The Elder Scrolls 4: Oblivion (Game of the Year Edition) [Steam]

digitálna distribúcia
Cena s DPH
14,99 €
Cena bez DPH: 12,49 €
 
Nákupom získaš 10 vernostných bodov.
Kód produktu: 419590
BethesdaEN dabing
Hra vyžaduje pripojenie k sieti internet a aktiváciu v systéme Steam!

The Elder Scrolls 4: Oblivion (Game of the Year Edition) [Steam] [PC digital]

GOTY (Game of the Year) edícia obsahuje ako základnú hru The Elder Scrolls 4: Oblivion tak obe rozšírenia - Knights of the Nine a Shivering Isles.

The Elder Scrolls 4: Oblivion
Štvrté pokračovanie najúspešnejšej RPG série v histórii PC Elder Scrolls: Oblivion už klope na dvere, a neplánuje nič iné ako stať sa najlepšou RPG hrou histórie a byť ďalším medzíkom vo vývoji počítačových hier.

Vykročte do najdetailnejšieho a najživšieho sveta, aký bol kedy vytvorený. S dokonalou kombináciou voľnosti pri hraní hry a fotorealistickej grafiky môžte odkrývať hlavnú dejovú líniu alebo sa slobodne potulovať svetom a vyhľadávať artefakty, pomáhať ľuďom alebo im škodiť, všetko je iba na Vás.

Po mysterióznej a náhlej smrti imperátora odstal trón Tamrielu prázdny. Narušená krehká rovnováho síl otvorila brány do pekiel, z ktorých vychádzajú hordy démonov a ničia všetko čo im stojí v ceste. Zastaviť inváziu a nastoliť rovnováhu sveta nebude vôbec ľahké.

- Preži dobrodružstvo vo fantasy svete - môžeš vyskúšat množstvo charakterov, od paladina cez nájomného vraha až po temného čarodeja.
- Grafika novej generácie - v maximálnej miere využívané pixer shader efekty ako aj podpora HDTV sa postará o najrealistickejší zážitok, aký ste kedy mali možnosť skúsiť. Mestá, dungeony a najrealistickejšie vytvorené lesy čakajú na objavenie.
- Radiant AI - úplne nový AI systém dáva všetkých postavám v hre pracovný rozvrh na 24 hodín denne sedem dní v týždni. Každá postava sa môže rozhodovať o svojej nasledujúcej akcii podľa toho čo sa okolo nej deje. NPC môže spať, jesť alebo chodiť nakupovať. Všetky dialógy v hre sú nahovorené.

The Elder Scrolls 4: Oblivion - Knights of the Nine
Addon do hry Oblivion - Knights of the Nine zahrňuje úplne nové frakcie a misie pre urodzené postavičky, a odpovedá i na mnohé otázky týkajúcí sa Ayleid. Hráči sa budú môcť k novým frakciám pridať a nájsť svoj vlastný rad svätých rytierov - viesť ich do boja proti černokňažnému kráľovi a jeho démonickým posluhovačom, preskúmávajúc impozantné kobky hlľadajúc legendárne relikvie - posvätné brnenie a zbrane Božieho križiaka. Naviac nájdete v tomto datadisku všetky oficiálne pluginy, ktoré šlo skôr kúpiť len online cez oficiálne stránky.

Spell Tomes - Tento plugin do hry pridáva nové kúzelné zväzky, po ktorých prečítaní získate podivuhodné a mocné kúzla. Vďaka tomu bude mať honba za pokladmi väčší význam aj pre mágov.
The Vile Lair - Tato podvodná skrýša je pre vašu nepopulárnu postavu hotovým rajom. Kľud tu nájdu vrahovia, postava nakazená vampirizmom sa tu bude mať možnosť vyliečiť. Môžete načerpať nove sily zo svätyne Sithis, nakŕmiť svoju túžbu po krvi, získať zlato.
Mehrunes Razor - Základnou hybnou zložkou deja tohoto pluginu je hrozivý Deadrický artefakt, Mehrunes Razor, po ktorom prahne zločinec Telvanni. Ten verí že s artefaktom získa i moc, ktorú bude môcť použiť pre zničenie Impéria. Dokážeš prekonať hrôzy čakajúce pod horami Valus a zmocniť sa artefaktu? Spolu s questami a desivým amuletom, ktorý zabije každého protivníka získate i 17 nových magických predmetov, 12 nových kníh, notesov a denníkov, ktoré ti pomôžu rozlúštiť tajomstvá a hlavne na vás kdesi čaká poklad.
Thieves Den - Pokiaľ hľadáte nejakú skrýšu, z ktorej budete môcť usporiadať lupičské výpravy, poslúži vám práva táto. Nájdete v ňom bohaté vybavenie, budete si môcť najať obchodníkov určených špeciálne pre zlodejov, vrahov a zločincov či si najímať do svojich služieb pirátov. Spolu s tým pribudne 45 nových vecí plus 15 kúzel.
Wizards Tower - Jedná sa o vežu situovanú vysoko v Jeral Mountains. Je najvyšším miestom v Cyrodiile a poskytuje teda okrem svojej prepracovanosti i krásny rozhľad, vnútorné záhrady so 130 rastlinami, vyvolávacie kúzlo pre Atronacha, teleporty do magických guildov či alchymistické laboratórium. Pokiaľ ste teda orientovaný na mágiu tak by vás mohla táto veža nadchnút.
Plugin Orrery - Quest pre Magický Guild Cyrodiil s cieľom opraviť Imperial Orrery, staroveký trpaslíči stroj s mystickými vlastnosťami, ktorý bol poškodený, keď banditi odcudzili náklad častí smerujúcich z Arcane University. Pokiaľ sa vám podarí získať tento náklad spät bude môcť tento stroj opäť fungovať.
Horse Armor - Snak Gra-Bura z Chestnut Hand Stables v Imperial City si práve otvoril nový obchod, v ktorom predává zbroj pre vaše kone, nájdete u neho dva typy - elfský a oceľový set. Pokiaľ sa vám teda váš kôň zdá príliš zraniteľným pri vašich potulkách Cyrodiilom je tento plugin práve pre vás.

