The Crew (Wild Run Edition) [Uplay]

digitálna distribúcia
19,99 €
13,99 €
Cena bez DPH: 11,66 €
 
Nákupom získaš 10 bodov.
Kód produktu: 412822
UbisoftCZ titulky

The Crew (Wild Run Edition) [Uplay] [PC digital]

Balenie obsahuje základnú hru The Crew a rozšírenie The Crew: Wild Run.The Crew
The Crew je revolučná akčná závodná hra, vyvinutá špeciálne pre next-gen konzoly a PC s priamou orientáciou na využitie vysokého výkonu a hardwarových schopností, aby spojila hráčov online ako nikdy predtým. The Crew Vás a Vašich priateľov vezme za volant v bezohľadných nekonečných pretekoch v masívnom otvorenom svete digitálne pretvorených Spojených Štátov, ktoré priam dýchajú zúrivými súbojmi na rozžhavených gumách. Vďaka rozsiahlemu obsahu a orientácii na online generáciu je The Crew tá pravá next-gen hra, ktorá úplne redefinuje žáner akčného závodenia.

Zúčastnite sa vytrvalej jazdy, kde je Vašou úlohou infiltrovať a predbehnúť 510 - gang, ktorý vyrástol na Detroitskej ilegálnej auto scéne. Váš plán? Získať reputáciu na undergroundovej auto-scéne a postupne sabotovať všetky ich aktivity vo všetkých mestách v Spojených Štátoch. Manévrujte cez rušné ulice Los Angeles, preleťte po slnejčnej Miami Beach a popasujte sa s náhornou plošinou na Monument Valley. Každé miesto prichádza s vlastným setom aktivít a prekvapení, ktoré Vám pomôžu zlepšiť svoje vodičské schopnosti. Na cestách môžete stretnúť ďalších hráčov - potenciálnych partnerov, s ktorými sa môžete spojiť, alebo rivalov, s ktorými budete zvádzať tvrdý konkurenčný boj.

The Crew je pretekanie v jeho najvzrušujúcejšom, naotvorenejšom a najrozmanitejšom svetle. • Nikdy nejazdite sami! Pripojte a odpojte sa kedykoľvek chcete, keďže The Crew je obrovský otvorený svet, ktorý žije v reálnom čase. Či už je Vašim cieľom rozdeliť kolónu alebo uniknúť policajtom, vďaka možnosti robiť to s priateľmi sa môžete tešiť na nový a svieži zážitok kedykoľvek hru zapnete.
 • Ihrisko bezprecedentných merítok a možností. Celé Spojené Štáty sú vašim ihriskom! Každý typ terénu, aký si dokážete predstaviť je tam a pripravený, aby ste sa ho naučili zdolávať ako profík - od mestských ciest po predmestia, stráne, obilné polia, kaňony, púštne duny a v neposlednom rade aj pretekárske okruhy.
 • Hra "fičí" ďalej, kdekoľvek sa nachádzate. Pripojte sa cez svoj iOS / Android Tablet alebo Webový prehliadač a sledujte stav svojich priateľov, ich výkony a naplánujte si jazdu skôr, než sadnete ku konzole, aby ste dosiahli čo najlepší výkon a prelomili rekordy, alebo vyšlite svoju partiu splniť misie a získať ďalšie XP a výbavu.
 • Rozsiahly systém tuningu kombinuje hĺbku a jednoduchosť a umožňuje Vám prispôsobiť si svoje auto ako po stránke kozmetických úprav, tak po rozsiahly tuning motora, pruženia a mnoho ďalších vecí. Vytvorte si auto svojich snov a ukážte ostatným, na čo má.  The Crew: Wild Run
  Vytvorte tím, súťažte a jazdite v živom otvorenom svete v tomto dokonalom rošírení revolučnej MMO závodnej hry The Crew!

  Rozšírenie Wild Run zahŕňa viac ako 50 misií a režimov vydaných od uvedenia hry The Crew, viac než 70 licencovaných vozidiel, viac ako 200 tuningových špecifikácií, 30 hodinovú príbehovú kampaň, viac ako 210 misií, vracajúci sa šampionátu s názvom Summit, ktorý prináša nové udalosti každý mesiac a neobmedzené freedrive aktivity pri cestovaní cez 5000 km2 otvoreného herného sveta. • Zažite vzrušenie s novými vozidlami vrátane motocyklov a naplňte svoju garáž výkonnými autami, motorkami, agilnými nezastaviteľnými monster truckmi, driftovacími autami a burácajúcimi dragstermi!
 • Užite si ten najlepší zážitok z jazdy v otvorenom svete multiplayerového režimu a ponorte sa do otvoreného sveta akčnej závodnej hry The Crew.
 • Predveďte svoje schopnosti a získajte lístok na Summit, neoficiálne stretnutie tisícov vodičov a mechanikov z celého sveta, ktoré sa koná na legendárnych miestach po celých USA. Vzrušenie nových výziev čaká na Vás a Vašich priateľov .  Jedná sa o digitálnu verziu hry The Crew (Wild Run Edition), kód vám bude zaslaný SMS správou alebo e-mailom.

 • TITUL OBSAHUJE NASLEDOVNÉ JAZYKOVÉ LOKALIZÁCIE:
  CZ titulkyEN dabingDE titulkyPL titulky