The Dark Pictures Anthology: Little Hope [Steam]

digitálna distribúcia
Cena s DPH
29,99 €
Cena bez DPH: 24,99 €
 
Nákupom získaš 10 bodov.
Kód produktu: 419588
Bandaianglická verzia
Hra vyžaduje pripojenie k sieti internet a aktiváciu v systéme Steam!

The Dark Pictures Anthology: Little Hope [Steam] [PC digital]

Little Hope je druhou hrou zo série The Dark Pictures Anthology. Štyria študenti a ich učiteľ sa ocitnú uväznení a úplne izolovaní v opustenom mestečku Little Hope. Začína boj o život ...

The Dark Pictures Anthology je séria samostatných hororových hier so silným príbehom a bohatým vetvením. Každá z hier prináša úplne nový príbeh, prostredie, nové postavy a 2 režimy pre viacerých hráčov. Zdieľaný príbeh "Shared Story" s priateľom online alebo špeciálne tzv. Pass-the-pad offline režim "Movie Night" pre až 5 hráčov. Každá hra v rámci série je rozprávaná z perspektívy kurátora, vševedúceho pozorovateľa zaznamenávajúceho príbehy života a smrti.

Little Hope je druhou hrou zo série The Dark Pictures Anthology. Štyria študenti a ich učiteľ, ktorí sa ocitnú uväznení a úplne izolovaní v opustenom mestečku Little Hope, musí uniknúť pred desivými prízrakmi, ktoré neúprosne usilujú o ich životy prostredníctvom nepreniknuteľnej hmly.

 • Staňte sa svedkami hrôzu naháňajúcich udalostí 17. storočia a legendárneho honu na čarodejnice z Andoveri.
 • Dajte sa na útek pred hroznými zjaveniami, ktorí vás neodbytne prenasledujú v snahe stiahnuť vás so sebou do samotného pekla.
 • Hrajte online s jedným priateľom alebo až s 5 priateľmi v unikátnom offline režime, zdieľajte svoj príbeh a múdro spolupracujte, aby ste zachránili všetky postavy. Buďte však opatrný, pretože možno už dávno nemáte kontrolu nad vlastným osudom. • Názov vydavateľa: BANDAI NAMCO Entertainment
 • Názov vývojára Supermassive Games
 • Dátum vydania: 24.08.2020
 • Pegi: 18
 • Žáner: Akčná/Adventúra

  Minimálne požiadavky:
  Operačný systém: Windows 10 64bit
  Procesor: Intel Core i5-3470 alebo AMD FX-8350
  Pamäť: 8 GB RAM
  Grafická karta: NVIDIA GeForce GTX 750 Ti alebo AMD Radeon HD 8570
  Pevný disk: 80 GB voľného miesta
  DirectX: Verzia 12
  Jedná sa o digitálnu verziu hry The Dark Pictures Anthology: Little Hope, kód vám bude zaslaný SMS správou alebo e-mailom.


  ©2020 SUPERMASSIVE GAMES Limited.


 • Recenzie na The Dark Pictures Anthology: Little Hope [Steam]

  Ešte tu nie sú žiadne recenzie o produktoch.