Stellaris: Galaxy Edition [Steam]

digitálna distribúcia
Cena s DPH
49,99 €
Cena bez DPH: 41,66 €
 
Kód produktu: 435198
Paradoxnevhodné pre vekovú skupinu maloletých do 7 rokovanglická verzia
Hra vyžaduje pripojenie k sieti internet a aktiváciu v systéme Steam!

Stellaris: Galaxy Edition [Steam] [PC digital]

Hra Stellaris je impozantná stratégia na galaktickej úrovni. Preskúmajte šíru galaxiu plnú divov. Štúdio Paradox Developement, v ktorom vyrobili série Crusader Kings a Europa Universalis prezentuje Stellaris, evolúciu žánru "grand strategy" s prieskumom galaxie vo svojom jadre.

Hra predstavuje hlboký strategický herný štýl, obrovský výber mimozemských rás a rozprávanie príbehu, ktoré je postavené v popredí. Hra Stellaris má hlboký, náročný systém, ktorý odmeňuje intergalaktický prieskum pri tom ako prechádzate, objavujete, ovplyvňujete a zisťujete viac o veľkom množstve rás, s ktorými sa stretnete počas vašich ciest.

Vyryte vaše meno naprieč kozmom odhaľovaním vzdialených nebeských základní a celých civilizácií. Budete expandovať za pomoci vojny, alebo cestou diplomacie pre dosiahnutie vašich cieľov?

 • Žiadne dve hry nikdy nie sú rovnaké:
  Nikdy sa vo vašich cestách nestretnete s rovnakými mimozemskými rasami.

 • Hlboká diplomacia:
  Aliancie, federácie, mierové vyjednávania a všetko čo ste sa naučili očakávať od PDS hier.

 • Objavy:
  Vyšlite vaše vedecké lode pre objavovanie tajov galaxie a zažite nespočetné rozvetvené príbehy.

 • Dizajnér lodí:
  Navrhnite vaše lode a sledujte ako ničia nepriateľov s neustále viac vyspelými zbraňami a prístrojmi.

 • Vyspelý výskum:
  Veľký strom technológií s určitým stupňom náhodnosti. Niektoré technológie musia byť reverzne navrhnuté, niektoré nesú veľký risk a mnoho umožní ďalšie vylepšenia.

 • 3 druhy FTL:
  Váš výber druhov vesmírneho cestovania (Hyperlane, Wormhole, alebo Warp) drasticky ovplyvní vašu hru.

 • Udržte vašich obyvateľov šťastných:
  Segmenty populácie môžu byť nespokojné a zazlievať Vám špecifické veci. Vyhoviete im, alebo ich nemilosrdne rozdrvíte?

 • Tvorba rás:
  navrhnite vašu vlastnú rasu so špeciálnym výzorom, zmesou mravov a charakterových čŕt, ktoré preferujete.  Galaxy edícia obsahuje:

  • Originálny digitálny soundtrack: Soundtrack Stellaris ponúka dve a pol hodiny pôvodnej hudby vrátane bonusových skladieb a alternatívnych verzií, ktoré hra neobsahuje. Skladby, ktoré zostavil Andreas Waldetoft, sú po častiach uvedené Brandenburským štátnym orchestrom vo Frankfurte a Miou Stegmar. Pri fúzii orchestrálnych a elektronických zvukov možno počuť témy, ktoré evokujú ďalekosiahle skúmanie vesmíru. Zahrnuté sú súbory MP3 a bezstratové súbory FLAC.
  • Exkluzívna rasa mimozemšťanov (dekoračné DLC):Kolonizujte nepoznané a vybudujte slávnu ríšu pavúkov! Pridajte do svojej hry novú mimozemskú rasu s unikátnym arachnoidným vzhľadom. Ak sa vás vaši priatelia spýtajú, ako ste sa zmocnili týchto vesmírnych pavúkov, povedzte im o ponukách na internete.
  • Digitálna zberateľská kniha: Pripojte sa k tvorivému tímu v spoločnosti Stellaris a získajte ďalšie informácie o návrhu a implementácii doposiaľ graficky najvýraznejšej hry Paradoxu. Táto exkluzívna 130-stranová kniha, od konceptuálneho umenia a úplných ilustrácií po 3D vykresľovania, ponúka zbierku hernej grafiky, ktorá nie je k dispozícii nikde inde. Zahŕňa tiež pohľad na myslenie, ktoré prinieslo tento dizajn, problémy, s ktorými sa tím stretol, a spôsob, akým nakoniec ožil vizuálny štýl.
  • Stellaris: Nekonečné hranice - román od Stevena Savileho (e -kniha): Najpredávanejší autor Steven Savile napísal originálny román odohrávajúci sa vo svete sci-fi filmu Paradox ‘Stellaris. Dôkaz, že ľudstvo nie je vo vesmíre osamotené, ho rozdeľuje na dve polovice: Má náš druh hľadať svoju záchranu v nadväzovaní priateľstiev medzi hviezdami alebo v príprave na neodvratnú vojnu? Aké objavy môže kolónia očakávať, keď vyrazí do neznáma, aby našla zdroj záhadného mimozemského signálu? Stiahnite si a čítajte ako epub, mobi (Kindle) a PDF..
  • Exkluzívny avatar a ikona fóra Galaxy: Ukážte svoju lásku k Stellaris na fórach Paradox a ďalších sociálnych sieťach s exkluzívnym avatarom a ikonou.
  • Pozadie obrazovky s podpismi: Vzdajte hold priekopníkom, ktorí cestovali do neznáma, s touto tapetou podpísanou vývojovým tímom Stellaris.


 • Názov vydavateľa: Paradox Interactive
 • Názov vývojára Paradox Entertainment
 • Dátum vydania: 09.05.2017
 • Pegi: 7
 • Žáner: Simulátor

  Minimálne požiadavky:
  Operačný systém: Windows® 7 SP1 64 Bit
  Procesor: Intel® iCore™ i3-530 alebo AMD® FX-6350
  Pamäť: 4 GB RAM
  Grafická karta: Nvidia® GeForce™ GTX 460 alebo AMD® ATI Radeon™ HD 5870 (1GB VRAM), alebo AMD® Radeon™ RX Vega 11 alebo Intel® HD Graphics 4600
  DirectX: Verzia 9.0c
  Pevný disk: 10 GB voľného miesta
  Zvuková karta: Kompatibilná s DirectX 9.0c
  Pripojenie: Širokopásmové pripojenie k internetu
  Jedná sa o digitálnu verziu hry Stellaris: Galaxy Edition, kód vám bude zaslaný SMS správou alebo e-mailom.


  © Paradox Interactive. Trademarks belong to their respective owners. All rights reserved.


 • Recenzie na Stellaris: Galaxy Edition [Steam]

  Ešte tu niesú žiadne recenzie o produktoch.