This is the Police 2 [Steam]

digitálna distribúcia
Cena s DPH
4,99 €
Cena bez DPH: 4,16 €
 
Kód produktu: 419693
THQanglická verzia
Hra vyžaduje pripojenie k sieti internet a aktiváciu v systéme Steam!

This is the Police 2 [Steam] [PC digital]

Starajte sa o oddelenie, starajte sa o policajtov, skúmajte, vypočúvajte, uväzňujte, robte zložité voľby a snažte sa sami ostať na slobode. Toto príbehom vedené dobrodružstvo sa odohráva v studenom meste na hraniciach, ktoré je plné násilia. Vitajte v Sharpwoode, kde sa ľudia poznajú so susedmi menom a verne sa držia tradícií, nezáleží na tom aké barbarské sa môžu zdať. Pašeráci, gangy a hluční populisti nazývajú toto mestečko svojim domovom. Zúfalstvo tu narastá ako choroba a spolu s ním sa za tiahne aj násilie.

Pre novú šerifku Lilly Reed je to nočná mora. Trápi sa s udržaním poriadku a pokoja, zatiaľ čo jej podriadení sú hrubí muži nezvyknutí na velenie od ženy. Všetko sa mení keď sa v mestečku objaví záhadný cudzinec Warren Nash. Nikto netuší či do mesta prinesie spásu, alebo skazu.  • Hra obsahuje zmes mechaník a žánrov. Je to adventúra, stratégia, alebo simulácia?
  • Mestečko je plné zločinu. Nik nie je úplne nevinný.
  • Všetko v hre je postavené na vzťahoch. Či už ide od podriadených policajtov, alebo obyvateľov mestečka.    Jedná sa o digitálnu verziu hry This is the Police 2, kód vám bude zaslaný SMS správou alebo e-mailom.


  • Recenzie na This is the Police 2 [Steam]

    Ešte tu nie sú žiadne recenzie o produktoch.