The Sims 4 + The Sims 4 Star Wars: Journey to Batuu Typ konzoly:

DOSTUPNÉ TIEŽ NA The Sims 4 + The Sims 4 Star Wars: Journey to Batuu - XBOX ONE
Po dohraní odkúpime naspäť
29,99 €
27,99 €
Cena bez DPH: 23,33 €
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
2 €
Kód produktu: 410879
Electronicnevhodné pre vekovú skupinu maloletých do 12 rokovanglická verzia

The Sims 4 + The Sims 4 Star Wars: Journey to Batuu [PS4]

Vytvorte vašim Simíkom jedinečný príbeh zo sveta Star War pri prieskume odľahlej planéty z atrakcie Galaxy's Edge v DisneyLand a Disney World v rozšírení The Sims 4 Star Wars: Výprava na Batuu. Pridá sa váš Simík k Odboju, zapadne medzi darebákov alebo naverbuje do Prvého Rádu? Rozhodnutie je len na vás! Pracujte na reputácii vášho Simíka, aby ste si sprístupnili misie, zožeňte si svetelný meč alebo droida a stretnite sa so slávnymi postavami Star Wars, akými sú Rey a Kylo Ren.

Vychutnajte si samotný okraj galaxie. Je jasné, že vaši Simíci už nie sú doma. Od Millennium Falcano cez kantýnu, kde to poriadne žije, až po jedinečné oblečenie občanov Batuu - Simíkov úplne pohltí slávne vizuálne a zvukové vnemy sveta Star Wars. Zoznámte sa s miestnymi mimozemšťanmi, aby ste pochopili, prečo je Batuu skutočne jedinečnou planétou. Keď sa vaši Simíci vrátia domov, môžu si so sebou priviesť nové dekorácie a recepty inšpirované cestami, zahrať si sabacc alebo usporiadať priateľský tréning so svetelnými mečmi.

Vytvorte svoj príbeh Star Wars. O kontrolu nad Batuu bojuje Odboj, Prvý Rád aj darebáci a práve akcia vašich Simíkov rozhodnú o tom, kto nakoniec uspeje. Vaši Simíci budú zdolávať výzvy a špeciálne misie, ktoré posunú rovnováhu síl. Vaše pôsobenie nie len zmení svet, ale taktiež vám sprístupní odmeny, ako je možnosť lietať v hviezdnych stíhačkách, nové úbory a veľmi dôležité misie na Batuu. A kto vie? Možno na Batuu nájdete aj svoju spriaznenú dušu!

Spoznajte slávne postavy. Plnením misii Simíci získajú body reputácie a čím viacej ich budú mať, tým bližšie budú k stretnutiu s vodcom dôležitých miestnych frakcii. Vaše možnosti sa budú meniť v závislosti na tom, čo vaši Simíci robia. Rozhodnite sa podporiť Kyla Rena v snahe odhaliť základňu Odboja, alebo sa radšej pridáte k Rey a Vi Moradi, a budete bojovať proti Prvému Rádu? Nech už sa vaši Simíci rozhodnú pre akúkoľvek cestu, Hondo Ohnaka a jeho darebáci vám vždycky pomôžu vyrobiť par galaktických kreditov naviac.

Získajte vlastný svetelný meč a droida. Preskúmajte Batuu a nájdite kyber kryštály, ktoré vám pomôžu postaviť najvytúženejší artefakt sveta Star Wars: svetelný meč. Získajte všetky kúsky, aby ste si zostavili zbraň, ktorá bude skutočne jedinečná. Potom pozvite ostatných Simíkov k súboju svetelných mečov! Alebo zájdite do depa droidov a kúte si vlastného droida, ktorý vám pomôže pri vašich dobrodružstvách, napríklad dá tu a tam niekomu šok, aby od vás odviedol pozornosť. Svojho droida si môžete dokonca priviezť aj domov, aby ste mali vždycky parťáka na spoločenské akcie.

Balenie obsahuje celú hru The Sims 4 a DLC Výprava na Batuu.

Recenzie na The Sims 4 + The Sims 4 Star Wars: Journey to Batuu

Ešte tu niesú žiadne recenzie o produktoch.