Superhot: Mind Control Delete [Steam]

digitálna distribúcia
Cena s DPH
24,99 €
Cena bez DPH: 20,83 €
 
Nákupom získaš 10 bodov.
Kód produktu: 442375
SuperhotCZ titulky
Hra vyžaduje pripojenie k sieti internet a aktiváciu v systéme Steam!

Superhot: Mind Control Delete [Steam] [PC digital]

TU BY STE NEMALI BYŤ. UŽ STE VYHRALI. ALE JE VIAC. Dlho očakávaná tretia hra z prelomovej série SUPERHOT - MIND CONTROL DELETE vám dáva lepší pohľad do sveta SUPERHOT, viac príbehu, viac charakteristickej hrateľnosti. Tancujte v spomalenom balete deštrukcie oveľa dlhšie ako kedykoľvek predtým. Zhromažďujete arzenál nových zručností a nových zbraní. Čas sa hýbe len vtedy, keď sa hýbete. Nepriatelia sa hrnú zo všetkých strán. Máte úplnú kontrolu, keď strieľate, krájate a explodujete cez desiatky a desiatky čoraz náročnejších bojových stretnutí. Čím bližšie sa dostanete k jadru, tým sa stanete silnejším. Odhaľujete útržky vzácnych vedomostí – významu, po ktorom tak veľmi túžite. Strieľate a krájate. Pohnete sa dopredu. opakuješ. opakuješ. opakuješ. Stáva sa z toho rituál. Zase to začína niečo znamenať. Nájdite si chvíľu na zváženie. Už ste tu boli. Tak veľa krát. Možno to tentokrát bude niečo znamenať. Všetko vybuchne do akcie. Dúfate, že tentoraz to bude iné. MIND CONTROL DELETE, ktorý je postavený na základoch SUPERHOT a SUPERHOT VR, vám naďalej prináša viac z charakteristickej silovej fantázie SUPERHOT.

Vlastnosti:

 • Oveľa väčší ako jeho predchodcovia. MCD vás ponorí do svojho sveta na dni čoraz výbušnejšieho spomaleného boja.
 • K dispozícii máte viac mechaniky ako kedykoľvek predtým. Experimentujte s rôznymi hernými štýlmi, rôznymi postavami, rôznymi spôsobmi, ako prekabátiť a ovládnuť svojich nepriateľov.
 • Viac energie na akumuláciu pri postupe v hre. Zhromažďujte zručnosti, hacky, špeciálne techniky, aby ste dobyli vlny stále nebezpečnejších nepriateľov.
 • Viac postáv, ktoré budete môcť ovládať, a ktorí budú na vás hádzať vaši nepriatelia. Otestujte si svoj arzenál trikov a zbraní proti čoraz smrteľnejším a inteligentnejším nepriateľom.
 • Viac lesku aplikovaného počas takmer štyroch rokov vývoja Early Access. MCD ponúka rafinovanejší, ostrejší a okázalejší zážitok ako ktorýkoľvek SUPERHOT doteraz.
 • Viac zmyslu? Je to VR? Bude toto VR? MCD je bežný titul bez VR. Je navrhnutý pre bežné obrazovky a dlhšie hracie relácie. Ak ste hrali a užívali si SUPERHOT VR, budete mať radosť z prehrávania aj pôvodného SUPERHOT a MCD. SUPERHOT: MIND CONTROL DELETE začal život v Early Access. S veľkým poďakovaním našim úžasným hráčom, podporovateľom Kickstarter a komunite Early Access, bez vás by sme to nedokázali, tím SUPERHOT


 • Názov vydavateľa: Superhot Sp. Z o.o.
 • Názov vývojára SUPERHOT Team
 • Dátum vydania: 16.07.2020
 • Pegi: 12
 • Žáner: Akčná/FPS

  Minimálne požiadavky:
  Operačný systém: Windows 10
  Procesor: Intel Core i3-4130
  Pamäť: 8 GB RAM
  Grafická karta: GeForce GTX 650 (1024 MB Ram)
  Jedná sa o digitálnu verziu hry Superhot: Mind Control Delete, kód vám bude zaslaný SMS správou alebo e-mailom.


  © 2020 SUPERHOT Sp. z o.o. all rights reserved. SUPERHOT logo is a trademark or registered trademarks of SUPERHOT company. All other trademarks are property of their respective owners.

 • TITUL OBSAHUJE NASLEDOVNÉ JAZYKOVÉ LOKALIZÁCIE:
  CZ titulkyEN dabingDE titulkyPL titulkyHU titulky

  Recenzie na Superhot: Mind Control Delete [Steam]

  Ešte tu nie sú žiadne recenzie o produktoch.