Surviving the Aftermath Typ konzoly:

DOSTUPNÉ TIEŽ NA Surviving the Aftermath - PC DVDSurviving the Aftermath - PS4Surviving the Aftermath - XBOX ONE
Po dohraní odkúpime naspäť
29,99 €
27,99 €
Cena bez DPH: 23,33 €
 
Kód produktu: 418789
Paradoxnevhodné pre vekovú skupinu maloletých do 7 rokovanglická verzia

Surviving the Aftermath [NSW]

Prežite a prosperujte v postapokalyptickej budúcnosti - zdrojov je málo, ale príležitosť volá. Vybudujte dokonalú kolóniu odolnou proti katastrofám, chráňte svojich kolonistov a obnovte civilizáciu vo spustošenom svete.

Vydajte sa mimo kolóniu a preskúmajte pustiny, kde môžete zbierať zdroje, stretnúť sa s konkurenčnými kolóniami a bojovať proti banditom.

  • Všade dobre, doma najlepšie. Vybudujte a spravujte kolónii preživších po konci sveta. Postavte viac ako 60 jedinečných budov, vďaka ktorým zvládnete všetko od zberu zdrojov a farmárčenie po prieskum a zabezpečenie.
  • Prežívajúca Krajina. Preskúmajte rozsiahly, procedurálne generovaný svet so šiestimi rôznymi biómy plnými zdrojov, divokých zvierat i konkurenčných spoločností. Každé prostredie má iné podmienky, ktoré majú vplyv na prežitie vašej kolónie. Majte sa na pozore: prírodné katastrofy, nebezpečné zvieratá a banditi preveria vašu schopnosť prežiť.
  • Prežitie je moja špecialita. Najmite si cez 80 jedinečných špecialistov, z ktorých každý má vlastné schopnosti a motiváciu, aby spravoval zdroje a produkciu vašej kolónie. Pošlite ich za Bránu na vedecké misie, zber surovín a boj proti banditom.
  • Očakávajte nečakané. Život po katastrofe si vyžaduje morálne rozhodnutia. Možno nedokážete ovládať vo svojej kolónii všetko, ale to, ako budete reagovať na situácie a vzniknuté udalosti, utvorí charakter vašej novej civilizácie.
  • Správa reputácie. Každé rozhodnutie môže mať vážne následky pre prežitie vašej kolónie. Vaša reputácia u ostatných spoločností bude mať vplyv na vašu možnosť obchodovať, a dokonca môže ovplyvniť vaše vzťahy s ich vodcami. Kolonisti majú vlastnú hlavu a na vaše rozhodnutie budú reagovať.
  • Bráňte Bránu. Opevnite brány a bráňte svoju kolóniu pred divými zvieratami a nebezpečnými banditami. Nepriatelia, ktorí bránu prelomia, vtrhnú do vašej kolónie a rozpútajú skutočný chaos. Veľte svojím špecialistom a zažeňte votrelca preč.


  • Recenzie na Surviving the Aftermath

    Ešte tu niesú žiadne recenzie o produktoch.