SteelSeries Rival 300, black

69,99 €
57,99 €
Cena bez DPH: 48,33 €
 
Kód produktu: 333205
SteelSeries

SteelSeries Rival 300, black [62351]

Optická myš SteelSeries Rival 300 spája do jedného celku bezkonkurenčný výkon a vysokú úroveň prispôsobiteľnosti pre profesionálny herný výkon. Ponúka taktiež 6 programovateľných tlačidiel a RGB podsvietenie.

Bezkonkurenčný výkon

Výkon SteelSeries Rival 300 kraľuje nad konkurenciou vďaka najmodernejšiemu senzoru, novo vyvinutým SteelSeries spínačom a sadou nástrojov, ktoré Vám dajú neoceniteľnú výhodu voči Vašim nepriateľom.

Bezkonkurenčný dizajn

Myš, na ktorú sa spoliehajú profesionáli, je dnes ešte lepšou. Keď SteelSeries navrhoval Rival 300, zachoval všetko, čo fanúšikovia milovali na pôvodnej verzii Rival, a navyše pridal niekoľko vylepšení.

Nekonečná prispôsobiteľnosť

Rival 300 je neuveriteľne prispôsobiteľná myš s 16,8 miliónmi farebných odtieňov LED podsvietenia, 3D tlačiteľnými menovkami pre individualitu, a SteelSeries Engine 3 pre dokonalé vyladenie herného výkonu pre Vaše potreby.

Pokročilý optický senzor

V srdci Rival 300 leží vlastnoručne navrhnutý herný optický senzor Pixart PMW3310. Ten sľubuje nulovú hardvérovú akceleráciu a poskytuje skutočné 1:1 sledovanie pohybu a precízny pohyb bez ohľadu na to, do akých rýchlostí sa akcie v hre vyvinú. CPI je najlepšie vo svojej triede a umožňuje snímanie od 50 po 6500 CPI.

SteelSeries spínače

Vlastnoručne navrhnuté SteelSeries spínače majú životnosť viac než 30 miliónov kliknutí a predstavujú vysokorýchlostný kanál medzi senzorom myši a Vašimi kliknutiami. Zvuková odozva klikov je nepatrná, zatiaľ čo poskytuje okamžitú hmatovú odozvu.

Vyladenie do detailov

Keď je čas zabojovať proti konkurencii, je nutné mať svoje zbrane nabrúsené na maximum. Preto umožňuje SteelSeries Rival 300 prispôsobenie CPI, preprogramovanie všetkých 6 tlačidiel, prispôsobenie rýchlosti odozvy (polling rate), zmenu uhlov snímania, akcelerácie a decelerácie a mnoho ďalšieho, aby ste si boli istí, že Vaša myš umožňuje využiť Vaše hráčske schopnosti na (minimálne) 100%.

Ukutá víťazstvami

Tvar Rival 300 bol vytvorený spojením tých najslávnejších herných myší v histórii. SteelSeries dlho pracoval na tom, aby urobil z Rival 300 najpohodlnejšiu hernú myš pre pravákov, s vyvýšenou zadnou stranou a štýlovými kontúrami.

Prepracované bočné úchyty

Inžinieri v SteelSeries hľadali tú najlepšiu možnú textúru, ktorá najviac podporí bezpečný úchop myši, no zároveň podporí pohodlie pri jej používaní. Preto sú bočné úchyty myši pokryté úplne novou textúrou z odolného materiálu, ktorý je odolnejší proti poteniu a abrázii.

Ergonomické tlačidlá

Nik nechce robiť "prstovú gymnastiku" len preto, aby mohol stlačiť niektoré tlačidlo na svojej myši. Rival 300 bola preto navrhnutá tak, aby všetky tlačidlá boli dokonale dostupné priamo z prirodzenej polohy ruky. Každý pohyb, každé stlačenie tlačidla tak bude prirodzené, rýchle a nevyruší Vás pri hraní.

Úžasné podsvietenie

Rival 300 ponúka dve nezávislé zóny podsvietenia, ktoré umožňujú zobraziť až 16,8 miliónov farieb. Farby môžete prispôsobiť zvlášť pre každú zónu, pre každý profil alebo pre každú hru či aplikáciu. Rival 300 ponúka štyri úrovne podsvietenia a tri svetelné efekty, z ktorých si môžete vybrať - "stály", "ColorShift" a "dýchajúci" - a tak si môžete spraviť svoju SteelSeries Rival 300 skutočne "svojou" už od prvého pohľadu.

3D tlačiteľné menovky

Viete zaobchádzať s 3D tlačiarňou? Prečo si teda nevytvoriť vlastnú menovku na Vašu Rival 300? Stačí vytiahnuť tú pôvodnú a môžete ju nahradiť svojou vlastnou, na ktorú môžete napísať čo len chcete.

Dizajn:

Materiál: Soft-touch čierna, lesklá biela, matná šedá
Ergonomické vyhotovenie pre pravú ruku
Počet tlačidiel: 6
SteelSeries tlačidlá: výdrž až 30 miliónov kliknutí
Hmotnosť: 130 g
Dĺžka kábla: 2 m

Senzor:

Názov senzora: Pixart PMW3310
Typ senzora: optický
CPI: od 1 po 6500
IPS: 200
Akcelerácia: 50 gs
Odozva: 1 ms
Nulová hardvérová akcelerácia
Presnosť sledovania pohybu: 1:1

Podpora SteelSeries Engine 3


Recenzie na SteelSeries Rival 300, black

Ešte tu niesú žiadne recenzie o produktoch.