The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me [Steam]

digitálna distribúcia
Cena s DPH
39,99 €
Cena bez DPH: 33,33 €
 
Nákupom získaš 10 bodov.
Kód produktu: 452506
BandaiEN dabing
Hra vyžaduje pripojenie k sieti internet a aktiváciu v systéme Steam!

The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me [Steam] [PC digital]

The Dark Pictures je séria samostatných filmových hororových hier s vetviacim sa príbehom od autorov titulu Until Dawn. Hry sú ľahko prístupné a môžete ich v krátkych herných seansách hrať osamote alebo s priateľmi. The Devil in Me je štvrtou hrou tejto série a zároveň finále prvej sezóny.

O hre

  Skupinu dokumentaristov niekto záhadne telefonicky pozve do „Murder Castle“, novodobej repliky domu sériového vraha HH Holmesa. Takúto príležitosť si nemôžu nechať ujsť, pretože im môže získať toľko potrebný záujem verejnosti.

  Hotel je ideálnou kulisou pre novú epizódu, ale nie je to tak jednoduché, ako sa zdá. Štáb zisťuje, že ich niekto pozoruje a dokonca s nimi manipuluje. V stávke je tak zrazu oveľa viac než len sledovanosť!

  Dokážete prekabátiť zabijaka a dostať von celý štáb? Vo vašom príbehu môžu prežiť alebo zomrieť všetky hrateľné postavy. Prajeme príjemný pobyt.

  Vlastnosti:
  • Murder Hotel vás víta!
   Nič tu nie je, ako sa zdá a vybavenie hotela je na smrť dobré! Preskúmajte každučký kúsok hotela postaveného pre návštevníkov Svetovej výstavy. Pomocníka vám budú robiť nové herné prvky, napríklad inventár postavy, hádanky s nástrojmi a rozšírené možnosti pohybu - beh, skok a šplh.
  • Vašu smrť si naplánoval
   Pokúste sa uniknúť z mučivých pazúrov tejto zvrátenej netvory, čo sa za každú cenu chce stať najnebezpečnejším americkým sériovým vrahom. Prežijete vražedné pasce, ktoré sú výplodom jeho chorobnej mysle?
  • Nehrajte sami!
   Zažite desivé skúšky vernosti - dokážete riskovať vlastný život pre niekoho, na kom vám záleží? Dva kritikou oceňované režimy pre hru viacerých hráčov sú späť: zdieľajte svoj príbeh s kamarátom on-line alebo si odovzdávajte ovládač v off-line režime pre päť hráčov, pretože v množstve je sila.


 • Názov vydavateľa: Bandai Namco Entertainment Europe
 • Názov vývojára Supermassive Games
 • Dátum vydania: 18.11.2022
 • Pegi: 18
 • Žáner: Adventúra

  Minimálne požiadavky:
  Operačný systém: Windows 10 64-bit
  Procesor: Intel Core i5-4690K alebo AMD FX-8350
  Pamäť: 8 GB RAM
  Grafická karta: Nvidia GeForce GTX 960, 4 GB alebo AMD Radeon R9 380, 4 GB
  Pevný disk: 65 GB voľného miesta
  DirectX: Verzia 11
  Jedná sa o digitálnu verziu hry The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me, kód vám bude zaslaný SMS správou alebo e-mailom.


  “THE DARK PICTURES”, “THE DEVIL IN ME” and “SUPERMASSIVE GAMES” and their respective logos are trademarks or registered trademarks of Supermassive Games Limited. © 2022 Supermassive Games Limited. All rights reserved. All other trade marks are the property of their respective owners. Bandai Namco Entertainment logo is a trademark of Bandai Namco Holdings Inc. All rights reserved.

 • TITUL OBSAHUJE NASLEDOVNÉ JAZYKOVÉ LOKALIZÁCIE:
  EN dabingDE dabing