The Sims 4 CZ PC DVD

19,99 €
9,99 €
Cena bez DPH: 8,33 €
 
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
2 €
Kód produktu: 229589
ElectronicCZ titulky

The Sims 4 CZ [PC DVD]

Hra The Sims 4 je dlho a netrpezlivo očakávaným simulátorom života, v ktorom sa môžete s existenciou herných postáv pohrať ako nikdy predtým. Ovládejte dokonalejších Simíkov s jedinečným vzhľadom, povahou i prejavmi emócií. Posuňte výsledky svojej tvorivosti na novú úroveň a vytvárajte Simíkov pomocou prepracovaného nového nástroja Create a Sim. Budujte nádherné obydlia v dotykovom režime Build Mode, ktorý pracuje s celými miestnosťami. Prehliadnite si nový obsah v Galérii The Sims 4, pridajte si ho do hry, alebo sa podeľte o vlastné výtvory. Ovládnite myseľ, telo a srdce svojich Simíkov a objavte nové herné možnosti v štvrtiach, kde to žije a kde sa napĺňajú Vaše príbehy. • V hre The Sims 4 si môžete vytvárať Simíkov s jedinečným vzhľadom, povahou a prejavmi emócií. Upravte si ich vzhľad, módny štýl, osobnosť, schopnosti, kariéru i štýl chôdze.
 • Úplne po prvýkrát môžu Simíci pociťovať emócie a tiež ich vyjadrovať. Skutky Vás, či iných Simíkov, udalosti, alebo predmety v hre môžu spôsobiť, že budú prechádzať najrôznejšími emocionálnymi stavmi. Emócie Vám ponúkajú viac variant riešení a príležitostí vytvoriť si herné situácie s množstvom možností. Bavte sa tým, ako sa Vaši Simíci správajú k ostatným a prejavujú svoju osobnosť v spoločnosti.
 • Utvárajte myseľ, telo i srdce svojich Simíkov a prežívajte s nimi v hre The Sims 4 dosiaľ nepoznané príbehy.
 • Nástroj Create a Sim a režim Build Mode sú omnoho prepracovanejšie, jednoduchšie ovládateľné a práca s nimi je zábavnejšia. Simíkov môžete modelovať jednoduchým dotykom. Jednoducho si postavte príbytok snov v úplne novom režime Build Mode, ktorý pracuje s jednotlivými miestnosťami.
 • Užívajte si nové herné príležitosti, ktoré si môžete vyskúšať v neustále sa meniacich štvrtiach plných života. Na krásnych parcelách mnohých rôznych typov môžete postaviť Simíkom domov a skúšať celý rad ďalších vecí. Rozšírte si okruh priateľov, porozprávajte sa so susedmi a vyrazte do niektorého z mestských parkov, alebo miest na trávenie voľného času.
 • Za účasť na akciách, nájdenie zberateľských predmetov a dosiahnuté úspechy si sprístupníte nové predmety, oblečenie i vlastnosti.
 • Prehliadnite si nový obsah v Galérii The Sims 4, pridajte si ho do hry, alebo sa podeľte o vlastné výtvory. Nechajte sa inšpirovať bohatou ponukou výtvorov z dielne komunity hráčov The Sims, vďaka ktorým Vám hra prinesie nové zážitky. • TITUL OBSAHUJE NASLEDOVNÉ JAZYKOVÉ LOKALIZÁCIE:
  CZ titulkyPL titulky

  The Sims 4 CZ - PC : hodnotenie 5 z 5 na základe 4 hodnotení.

  Recenzie na The Sims 4 CZ

  od Tomáš Hollý 5 z 5tich hviezdičiek! 08.12.2015
  Dobrý deň, chcel by som sa spýtať či mi táto hra pôjde na MacBooku pro ? Mám záujem o kúpu cez sms kód ale chcem sa poistiť že mi to pôjde.. Ďakujem
   
  od Martin Zajac 5 z 5tich hviezdičiek! 13.05.2015
  Perfektna hra ake planuju byt este dodatky? Za odpoved dakujem
  Odpoveď od ProGamingShop.sk:
  Dobry den, skor otazka na EA :) sko
  S pozdravom Peter Dlhoš
   
  od Veronika Tóthová 5 z 5tich hviezdičiek! 04.03.2015
  Dobrý deň, zakúpili sme si originál SIMS4, avšak nám nejde nainštalovať na nový PC kúpený na vianoce 2014. PC spĺňa všetky minimálne parametre, ktoré sú uvedené na obale hry. Viete mi poradiť, ako ďalej? Ďakujem
  Odpoveď od ProGamingShop.sk:
  Dobry den, problemy s aktivaciou a instalaciou hry riesi standardne technicka podpora hty, spolocnost EA : +421 233 418 468
  S pozdravom Peter Dlhoš
   
  od Tomáš Knight 5 z 5tich hviezdičiek! 18.01.2015
  Rád by som si túto hru kúpil prostredníctvom SMS, ale bohužiaľ cena je príliš vysoká na objednanie cez SMS, nedalo by sa s tým niečo spraviť?
  Zobrazujem 1 do 4 (z 4 príspevkov)
  počet stránok:   1