Tesla Smart Sensor okien a dverí

19,90 €
13,90 €
Cena bez DPH: 11,58 €
 
Nákupom získaš 10 vernostných bodov.
Kód produktu: 448717
Tesla

Tesla Smart Sensor okien a dverí [TSL-SEN-DOOR]

Chytrý strážca vášho domova - to je senzor otvorenia dverí a okien

Či už odchádzame na dovolenku, pracovnú cestu alebo len na bežný nákup, strach z vlámania je v nás všetkých vždy. Týchto obáv nás môžu zbaviť inteligentné senzory okien a dverí Tesla Smart Sensor Windows and Door. Vďaka týmto malým a nenápadným senzorom bude každá cesta z domu oveľa pokojnejšia. Na zaistenie plnej funkčnosti produktu odporúčame prepojenie s centrálnou jednotkou Tesla Smart ZigBee hub.

O produkte

 • Majte prehľad odkiaľkoľvek
  Senzor Tesla Smart Sensor Window and Door využíva protokol ZigBee, ktorý vzájomne prepája múdra zariadenia v domácnosti. Tým pádom vám neunikne nič, čo sa doma deje. Akýkoľvek pohyb okien či dverí senzory zaznamenajú a okamžite vám o ňom dajú vedieť priamo do vášho smartfónu či tabletu. Inštalácia aplikácie vám zaberie len pár minút a samotná práca s ňou nie je nijako zložitá.

 • Google Home ani Amazon Alexa nie sú problém
  Senzor Tesla Smart Sensor Window and Door využíva pri svojej práci protokol ZigBee. Ovládanie prístroja prebieha za pomoci aplikácie Tesla Smart, ktorú si môžete stiahnuť do svojho telefónu s operačným systémom Android alebo iOS. Zariadenie môžete tiež prepojiť s inteligentnými osobnými asistentmi Google Assistant a Amazon Alexa. To len ešte viac uľahčuje prácu v rámci vašej múdre domácnosti.

 • Len tak niečo ho nenachytá
  Nežiaduce zmeny, na ktoré vás upozornia, detekujú vďaka odďaľovaniu či približovaniu dvoch častí.

 • Protokol ZigBee
  Produkt patrí do skupiny, ktorá používa protokol ZigBee pomocou ktorého medzi sebou produkty komunikujú. Pre správne fungovanie týchto produktov je nutné mať súčasťou inteligentnej domácnosti aj centrálnu jednotku Tesla Smart ZigBee Hub. Tá vytvorí spoločnú sieť pre tieto produkty a umožňuje im na seba vzájomne reagovať. Napríklad v prípade, že senzor vlhkosti zaznamená zvýšenú hodnotu, dá cez Tesla Smart ZigBee Hub automaticky vedieť odvlhčovaču vzduchu, ktorý sa spustí.


Kľúčové vlastnosti

 • Energeticky nenáročný senzor
 • Stály dohľad pomocou mobilnej aplikácie
 • Možnosť využívania hlasových povelov
 • Jednoduché ovládanie

Technická špecifikácia
Napájanie DC 3 V (CR2032 batéria)
Životnosť batérie 2 roky
Stupeň ochrany IP20
Dosah RF v otvorenej oblasti > 60 m
Bezdrôtové pripojenie ZigBee 2,4 GHz IEEE 802.15.4
Prevádzková teplota -10 až 40 °C
Aplikácia Tesla Smart pre Google Android a Apple iOS
Rozmery Neuvedené

Obsah balenia:

 • Smart Sensor Window and Door
 • Dokumentácia


Buď ako prvý informovaný
o našich novinkách