The Medium Typ konzoly:

DOSTUPNÉ TIEŽ NA The Medium - PS5The Medium - Xbox Series X|S
49,99 €
39,99 €
Cena bez DPH: 33,33 €
 
Kód produktu: 432196
Kochnevhodné a neprístupné pre vekovú skupinu maloletých do 18 rokovanglická verzia

The Medium [PC DVD]

Zatiaľ ste videli iba polovicu


Objavte temnú záhadu, ktorú dokáže vyriešiť jedine médium. Skúmajte skutočný svet a svet duchov naraz. Pomocou svojich vešteckých schopností riešte hádanky v oboch svetoch, odhaľte krajne znepokojivé tajomstvá a prežite stretnutie s The Maw - s príšerou zrodenou z nevýslovnej tragédie. The Medium je psychologická hororová hra z pohľadu tretej osoby, ktorá zahŕňa patentovanú hrateľnosť v dvojitej realite a originálny soundtrack, ktorý spoločne zložili Arkadiusz Reikowski a Akira Yamaoka.

medium_1


Staňte sa médiom

Používajte jedinečné veštecké schopnosti rezerované pre tých, ktorí majú dar. Cestujte medzi realitami, alebo ich obe skúmajte naraz. Pomocou mimotelového zážitku vyšetrujte na miestach, kam sa Vaše ja z reálneho sveta nedostane. Vytvárajte energetické štíty a zosielajte silné duchovné výboja, aby ste prežili svet duchov a jeho nadpozemské nástrahy.

Uzrite, čo je skryté

Ponorte sa do dospelého a morálne nejednoznačného príbehu, kde nič nie je také, ako sa zdá, a kde všetko má druhú stránku. Ako médium vidíte, počujete a zažívate viac než ostatní a s každou novou perspektívou zmeníte vlastný názor na to, čo sa stalo v letovisku Niwa.

Hrajte v dvoch svetoch naraz

Doposiaľ nevidená a oficiálne patentovaná hrateľnosť, ktorá sa odohráva v dvoch svetoch zobrazených naraz. Skúmajte fyzický svet a svet duchov zároveň a pomocou ich vzájomnej interakcie riešte hádanky v dvoch realitách, odomykajte si nové cety a prebúdzajte spomienky na minulé udalosti.

Vstúpte do temnej reality inšpirovanej Beksinským

Duchovný svet hry The Medium je temný zrkadlový odraz našej vlastnej reality - pochmúrne a znepokojivé miesto, kde sa zjavujú naše nepotrestané skutky, zlé túžby a odporné tajomstvá a môžu nabrať svoju vlastnú podobu. Tento svet bol vymyslený a navrhnutý podľa obrazov poľského dystopického surrealistu Zdzislawa Beksinského, ktorý si získal medzinárodné uznanie za svoj charakteristický a výrazne zlovestný štýl.

Autormi hudby sú Tamaoka a Reikowski

Ponorte sa do znepokojivej aj skľučujúcej atmosféry hry, vďaka originálnemu "duálnemu" soundtracku, ktorý spoločne vytvorili Akira Yamaoka a Arkadiusz Reikowski. Yamaoka-san je legendárny japonský skladateľ, ktorého najviac preslávila práca na sérii Silent Hill; Reikowski bol nominovaný na Hollywood Music in Media Awards a pracoval na úspešných hororových hrách ako Blair Witch, Layers of Fear a Observer. Teraz spojili tvorčie sily, aby vytvorili hudbu a skladby pre hru The Medium.


Recenzie na The Medium

Ešte tu niesú žiadne recenzie o produktoch.