VIANOCE na PlayGoSmart
×

Still There [Steam]

digitálna distribúcia
Cena s DPH
12,99 €
Cena bez DPH: 10,83 €
 
Nákupom získaš 10 bodov.
Kód produktu: 441443
IcebergEN dabing
Hra vyžaduje pripojenie k sieti internet a aktiváciu v systéme Steam!

Still There [Steam] [PC digital]

Stále tu (Still There) existuje príbehová psychologická adventúra o pretrvávajúcom smútku, technických hádankách, šialených AI a čiernom humore. Vyhnite sa minulosti, privítajte zabudnutie, pripravte si dokonalú taliansku kávu.

NAUČ SA PRAVDU
Po prijatí núdzového rádiového prenosu sú rutiny izolovaného strážcu vesmírneho majáku a jeho spoločníka AI navždy prerušené. Konfrontujte, utešte sa a spovedajte sa prostredníctvom dialógov s bohatými a podmanivými postavami. Klasická, humánna, sci-fi záhada.

VYRIEŠTE NÁROČNÉ HÁDANKY
Budete si zarábať na živobytie ako Karl Hamba, jediný prevádzkovateľ The Bento; monitorovanie a opravy svojich základných systémov spolu s Gorkym, vašou palubnou umelou inteligenciou. Preštudujte si svoje prostredie, aby ste pochopili komplexné funkcie stanice, oznámte to svojim nešikovným zamestnávateľom a objavte svoj skutočný účel.

PLYNUJ ČAS
Medzi vašimi každodennými úlohami nájdete veľa, čím sa môžete zabaviť. Vyzvite Gorkého na šachovú partiu, vychovajte domáceho maznáčika tuatara a recyklujte svoj vlastný moč na ďalšie „chutné“ jedlo. Bento prekypuje detailmi a zaujímavými spôsobmi interakcie so všetkým, čo vidíte.

 • Názov vydavateľa: Iceberg Interactive B.V.
 • Názov vývojára GhostShark
 • Dátum vydania: 20.11.2019
 • Pegi: 16
 • Žáner: Adventúra

  Minimálne požiadavky:
  Operačný systém: Windows 7 64-bit
  Procesor: Intel Core i3-4160 @ 3.60GHz
  Pamäť: 6 GB RAM
  Grafická karta: Intel HD 530
  Voľné miesto na disku: 512 MB
  DriectX: Verzia 11
  Jedná sa o digitálnu verziu hry Still There, kód vám bude zaslaný SMS správou alebo e-mailom.


  Still There © 2019 Ghostshark SRL. Developed by Ghostshark SRL. Licensed exclusively to and published worldwide by Iceberg Interactive. Iceberg Interactive design and mark are registered trademarks of Iceberg Interactive B.V. Microsoft®, Windows® and DirectX® are registered trademarks of Microsoft Corporation. All other brands, product names, and logos are trademarks or registered trademarks of their respective owners. All rights reserved. Made in Italy.

 • TITUL OBSAHUJE NASLEDOVNÉ JAZYKOVÉ LOKALIZÁCIE:
  EN dabingDE titulky

  Buď ako prvý informovaný
  o našich novinkách