OSLÁV S NAMI 20 ROKOV!
×

Street Surfing Voltaik GT 350W 10Ah 8,5" elektrická kolobežka, čierna

399 €
349 €
Cena bez DPH: 290,83 €
 
Nákupom získaš 10 bodov.
Kód produktu: 419729
Street

Street Surfing Voltaik GT 350W 10Ah 8,5" elektrická kolobežka, čierna [1501010]

Elektrická kolobežka Voltaik Vás úsporne dopraví do práce, do školy, po meste či na výlet. Obe 8,5" bezdušové kolesá Vás vždy dovezú do cieľa bez rizika defektu. Zadné koleso je navyše vybavené dvojitým odpružením a kolobežka Vás tak pohodlne prenesie aj cez drobné nerovnosti. Vďaka dômyselnému skladaciemu mechanizmemu ju zložíte či rozložíte do 2 sekúnd a pri dĺžke zloženého rámu 110 cm a hmotnosti iba 14 kg ju ľahko preveziete autom, vlakom, MHD alebo uskladníte doma či v garáži.

Kolobežka je certifikovaná podľa najnovšej EÚ normy EN 17128 a splňuje ako všetky súčasné požiadavky, tak aj požiadavky ktoré nadobudnú platnosť od 01.01.2022 pre jazdu po pozemných komunikáciách.

Na integrovanom LCD displeji môžete sledovať základné informácie o kolobežke ako je aktuálna rýchlosť, stav batérie, indikáciu pripojenie cez bluetooth k mobilnému telefónu, jazdný režim v akom sa kolobežka nachádza a indikáciu osvetlenia. Tlačidlom na hornej strane displeja môžete prepínať medzi 2 jazdnými režimami pre obmedzenie max. rýchlosti a zapínať osvetlenie.


Po pripojení kolobežky k mobilnému telefónu cez mobilnú aplikáciu VOLTAIK možno sledovať informácie o kolobežke ako sú: celková prejdená vzdialenosť, aktuálny prejdená vzdialenosť, nastavovať maximálna rýchlosť v jazdných režimoch, nastaviť aj rýchlosť pri ktorej dôjde k zapnutiu tempomatu. Kolobežku možno tiež zamknúť proti nechcené manipulácii vr. zadanie vlastného PIN.

Kolobežka je vodeodolná a prachuvzdorná podľa štandardu IP65 a je možné s ňou tak jazdiť aj za dažďa.Batérii Li-Ion 10 Ah dobijete prenosnou nabíjačkou zo zásuvky 220 V na plnú kapacitu za približne 8 hodín. S kolobežkou na jedno nabitie prejdete až 30 km - pri kratších cestách ju tak nemusíte zakaždým dobíjať. Celková vzdialenosť je závislá od hmotnosti jazdca, členitosti terénu, štýlu jazdy, vonkajšej teplote pod. Núdzovo možné na kolobežke dôjsť aj odstrkovaním s vypnutým motorom.


Kolobežka je vybavená funkciou inteligentného znižovania výkonu pred úplným vybitím. V tomto rezervnom režime postupne znižuje rýchlosť a dáva tak jazdcovi informáciu, že je potrebné ju nutne dobiť. Batériu ale nenechá v jednom okamihu úplne bez energie.

Rám kolobežky vyrobený zo zliatiny leteckého hliníka a magnézia znesie zaťaženie až 120 kg . Spĺňa tak prísne bezpečnostné normy. Z dôvodu bezpečnosti je odporúčaný vek pre používanie kolobežky od 14 rokov.Výkonné predné LED svetlo dostatočne osvetlí priestor pred kolobežkou aj pri rýchlosti 25 km / h. Spolu so zadným svetlom s integrovanou odrazkou, predné biele a bočnými oranžovými odrazkami môžete jazdiť bezpečne aj za tmy. Kolobežku spoľahlivo zastavíte duálnou brzdou. Počas brzdenia zadnou kotúčovou brzdou sa automaticky aktivuje aj predná elektronická brzda, čo zvyšuje účinnosť brzdenia a znižuje opotrebenie brzdových doštičiek. Pri stlačení brzdovej páčky sa navyše výstražne rozbliká zadné brzdové svetlo.

Technická špecifikácia

Základné
Výkon motora:350 W
Kapacita batérie:10 Ah / 36 V
Max. rýchlosť:25 km / h
Dojazd na 1 nabitie:až 30 km
Rýchlosť nabíjania:8 h
Max. nosnosť:120 kg
Hmotnosť:14 kg
Veľkosť pneu:8,5 "
Druh pneu:2x bezdušové machové bez rizika defektu
Odpruženie:zadná
Brzda:duálna - zadná kotúčová spolu s prednou elektronickou
Ostatné
Multifunkčný vodeodolný displej:áno
Predné / zadné LED svetlo napájané centrálnou batérií:áno
Bluetooth mobilné aplikácie VOLTAIK:áno
2 rýchlostné režimy:áno
Odporúčaný vek:14+
Výška jazdca:155 - 195 cm
Výška riadidiel:115 cm
Šírka riadidiel:45 cm
Šírka nášľapu:14,5 cm
Dĺžka nášľapu:59 cm
Výška nášľapu - horná:16 cm
Rozmery rozloženej kolobežky:110/45/115 cm
Rozmery zložené kolobežky:45/50/110 cm
Rýchly skladací mechanizmus:áno
Stojanček:áno
Blatníky:áno
Materiál rámu:zliatina hliníka a magnézia
Typ batérie:Li-Ion
Prevádzkové napätie:36 V
Typ motora:bezkartáčový jednosmerný
Nabíjačka súčasťou balenia:áno

Obsah predajného balenia:

  • Kolobežka
  • Nabíjačka