The Last of Us: Part II CZ (Collector’s Edition) PS4

+ Darček: The Last of Us: Part II sleeve v cene 4,99 €
Po dohraní odkúpime naspäť
Cena s DPH
199,99 €
Cena bez DPH: 166,66 €
 
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
2 €
Kód produktu: 402132
Sonynevhodné a neprístupné pre vekovú skupinu maloletých do 18 rokovCZ titulky4K HDR dynamic 4K gaming

The Last of Us: Part II CZ (Collector’s Edition) [PS4]

Darček - The Last of Us: Part II sleeve v cene 4,99 €
K objednávke dostanete od nás darček v podobe zberateľského sleeve na hru. Jedná sa o exkluzívnu sériu od www.ProGamingShop.sk, ktorú nám namaľoval talentovaný výtvarník Eniac.

Vyskladajte si kompletnú zbierku sleevov. Aktuálne dostupné k týmto hrám.
Zobraziť celý popis darčeka

Napriek takmer perfektnému ukončeniu hry The Last of Us, sa znovu pridávame k postapokalyptickému príbehu otca s adoptívnou dcérou, k Joelovi a Ellie v úplne novom pokračovaní príbehu! Príbeh sa odohráva pár rokov neskôr, a tento krát sa ocitáme v úlohe pomstychtivej Ellie. Hráči zistia, že podobne ako prvá časť, je aj táto emotívne nabitá, no tento krát nebude príbeh o láske, ale pôjde o nenávisť. Obľúbená postava prechádza obmenou, jej ruky sú zjazvené, vidíme mŕtvolu na zemi a tiež sme svedkami rozhovoru, v ktorom sa dozvedáme, ktorých ľudí plánuje hrdinka zabiť.

5 rokov po ich nebezpečnej ceste naprieč post-pandemickými Spojenými Štátmi, sa Ellie a Joel usídlili v Jacksone, Wyomingu. Žitie v prosperujúcej komunite preživších im dovoľuje mať pokoj a stabilitu, napriek konštantnému nebezpečiu infikovaných a iných, viac zúfalých preživších.

Keď nemilosrdný čin naruší tento mier, Ellie sa vydá na neúprosnú cestu aby vykonala spravodlivosť a našla tak pokoj na duši. Počas toho ako loví ľudí jedného po druhom zodpovedných z činu, je konfrontovaná s devastujúcimi fyzickými a emočnými dôsledkami jej akcii.

Zažite eskalujúce morálne konflikty vytvorené Elliiním neodbytným hľadaním pomsty. Cyklus násilia, ktorý za sebou zanecháva vás bude vyzývať ku otázke čo je dobré a čo nie, dobro verzus zlo a hrdina verzus zlosyn.

Vydajte sa s Ellie na cestu z pokojných hôr a lesov Jacksonu do bujných, zarastených ruín Seattlu. Stretnite nové skupiny preživších a zradných prostredí, a hrôzostrašných evolúcii infikovaných.

Privedený k životu vďaka poslednej iterácii Naughty Dog enginu, postavy nepriateľov a svet majú realistickejšie a presnejšie detaily než kedykoľvek predtým.

Nové a vyvinutejšie hracie systémy doručia neopísateľný zážitok vďaka otázkam žvota a smrti naprieč Elliinou cestou v nepriateľskom svete. Cíťte jej zúfalé úsilie prežiť vďaka vylepšeným prvkom ako sú napríklad vysoko intenzívny boj z blízka, plynulý pohyb a dynamické zakrádanie.

Široké možnosti zbraní, vytvárateľnej výbavy, zručností a vylepšení vám dovoľujú prispôsobiť Elliine schopnosti na váš herný štýl.

TLOU_2_Collector


The Last of Us: Part 2 Special Edition obsahuje:
 • Hru The Last of Us: Part 2 s českými titulkami
 • 30 cm sošku Ellie
 • Exkluzívny Steelbook obal
 • 48 stranový Artbook od vydavateľstva Dark Horse
 • Elliin náramok
 • Litografie a poďakovanie od autorov
 • Sadu 5 nálepiek
 • Sadu 6 lakovaných odznakov
 • Dynamické pozadie
 • Sadu 6 PSN avatarov
 • Digitálny Soundtrack
 • Digitálny mini Artbook od vydavateľstva Dark Horse
 • Vylepšenie kapacity nábojov v hre
 • Začiatočnícky manuál výroby predmetov • TITUL OBSAHUJE NASLEDOVNÉ JAZYKOVÉ LOKALIZÁCIE:
  CZ titulkyEN dabingHU titulky

  The Last of Us: Part 2 CZ (Collector’s Edition) - PS4 : hodnotenie 3 z 5 na základe 2 hodnotení.

  Recenzie na The Last of Us: Part II CZ (Collector’s Edition)

  od Juraj Jajcaj 5 z 5tich hviezdičiek! 08.07.2020
  Vynikajúca hra, rovnako dobrá ako prvý diel. Tí čo hovoria niečo iné, asi nepochopili buď dej alebo jednoducho nie sú nastavený na vlnovú dĺžku hry :)
   
  od Marek Potocky 1 z 5tich hviezdičiek! 22.06.2020
  Najdebilnejsia hra roka. Stupidny pribeh na urovni c-ckoveho americkeho filmoveho prepadaku. Nudna hratelonost, agresivna propagacia lgbt, psychopaticke nasilie, ktore nema medze. Nedoporucujem o hru ani len zavadit, nie este ju hrat. Setrite svoje psychicke zdravie a vyhnite sa tejto hroze. Skore 0/10 . Je mi luto vsetkych, ktory si ju v nevedomosti kupili/predobjednali, nieje to ich chyba, kto mohol cakat takuto... (nechcem nadavat)
  Zobrazujem 1 do 2 (z 2 príspevkov)
  počet stránok:   1