The Last of Us: Part I CZ [Steam]

digitálna distribúcia
69,99 €
59,99 €
Cena bez DPH: 49,99 €
 
Nákupom získaš 10 bodov.
Kód produktu: 460182
PlayStationCZ titulky
Hra vyžaduje pripojenie k sieti internet a aktiváciu v systéme Steam!

The Last of Us: Part I CZ [Steam] [PC digital]

Príbeh


Populácia bola zdecimovaná. Vláda Spojených štátov sa dávno zrútila. Dvadsať rokov po vypuknutí epidémie si príroda pomaly berie späť opustené mestá. Potulujúce sa bandy tých, ktorí prežili, sa navzájom zabíjajú pre jedlo, zbrane, alebo čokoľvek iné.
Joel, nemilostný preživší s takmer žiadnymi morálnymi zásadami, žije v jednej z posledných zostávajúcich zón karantény. Tieto stenami obohnané, drsné mesta sú pod kontrolou toho, čo zostalo z armády. Napriek prísnemu stannému právu pôsobí Joel na čiernom trhu mesta, pašujúc kontraband za tú správnu cenu.
Umierajúci priateľ požiada Joela, aby sa postaral o Ellie, štrnásťročné dievča s mimoriadnou odvahou. Čo začína ako jednoduchá práca sprevádzať Ellie do inej karanténnej zóny, sa čoskoro premení na dobrodružstvo, ktoré navždy zmení Joela i Ellie.
Na svojej ceste post-pandemickými Spojenými štátmi stretávajú Joel a Ellie rôzne frakcie preživších, z ktorých si každá našla jedinečný spôsob, ako sa vysporiadať s infikovanými ľuďmi, nedostatkom zásob a hrozbou ďalších preživších. Vo svojom úsilí sa musia Joel a Ellie naučiť dôverovať si navzájom a spolupracovať, aby dokázali prežiť realitu tohto nového sveta.
Hra The Last of Us je vo svojom jadre o pute, ktoré sa tvorí medzi Joelom a Ellie. Je to príbeh o láske, vernosti a vykúpení.


Kľúčové vlastnosti

 • Verné reprodukovanie príbehu, nová hrateľnosť
  Vychutnajte si totálne prepracovanie pôvodného zážitku, ktorý je verne reprodukovaný, no zahŕňa modernizovanú hrateľnosť, vylepšené ovládanie a rozšírené možnosti dostupnosti. Navyše sa cíťte pohltení vylepšenými efektmi a vylepšeným prieskumom a bojom.

 • Buďte lovcom aj loveným
  Staňte sa lovcom i loveným v brutálnom post-pandemickom svete. Hrajte ako Joel, nemilosrdný preživší a Ellie, statočné mladé dospievajúce dievča, ktorí spolupracujú, aby dokázali prežiť nebezpečnú výpravu naprieč post-pandemickými Spojenými štátmi.

 • Nemilosrdný a cynický pašerák Joel
  Joel, nemilosrdný preživší s takmer žiadnymi morálnymi zásadami, žije v jednej z posledných zostávajúcich zón karantény. Tieto stenami obohnané, drsné mestá sú pod kontrolou toho, čo zostalo z armády. Napriek prísnemu stannému právu pôsobí Joel na čiernom trhu mesta, pašujúc kontraband za tú správnu cenu.

 • Neobyčajné dievčatko
  Ellie je mladá odvážna dievčina, ktorá vyrástla v rozpadajúcom sa svete, ktorý neodpúšťa slabosť. Ako sirota, žijúca v škole, zriadenej vládnymi zložkami síce nemá veľa skúseností s okolitým prostredím, ale dokáže sa rýchlo prispôsobiť vzniknutej situácii a osvojiť si zatiaľ netušené schopnosti..

 • Mutanti na love
  Nepriateľom na vašej púti nebudú iba banditi a iní zdivení ľudia, ale predovšetkým obete hrozného mutagénu, ktorý napáda ľudský mozog. Mutanti sú teraz riadení iba základnými biologickými impulzmi, neschopní racionálneho myslenia. Takže jediná možnosť, ako sa s týmito vytrvalými protivníkmi vyrovnať je pomocou sily, alebo sa konfrontácii, ak sa dá, vyhnúť.

 • Plánujte a prežívajte
  Naplánujte ako prežiť stretnutia s nepriateľmi, nakoľko sa systém umelej inteligencie Balance of Power AI neustále prispôsobuje, či už má navrch Joel, alebo jeho nepriatelia. Rýchlo manévrujte aby ste prežili, pretože nepriatelia menia svoje správanie na základe toho, akú zbraň Joel drží, koľko z nich je ešte nažive a či sa Vám ich podarilo prekvapiť. Naučte sa, ako prežiť deň za dňom. Hľadajte životne dôležité zdroje, vyrábaje si zbrane z predmetov, ktoré nájdete v prostredí a bojujte s ostatnými preživšími o obmedzené zásoby a munície. • Názov vydavateľa: PlayStation PC LLC
 • Názov vývojára Naughty Dog LLC
 • Dátum vydania: 28.03.2023
 • Pegi: 18
 • Žáner: Akčná, Adventúra

  Minimálne požiadavky:
  Operačný systém: Windows 10 (Verzia 1909 alebo novšia)
  Procesor: AMD Ryzen 5 1500X / Intel Core i7-4770K
  Pamäť: 16 GB RAM
  Grafická karta: AMD Radeon RX 470 (4 GB) / AMD Radeon RX 6500 XT (4 GB) / NVIDIA GeForce GTX 970 (4 GB) / NVIDIA GeForce 1050 Ti (4 GB)
  Pevný disk: 100 GB voľného miesta
  Jedná sa o digitálnu verziu hry The Last of Us: Part I, kód vám bude zaslaný SMS správou alebo e-mailom.


  ©2023 Sony Interactive Entertainment LLC. Created and developed by Naughty Dog LLC. The Last of Us is a registered trademark of Sony Interactive Entertainment LLC and related companies in the U.S. and other countries.

 • TITUL OBSAHUJE NASLEDOVNÉ JAZYKOVÉ LOKALIZÁCIE:
  CZ titulkyEN dabingDE dabingPL dabing