 €
Predĺžená záruka o 2 roky
30 €
Kód produktu: 475149
SteelSeries

Steelseries Arctis Nova 5X pre Xbox [61676]

Prevratné slúchadlá stvorené pre naozajstných hráčov


Steelseries prichádza s úplne prevratnými slúchadlami, ktoré sú doslova stvorené na 100+ hier. S aplikáciou Companion, ktorá bola vytvorená špecialistami, audio inžiniermi a pro hráčmi, budete počuť v hrách to čo ste doteraz nepočuli. Počujte doteraz nepočuté v hrách ako Fortnite, Apex Legends, Minecraft, GTA V a iné. Nastavenie jednotlivých hier si ani nemusíte meniť ručne medzi hrami - všetko je automatické.

Neuveriteľná výdrž batérie až 60 hodín znamená, že môžete hrať každý deň 8 hodín a ešte vám ostane pár hodín nazvyš. Ak ak ste si aj náhodou zabudli nabiť slúchadlá na 100 %, tak vás zachráni rýchlonabíjanie v podobe USB-C, s ktorým stačí nabiť slúchadlá na 15 minút a budete na 6 hodín opäť v hre.

Pokiaľ ste multitasker a chcete hrať a príjmať hovory v jednom, tak Quick-Switch Wireless je niečo pre vás. Quick-Switch Wireless dokáže meniť rýchly rozsah pásma 2,4 GHz, ktorý používate počas gamingu, na Bluetooth 5.3 len kliknutím tlačidla. Počas hrania sa držte na pásme 2,4 GHz, v ktorom budete počuť hlboké basy, vysoké výšky a presné stredy.

Na mieru navrhnuté neodymové magnetické meniče vám zmenia zážitok z hrania. Sú vyrobené z kovu vzácnych zemín, ktorý zaručuje domáce kino priamo vo vašich ušiach.

Mikrofón na týchto slúchadlách je iná liga. Má 2 x väčšiu šírku pásma a 2 x vyššiu čistotu, čo z neho robí doslova kryštálový audio zázrak. Nemusíte sa už obávať zvukov v pozadí vďaka fukncii Sonar AI-Powered Noise Cancellation v počítači, ktorá umožňuje dokonalé obojsmerné potlačenie šumu pri komunikácii. Pre elegantný výzor slúchadiel si môžte mikrofón úplne zasunúť.

Tieto slúchadlá určujú štandardy ďalších generácií slúchadiel.

Nová generácia slúchadiel

 • 100+ Game Audio prednastavenia
  Počujte doteraz nepočuté vďaka presne vyladeným profilom pre 100+ hier, ktoré zvýraznia kroky, prírodu alebo zvieratá ale hlavne tie kľúčové zvuky, ktoré zvýšia ponorenie do hry.

 • Arctis Nova 5 Companion aplikácia
  Všetky profily boli vytvorené profesionálmi, pro hráčmi a vývojarmi hier a čakajú na váš príkaz pomocou aplikácie Companion. Podľa potreby môžete prepnúť na ľubovoľnú predvoľbu bez toho, aby ste museli opustiť hru, či už hráte na konzole, mobile alebo počítači.
 • Roentgenové počutie
  Počujte čo iní nepočujú pomocou custom profilov, ktoré si môžete vytvoriť podľa seba. Zvýšte si hlasitosť krokov, prostredia alebo čohokoľvek čo budete potrebovať.
 • Dva sloty na ukladanie
  Udržujte samostatné profily EQ pre herný zvuk 2,4 G a zvuk Bluetooth, ktoré sa ukladajú a prepínajú automaticky.

 • Quick-Switch Wireless
  Jednoducho prijímajte hovory počas hrania, prepínajte z vysokorýchlostného 2,4 GHz na Bluetooth 5.3 jediným dotykom tlačidla. Mobilné pripojenia zostanú v pohotovostnom režime, keď sa vrátite do akcie, aby ste mohli uskutočniť hovory alebo získať okamžitý prístup k aplikáciám.

