Terraria [Steam]

digitálna distribúcia
43,99 €
11,99 €
Cena bez DPH: 9,99 €
 
Nákupom získaš 10 bodov.
Kód produktu: 419577
505EN dabing
Hra vyžaduje pripojenie k sieti internet a aktiváciu v systéme Steam!

Terraria [Steam] [PC digital]

Kritikou oceňované dobrodružstvo sa neustále zlepšuje!

Kopte, bojujte, objavujte a budujte! V tejto akčnej adventúre nie je nič nemožné. Prekopte sa až na koniec sveta, vyrábajte predmety z toho, čo objavíte a stavajte fantastické obydlia, kde je limitom iba Vaša fantázia.

Vezmite svoje nástroje a pustite sa do toho! V hre Terraria možete robiť množstvo vecí, vyrábať zbrane a bojovať proti množstvu nepriateľov v niekoľkých prostrediach, prekopať sa hlboko do podzemia a nájsť predmety, peniaze a ďalšie užitočné veci, zbierať drevo, kameň, rudu a ďalšie suroviny na vytvorenie všetkého, čo potrebujete, aby ste si vybudovali svoj svet a ubránili ho. Postavte dom, pevnosť, alebo dokonca hrad a ľudia sa do týchto obydlí môžu nasťahovať, a možno Vám aj predajú rôzne tovary, ktoré Vám pomôžu vo Vašom úsilí. Ale pozor, čakajú na Vás aj ďalšie výzvy ... ste pripravení na túto úlohu?

Do PS4 verzie hry bolo pridané obrovské množstvo dodatočného obsahu a funkcií. Obsahuje teraz viac než 1300 receptov na vytváranie predmetov, viac ako 150 druhov nepriateľov a 15 bossov! Svet je Vaše plátno a najmimoriadnejšie dobrodružstvo je na dosah krompáča! • HD grafické vylepšenia s jasnejším slnkom a temnejšou nocou počas striedania denných a nočných cyklov v hre.
 • Nové cykly počasia s dažďom a krupobitím a nové snehové lokality s pokladmi pre normálny režim aj režim Hardmode.
 • Nový džungľový chrám a vzácne včelie úle, ktoré možno nájsť v celej džungli v režime Hardmode.
 • Niekoľko nových mini jaskýň s unikátnym prostredím, plus truhlice a džbány s pokladom s jedinečnou grafikou pre každú lokalitu.
 • Kladivo možno teraz použiť na vytvorenie svahov, obkladačiek a búranie stien.
 • Krompáčom môžete teraz odstraňovať bloky, ukladateľné predmety a iné predmety, ako sú kryštály života a truhlice.
 • Nová schopnosť vytvárať magické obleky a palice a spájať tehly, drevo, kameň a sklo.
 • Voda teraz mení farbu na základe konkrétnej lokality a hĺbky podzemia a pribudlo aj niekoľko nových fontán.
 • Celkovo je vo verzii pre PS4 viac ako 1000 noviniek vrátane: 10 nových rúd, 4 nové typy dreva, 31 nových typov tehál, 12 nových typov krídel, 50 nových farebných schém, 8 nových NPC, 15 nových domácich zvierat, viac než 100 nových nepriateľov a 4 noví bossovia!

  Jedná sa o digitálnu verziu hry Terraria, kód vám bude zaslaný SMS správou alebo e-mailom.