The Walking Dead: The Final Season [Steam]

digitálna distribúcia
Cena s DPH
23,99 €
Cena bez DPH: 19,99 €
 
Nákupom získaš 10 bodov.
Kód produktu: 441736
SkyboundEN dabing
Hra vyžaduje pripojenie k sieti internet a aktiváciu v systéme Steam!

The Walking Dead: The Final Season [Steam] [PC digital]

Clementine, teraz neľútostná a schopná prežiť, sa dostala do poslednej kapitoly svojej cesty. Po rokoch na ceste, kde čelila hrozbám živých aj mŕtvych, by mohla byť odľahlá škola konečne jej šancou na domov. Ale chrániť ho bude znamenať obetu. Clem si musí vybudovať život a stať sa vodcom a zároveň dohliadať na AJ, osirelého chlapca a najbližšiu vec k rodine, ktorú zanechala. V tejto strhujúcej a emocionálnej poslednej sezóne budete definovať svoje vzťahy, bojovať s nemŕtvymi a určiť, ako sa skončí Clementinin príbeh.

Emocionálny príbeh strhujúci brucho – pozrite si Clementininu cestu až do konca. Keď si ona vybuduje nový život, budete sa musieť popasovať s novými typmi rozhodnutí a žiť s dôsledkami, ako sa AJ pozerá a učí sa z každého vášho pohybu.

Viac kontroly, viac napätia – Nový kamerový systém cez rameno, väčšia sloboda pri skúmaní detailných prostredí a scény neskriptovaných bojov zachytávajú strach zo života vo svete, ktorý zaplavujú nemŕtvi. To všetko vytvára doposiaľ najpútavejšiu hru The Walking Dead.

Nápadný nový vizuálny štýl – Úplne nový štýl Graphic Black vytrháva atrament zo stránok série komiksov ocenených Eisnerovou cenou a oživuje svet The Walking Dead ako nikdy predtým.

Zahŕňa prístup ku všetkým 4 epizódam (epizódy 1-4 sú teraz k dispozícii!).

 • Názov vydavateľa: Skybound Game Studios Inc.
 • Názov vývojára Telltale Games
 • Dátum vydania: 14.08.2018
 • Pegi: 18
 • Žáner: Adventúra

  Minimálne požiadavky:
  Operačný systém: Windows 7 64Bit Service Pack 1
  Procesor: Intel Core 2 Duo 2.8GHz
  Pamäť: 3 GB RAM
  Grafická karta: nVidia GeForce GTS 450 2GB
  Voľné miesto na disku: 15 GB
  DriectX: Verzia 11
  Jedná sa o digitálnu verziu hry The Walking Dead: The Final Season, kód vám bude zaslaný SMS správou alebo e-mailom.


  © 2018-2019 Skybound, LLC and/or its affiliates. Based on the Comic book by Robert Kirkman, Tony Moore and Charlie Adlard. The Walking Dead is a trademark of Robert Kirkman, LLC, used with permission. The Skybound mark and any related logos are trademarks of Skybound, LLC. Telltale is a trademark of Telltale, Inc., used with permission. All rights reserved.

 • TITUL OBSAHUJE NASLEDOVNÉ JAZYKOVÉ LOKALIZÁCIE:
  EN dabingDE titulky