 • On-Ear ovládanie na slúchadlách
  Tlačidlo Power obsahuje hneď viareco funkcií - stlmenie, nastavenie hlasitosti a ChatMix. Pomocou tlačidla Quick-Switch sa pripojte k Bluetooth a prijímajte hovory alebo počúvajte vašu obľúbenú hudbu kdekoľvek.
 • Medziplatformové hranie
  Neviete si vybrať vašu obľúbenú platofrmu na hranie? Nebojte sa lebo kompaktný kľúč USB-C môžete vymienať medzi všetkými systémami a ktorý podporuje PC, PlayStation, Switch, Meta Quest, vreckové konzoly, ako aj telefóny a tablety podporujúce USB-C.

 • Výdrž batérie
  Máte naplánovaný herný týždeň? Tieto slúchadlá vás podržia celý týždeň a ešte kúsok dlhšie so 60 hodinovou výdržou batérie. Znamená to, že môžete hrať každý deň 8 hodín a ešte ostane pár hodín nazvyš.

 • Neodymové magnetické meniče
  Počujte všetky výšky kryštálovo, všetky stredy presne a všetky basy hlboké s neodymovými magnetickými meničmi. Špeciálne navrhnuté neodymové magnetické meniče vyrobené z kovu vzácnych zemín sa postarajú o dokonalý zvukový zážitok, nech hráte akúkoľvek hru alebo audio média.
 • 360 stupňový priestorový zvuk
  Počúvajte všetko z každého smeru pre úplné pohltenie a prehľad o situácii s bezplatným virtuálnym priestorovým zvukom Sonar pre Windows. Plne kompatibilný s Tempest 3D Audio pre PS5, Microsoft Spatial pre Xbox a ďalšími riešeniami priestorového zvuku tretích strán (predávajú sa samostatne).

Nová generácia mikrofónu

 • ClearCast 2.X
  2-násobná šírka pásma, 2-násobná čistota s týmto novým mikrofónom ClearCast s novou čipovou sadou s vysokou šírkou pásma a podporou 32 KHz/16 Bit zvuku.
 • Výsuvný mikrofón
  Úplne zasunutý mikrofón pre elegantné pohodlie kdekoľvek s ľahkou konštrukciou len 265 g. Ideálne na cestách alebo pri počúvaní hudby osamote.

Kľúčové vlastnosti

  • Prednastavené módy pre viac ako 100 hier
  • Batéria s výdržou 60 hodín
  • Quick Switch Wireless - meňte medzi 2,4 GHz herným módom a Bluetooth 5.3 vhodným na volanie pomocou stalčenia tlačidla na slúchadlách
  • Mikrofón budúcej generácie
  • Špeciálne navrhnuté neodymové magnetické meniče vyrobené z kovu vzácnych zemín
  • Medziplatformové hranie

Technická špecifikácia

Meniče
Veľkosť 40 mm
Frekvenčný rozsah 20 - 22 000 Hz
Senzitivita 93 dBSPL
Impendancia 36 Ohm
Harmonické skreslenie <1 %
Podpora 360° audia áno
Mikrofón
Typ ClearCast Gen 2.X - Fully Retractable Boom (plne vysúvací)
Polárny rozsah mikrofónu obojsmerné potlačenie hluku
Frekvenčná odozva 100-10 000 Hz @ 32 kHz/16 bit
Citlivosť mikrofónu -38 dBV/Pa
Batéria
Výdrž batérie do 50 hodín na 2,4 GHz bezdrôtový
do 60 hodín na Bluetooth
Rýchlonabíjanie 15 minút na 6 hodín hrania
Ostatné
Kontrolky na slúchadlách hlasitosť
kontrolka zapnutia
párovanie
Quick-Switch
mute (stlmenie)
Kompatibilita Xbox Series X/S & Xbox One
PC Win10 a novšie (podporuje ChatMix)
MAC (nepodporuje ChatMix)
PS4, PS5 (nepodporuje ChatMix)
Switch - bezdrôtovo USB-C alebo Bluetooth
Mobilné zariadenia - bezdrôtovo USB-C alebo Bluetooth
Oculus Quest 2 bezdrôtovo USB-C alebo Bluetooth (iba audio)
Minimálne požiadavky Nova 5 App - iPhone (iOS 15.6), Android (Android 9)
GG + Engine - Windows 8.1 a novší, Mac OS 10.13 a novší
GG + Sonar Audio Software Suite - Windows 10 a novší (požadovaný pre ChatMix na PC)

Produktové video


Buď ako prvý informovaný
o našich novinkách