The Elder Scrolls 4: Oblivion - Shivering Isles
Druhý, tento krát už plnohodnotný datadisk s 30 hodinami ďalších úloh v novom prostredí ríše daedrického princa šialenstva Sheogoratha, ktorú tvorí Shivering Isles. Do tejto oblasti sa po inštalácií datadisku môžete vydať so svojou postavou a nemusíte si vytvárať novú. Tá možnosť tu však samozrejme je, pokiaľ už by ste svoju opotrebovanú charizmu nechceli.

V Sheogorathovej ríši, ktorá je rozdelená na dve časti – Mania a Dementina, na vás čaká neľahká úloha. Musíte zistiť čo sa vlastne na Shivering Isles deje, aby ste následne túto oblasť mohli zachrániť pred takmer istou deštrukciou. Menší problém je v tom, že sa Sheogorath na vás spolieha.

Od vás a vašej postavy si to žiada plnenie celej rady úloh a skúšku v ríši, ktorá reflektuje povahu svojho vládcu. Čaká na vás prieskum bizarných dungeonov, ktoré sa krútia rovnako ako korene starých stromov, ktoré si dungeony prepletajú. No a v dungeonoch, ale i vonku, na vás čaká stretnutie s novými nepriateľmi. V boji proti nim sa tak budú hodiť nové zbrane, kúzla, predmety, brnenia a ostatné vecičky.

 • Názov vydavateľa: Bethesda Softworks
 • Názov vývojára Bethesda Softworks
 • Dátum vydania: 11.09.2007
 • Pegi: 16
 • Žáner: RPG

  Minimálne požiadavky:
  Operačný systém: Windows XP, Windows 2000, Windows XP 64-Bit
  Procesor: 2 Ghz Intel Pentium 4 alebo ekvivalent
  Pamäť: 512 MB RAM
  Grafická karta: 128 MB grafická karta kompatibilná s Direct3D a directX 9.0
  Pevný disk: 4,6 GB voľného miesta
  DirectX: Verzia 9.0c
  Zvuková karta: Kompatibilná s DirectX 8.1
  Jedná sa o digitálnu verziu hry The Elder Scrolls 4: Oblivion (Game of the Year Edition), kód vám bude zaslaný SMS správou alebo e-mailom.


  The Elder Scrolls IV: Oblivion® Game of the Year Edition © 2007 Bethesda Softworks LLC, a ZeniMax Media company. The Elder Scrolls, Oblivion, Shivering Isles, Knights of the Nine, Bethesda Game Studios, Bethesda Softworks, ZeniMax and related logos are registered trademarks or trademarks of ZeniMax Media Inc. in the U.S. and/or other countries. 2K Games and the 2K Games logo, A Take2 Company logo, and Take Two Interactive Software are trademarks and/or registered trademarks of Take Two Interactive Software, Inc. Uses Bink Video. Copyright © 1997-2006 by RAD Game Tools, Inc. Portions of this software utilize SpeedTree technology. © 2002 Interactive Data Visualization, Inc. All rights reserved. Uses Gamebryo software © 1999-2006 Emergent Game Technologies. All rights reserved. Havok.com™ Middle-ware Physics System. © 1999-2007 Telekinesys Research Ltd. All rights reserved. See www.havok.com for details. FaceGen from Singular Inversions, Inc. © 1998-2005. All rights reserved. © 1998-2006 OC3 Entertainment, Inc. and its licensors. Software platform logo (TM and ©) IEMA 2007. The ratings icon is a trademark of the Entertainment Software Association. All Rights Reserved.


 • Buď ako prvý informovaný
  o našich novinkách