The Sims 4: Hurá do práce CZ [Origin]

digitálna distribúcia
Cena s DPH
29,99 €
Cena bez DPH: 24,99 €
 
Nákupom získaš 10 bodov.
Kód produktu: 414745
ElectronicCZ titulky

The Sims 4: Hurá do práce CZ [Origin] [PC digital]

V rozšírení The Sims 4: Hurá do práce! máte na pracovisku rozhodujúce slovo Vy! Aktívne ovládajte svojich Simíkov kým sú v práci a rozhodnite, či sa vydajú cestou povýšenia, alebo budú hrozbou pre pracovný kolektív! Zachraňujte bezpočet životov ako doktor, oslaďte život susedom svojimi zlomyseľnými vynálezmi ak sa rozhodnete pre vedeckú dráhu, alebo vyšetrujte zločiny a rozpletajte veľké prípady ako detektív. Ak chcete byť radšej svojim pánom, otvorte si vlastný obchod a staňte se similionárom! Vy rozhodnite, na ktorú dráhu sa Vaši Simíkovia vydajú. • Staňte sa lekárom a nemocnica sa stane Vašim druhým domovom! Vyskúšajte si vzrušujúcí život doktora na pohotovosti a zachraňujte životy. Ale pozor, aby ste boli za každých okolností sústredení, predsalen liečite pacientov, rodíte deti a vykonávate chirurgické zákroky.
 • Staňte sa detektívom a policajná stanica sa stane Vašim druhým domovom! Vezmite svoj odznak a začnite riešiť zložité záhady. Aké tajemstvá dokážete odhaliť? Prehľadávajte miesta činu, vypočúvajte Simíkov, zatýkajte zločincov a snažte sa prepracovať z kadeta až na policajného šéfa.
 • Staňte sa vedcom a vedecké laboratórium sa stane Vašim druhým domovom!! Využite svoje prvotriedne analytické myslenie k vytvoreniu bláznivých vynálezov. Kombinujte jedinečné exempláre, dajte vzniknúť diabolským stvoreniam a rozhodnite, či využijete svoje vynálezy pre dobro, alebo k trýzneniu ostatných Simíkov.
 • Rozbehnite svoj vlastný jedinečný biznis, po ktorom ste vždy túžili. Otvorte si pekáreň, butik s oblečením, výtvarnú galériu, kníhkupectvo, alebo niečo iné. Upravte každú jednotlivú stránku svojho obchodu v režime Stavba a sledujte, ako se simoleony len sypú! Vyberte, čo budete predávať, veďte svojich zamestnancov a presvedčte zákazníkov, aby u Vás nakúpili. Vo svojom podniku ste vlastnými pánmi!
 • Naučte sa nové schopnosti, ktoré pomôžu Simíkom vytvoriť v The Sims 4 ešte úžasnejšie veci. Urobte dokonalú fotku, alebo upečte a ozdobte chutnú lahôdku vďaka novým schopnostiam fotografovania a pečenia. Vystavte svoje výtvory doma, alebo ich predajte za nejaký ten simoleon.
 • Mimozemšťania pristáli! Odhaľte, ktorí Simíci nepochádzají z tohoto sveta a objavte záhadnú mimozemskú dimenziu!

  Datadisk vyžaduje plnú verziu hry The Sims 4 CZ!


  Jedná sa o digitálnu verziu hry The Sims 4: Hurá do práce CZ, kód vám bude zaslaný SMS správou alebo e-mailom.

 • TITUL OBSAHUJE NASLEDOVNÉ JAZYKOVÉ LOKALIZÁCIE:
  CZ titulkyEN dabingDE titulkyPL titulky

  Recenzie na The Sims 4: Hurá do práce CZ [Origin]

  Ešte tu nie sú žiadne recenzie o produktoch.