The Sims 4: Konský ranč CZ PC

37,99 €
19,99 €
Cena bez DPH: 16,66 €
 
Nákupom získaš 10 vernostných bodov.
Kód produktu: 463497
ElectronicCZ titulky

The Sims 4: Konský ranč CZ [PC CIAB]

Herné rozšírenie vyžaduje voľne stiahnuteľnú zakladnú hru The Sims 4!

Balenie neobsahuje pevné médium a vyžaduje pripojenie ku sieti internet, kde si stiahnete hru pomocou kódu, ktorý je súčasťou balenia.


O hre

Pracujte naplno a naplno sa aj bavte so zvieracími kamarátmi na vlastnom pozemku v rozšírení The Sims 4 Konský ranč! Starajte sa o majestátne kone, ktoré sa stanú členmi vašej rodiny a ktoré si môžete prispôsobiť, trénujte ich a nadväzujte s nimi výnimočná putá. Môžete sa tiež starať o ovce a kozy alebo si zarábať na živobytie predajom domáceho nektáru. Prežívajte jedinečný život na ranči.
Kľúčové vlastnosti

 • VYTVORTE SI NOVÝ ŽIVOT
  Vstávajte a vychutnávajte si výhľady na krásnu prírodu a vyžívajte sa vo vedomí, že všetka tá drina sa vyplatila. Venujte svoj čas starostlivosti o zvieratá, ich udržiavanie v čistote, obstarávanie kŕmnej trávy, kydanie hnoja, pomocou ktorého pohnojíte rastliny, a výrobe vlastného nektáru, ktorý môžete predávať. To všetko môžete robiť na ranči, ktorý si sami postavíte, či už v podobe tradičného zrubu alebo veľkej stodoly.

 • ZBLIŽUJTE SA SO ZVIERATAMI
  Naplňte svoj ranč zvieracími kamarátmi a spoločne si utvárajte nový život. Vaše kone – vrátane roztomilých žriebätok – sú súčasťou vašej domácnosti a majú veľa špeciálnych interakcií so Simíkmi aj s ostatnými koňmi. Môžete sa tiež starať o zakrpatené kozy a zakrpatené ovce a pozvať susedov, aby sa na vlastné oči presvedčili, ako sú roztomilé.

 • PRIDAJTE SA K PROSPERUJÚCEJ KOMUNITE
  Život na ranči ponúka chvíle pokoja a samoty, ale aj sa s ním spája živá spoločenská scéna. Vaši Simíkovia môžu vyraziť do mesta a stretnúť sa s kamarátmi v bare, odbehnúť si na tancovačku alebo trénovať v areáli jazdiarne. Tiež môžu na svojom pozemku organizovať udalosti, ako sú grilovačky a tancovačky, a najať si na farmu pomoc, čo priloží ruku k dielu, keď sa práca nakopí.

 • STARAJTE SA O KONE
  Kone patria do rodiny. Vylaďte si svojich okovaných kamarátov v nástroji Vytvoriť Simíka alebo si kúpte nové kone tým, že ich zachránite alebo si ich kúpite. Na ranči sa vám tiež môžu narodiť žriebätá. Simovia sa môžu naučiť na koňoch jazdiť a kone môžu trénovať obratnosť a skákanie. Skúsené kone a ich jazdci môžu získať odmeny v jazdeckom centre.


TrailerBalenie neobsahuje pevné médium a vyžaduje pripojenie ku sieti internet, kde si stiahnete hru pomocou kódu, ktorý je súčasťou balenia.


TITUL OBSAHUJE NASLEDOVNÉ JAZYKOVÉ LOKALIZÁCIE:
CZ titulkyEN dabing

Súvisiace produkty (1)


Buď ako prvý informovaný
o našich novinkách