Thief 2: The Metal Age [Steam]

digitálna distribúcia
80,99 €
3,99 €
Cena bez DPH: 3,33 €
 
Kód produktu: 419692
EidosEN dabing
Hra vyžaduje pripojenie k sieti internet a aktiváciu v systéme Steam!

Thief 2: The Metal Age [Steam] [PC digital]

Príbeh najväčšieho zlodeja, ktorého svet ešte nikdy nevidel.
V meste je zvolené nový ochránca zákona a zdá sa že sa uchopil svojho úradu poriadne. Veľa vyhlásených" pololegálných" podnikov je zatvorených a v meste je zvýšený počet hliadok. Občania majú teraz vätší pocit bezpečia, nieje to iba zdanie?
Sám šerif má totiž vlastné plány a tak zatiaľ staré dobré zlodejské remeslo upadá, organizovaný zločin a korupcia zažívajú zlaté časy.
Garretovi, ako "poctivému" majstrovi zlodejského veliteľovi sa to samozrejme páčiť nemôže. Komplikuje mu to jeho povolanie a naviac sa zdá že šerif ide po jeho"hlave". Pomôže mu prežiť a zistiť príčinu šerifovej vendetty?

Thief 2 pokračovanie revolúčnej 3D akcií adventúry, v ktorom nešlo o zabitie všetkých nepriateľov, ale o premyslený postup za korisťou pod rúškami tmy. Na Garreta čakajú nové lákadlá, ale tiež nové problémy. Nový mestský šerif ho chce vidieť mrtvého, k čomu sa samozrejmu musí vyhnúť a tak odhaliť šerifové plány.Jedná sa o digitálnu verziu hry Thief 2: The Metal Age, kód vám bude zaslaný SMS správou alebo e-mailom.


Buď ako prvý informovaný
o našich novinkách