VIANOCE na PlayGoSmart
×

Surviving the Aftermath [Steam]

digitálna distribúcia
Cena s DPH
29,99 €
Cena bez DPH: 24,99 €
 
Nákupom získaš 10 bodov.
Kód produktu: 435056
ParadoxEN dabing
Hra vyžaduje pripojenie k sieti internet a aktiváciu v systéme Steam!

Surviving the Aftermath [Steam] [PC digital]

Prežite a prosperujte v postapokalyptickej budúcnosti - zdrojov je málo, ale príležitosti sa ukazujú. Vybudujte ultimátnu kolóniu odolnú voči katastrofám, chráňte svojich kolonistov a obnovte civilizáciu v zničenom svete.

Vydajte sa za hranice kolónie a preskúmajte pustiny, aby ste získali zdroje, stretli sa so súperiacimi kolóniami a bojujte proti banditom.Vlastnosti:

 • Nie je miesto ako domov: Postavte a spravujte kolóniu tých, ktorí prežili, po apokalyptickej udalosti. Postavte viac ako 61 jedinečných budov, ktoré zvládnu všetko od zhromažďovania zdrojov a poľnohospodárstva až po prieskum a bezpečnosť.
 • Prežitie Zeme: Preskúmajte obrovský procedurálne generovaný svet so šiestimi rôznymi biomami plnými zdrojov, voľne žijúcich živočíchov, konkurenčných spoločností a ďalších. Každé prostredie má iné podmienky, ktoré ovplyvňujú prežitie vašej kolónie. Buďte ostražití: Prírodné katastrofy, nebezpečné zvieratá a banditi testujú vašich preživších.
 • Prežitie je vaša špecialita:Nájdite viac ako 80 unikátnych špecialistov, z ktorých každý má svoje vlastné schopnosti a motiváciu, aby spravoval zdroje a produkciu vašej kolónie. Pošlite ich za bránu na vedecké misie, prieskumy a boj s banditmi.
 • Očakávajte neočakávané:Život vo svete Aftermath vyžaduje, aby ste sa rozhodli morálne. Možno nebudete môcť ovládať všetko vo svojej kolónii, ale to, ako reagujete na situácie a vznikajúce udalosti, bude formovať charakter vašej novej civilizácie.
 • Správa dobrého mena:Každé rozhodnutie môže mať závažné dôsledky na prežitie vašej kolónie. Vaša povesť v iných spoločnostiach ovplyvní vašu schopnosť obchodovať a môže dokonca ovplyvniť váš vzťah s ich lídrami. Kolonisti majú vlastnú myseľ a budú reagovať na vaše voľby.
 • Bráňte bránu:Posilnite svoje brány a ochráňte svoju kolóniu pred besniacimi zvieratami a smrtiacimi banditmi. Nepriatelia, ktorí prelomia bránu, sa vlejú do vašej kolónie a spôsobia zmätok vo všetkom, čo bude nasledovať. Prevezmite velenie nad svojimi špecialistami a zatlačte útočníkov späť.


 • Názov vydavateľa: Paradox Interactive
 • Názov vývojára Iceflake Studios
 • Dátum vydania: 22.10.2020
 • Pegi: 7
 • Žáner: Simulátor

  Minimálne požiadavky:
  Operačný systém: Windows® 7 Home Premium 64 bit SP1
  Procesor: Intel® iCore™ i5-2500K alebo AMD® Phenom™ II X6 1090T
  Pamäť: 4 GB RAM
  Grafická karta: Nvidia® GeForce™ GTX 580 alebo AMD® Radeon™ HD 7870
  DirectX: Verzia 11
  Pevný disk: 4 GB voľného miesta
  Jedná sa o digitálnu verziu hry Surviving the Aftermath, kód vám bude zaslaný SMS správou alebo e-mailom.


  © 2020 Paradox Interactive AB, SURVIVING THE AFTERMATH, and PARADOX INTERACTIVE are trademarks and/or registered trademarks of Paradox Interactive AB in Europe, the U.S., and other countries. Developed by ICEFLAKE STUDIOS. All other trademarks, logos, and copyrights are property of their respective owners.


 • Buď ako prvý informovaný
  o našich novinkách