Super Mario Party + Joy-Con Pastel Purple/Green bundle

89,99 €
87,99 €
Cena bez DPH: 73,33 €
Nákupom získaš 10 bodov.
Kód produktu: 467657
Nintendo

Super Mario Party + Joy-Con Pastel Purple/Green bundle [NSS6732]

Príslušenstvo pre Nintendo Switch – Bundle obsahujúce hru Super Mario Party a pár Joy-Con ovládačov v pastelových farbách je perfektným setom pre všetkých Switch hráčov!

Party pokračuje!

Mario Party séria sa vracia a je nabitá maximálnou zábavou pre každého! Klasický formát doskovej hry dostal štedrú dávku nových strategických prvkov, ako napríklad špecifické kocky pre každého hráča. Hra tiež prináša nové spôsoby hrania - napríklad minihry s využitím Joy-Con ovládačov a novej módy, ktoré si užijú vaši priatelia aj rodina.

Joy-cony v pastelových farbách

Všestranné ovládače Joy-Con ponúkajú veľa možností a obrovské herné zážitky. Ovládač Joy-Con je možné používať samostatne v jednej ruke, samostatne v oboch rukách, alebo ako herný ovládač zapojením do Joy-Con gripu. Využite ich pre samostatné hranie, alebo sa podeľte s priateľmi a zahrajte si v režime multiplayer. Každý z ovládačov Joy-Con má vlastnú sadu tlačidiel a je plnohodnotným ovládačom, zároveň je vybavený akcelerometrom a gyroskopickým senzorom pohybu, čo mu umožňuje nezávislé ovládanie pravej a ľavej strany. Ľavý ovládač Joy-Con zahŕňa aj tlačidlo Capture, ktoré hráčom umožňuje zachytávať najlepšie herné momenty a podeliť sa o ne s priateľmi prostredníctvom sociálnych sietí. Pravý ovládač Joy-Con prichádza s NFC bodom pre interakciu s figúrkami Amiibo. Taktiež obsahuje IR pohybovú kameru, ktorá dokáže zisťovať vzdialenosť, tvary a pohyb blízkych objektov. Napríklad dokáže určiť, kde sa nachádza hráčova ruka a aký formuje tvar. Joy-Con ovládače taktiež predstavujú pokročilú funkciu HD rumble, ktorá v kompatibilných hrách umožňuje hráčom pocítiť realistické vibrovanie. Tento efekt je veľmi detailný a umožňuje hráčom pociťovať aj tak citlivé vibrácie, ako sú vibrácie jednotlivých kociek ľadu v pohári, ktorú dokáže ovládač Joy-Con simulovať. Vďaka tejto funkcii hráči pocítia jedine reálne detaily, ktoré nedosiahnete iba za použitia zraku a sluchu..

Kľúčové vlastnosti

  • Hra Super Mario Party určená pre Nintendo Switch.
  • Joy-Con ovládače ( L a P) vo farbách pastelovej fialovej a zelenej.

Produktové video


Buď ako prvý informovaný
o našich novinkách