Thomson 65QG5C14 QLED Google TV

699 €
539 €
Cena bez DPH: 449,17 €
 
dlhodobo nedostupné
Kód produktu: 476797
Thomson

Thomson 65QG5C14 QLED Google TV [65QG5C14]

Darček - FIFA 22 CZ v cene 16,49 €
Revolučná technológia novej generácie HyperMotion na konzolách Playstation ®5 a Xbox Series X|S Váš zážitok z hrania dostane na úroveň, ktorú ste ešte nezažili. Technológia integruje pokročilé dáta z celého tímu a strojové učenie s cieľom urobiť hrateľnosť ešte intenzívnejšou. Vďaka výkonu konzoly novej generácie hra sľubuje zatiaľ najrealistickejšiu a najplynulejšiu hrateľnosť vôbec. Novinky sú v hre implementované naprieč všetkými hernými režimami. Môžete sa tešiť na väčšiu konzistentnosť brankárov, vďaka ich prepracovanému správaniu, ktoré prinesie väčší kľud na najdôležitejší post na ihrisku. Budete mať možnosť opäť si splniť svoje futbalové sny v režime kariéry a v móde VOLTA FOOTBALL zase môžete vystaviť na obdiv svoju eleganciu v malom futbale s novými spôsobmi hrania a postupmi každú sezónu. V režime Profi kluby utvorte tím s vylepšeným systémom prispôsobenia tímu a postupu, vďaka čomu budete mať svojho profesionála pevne v rukách. TECHNOLÓGIA HYPERMOTION Na konzolách novej generácie je systém HyperMotion úplnou novinkou keď kombinuje dve technológie čím výrazne mení a vylepšuje hrateľnosť.
 • Pokročilé nasnímanie zápasu 11 vs 11: Súpravy Xsens vôbec poprvýkrát umožňujú snímať pohyb 22 profesionálnych futbalistov, ktorí hrajú vo vysokom tempe. Získané ohromné množstvo kvalitných údajov o pohybe hráčov je výborným základom pre pohyb jednotlivcov v hre FIFA 22.
 • Strojové učenie: Špičkový patentovaný algoritmus spracoval vyše 8,7 milióna snímkov z pokročilého snímania zápasu, vďaka čomu tento algoritmus dokáže v reálnom čase vytvárať úplne nové animácie, čo ma za následok dosiahnutie organického futbalového realizmu pri rôznych situáciách na ihrisku. Výsledkom je oveľa reálnejšia a taktiež plynulejšia hrateľnosť v každom zápase.
 • Autentický pohyb tímu: Súpravy Xsens, ktoré sú poprvýkrát použité k nahrávaniu dát od všetkých futbalistov hrajúcich vo vysokom tempe, sú zásadným krokom vpred. Dáta sú obstarané z každého dotyku, zákroku, šprintu a súboja, a dokopy tvoria základ najväčšej aktualizácie animácií v histórii série FIFA. Vďaka viac než 4000 animáciám (viac než 3 krát viac ako vo FIFE 21) je v hre docielený vylepšený prejav každého jedného hráča.
 • Algoritmus "ML-Flow": Tento algoritmus mení od základov celý systém fungovania animácií v športových videohrách, čo má za následok zvýšenú plynulosť a vizuálny realizmus. Na základe viac než 8,7 milióna snímkov tento algoritmus vytvára v reálnom čase nové animácie, vďaka čomu môžete lepšie prispôsobiť svoj krok a tempo behu pred spracovaním lopty alebo plynulejšie strieľať na bránku.
 • Taktická UI: Nové generácie konzol ponúkajú možnosti zlepšenia aj pri taktickej inteligencii všetkých hráčov v poli. Kažý hráč dokáže oveľa lepšie vnímať rozostavenie a pohyb spoluhráčov ako aj súperov, čím vzniká úplne nová úroveň taktického realizmu. V útoku teraz môžu hráči robiť až 6x viac rozhodnutí každú sekundu, čo znamená, že majú lepšie povedomie o svojom okolí. Pri zakladaní akcií sa správajú inteligentnejšie, nábehy si vedia načasovať, majú silnejší štart na voľnú loptu. Defenzívna UI ponúka možnosti fungovania tímu ako celku, hráči držia rozostavenie pri pohybe na ihrisku a takticky pokrývajú voľné priestory.
 • Kinetické vzdušné súboje: Dve vylepšené technológie hráčskych interakcií synchronizujú animácie hráčov, čo realizuje vizuálny efekt a odozvu vo vzdušných súbojoch o loptu. Všímajte si obrancov a útočníkov, ako sa strkajú, ťahajú a vrážajú do seba pri snahe dostať sa k lopte. Výsledkom je zvýšená kvalita hlavičkovania.
 • Vyrovnaná kontrola lopty: Aktualizované animácie zlepšujú v hre FIFA 22 ovládanie lopty, vďaka čomu je hra prirodzenejšia a plynulejšia ako kedykoľvek predtým. Dlhšie dvojdotykové animácie umožňujú jednoduchšiu kontrolu lopty vo vzduchu, väčšiu mrštnosť pri spracovaní na zemi a silu hráča pri krytí lopty.
 • Prirodzenejší hráči: Vďaka pokročilému snímaniu zápasu 11 vs 11 sa môžete tešiť na úplne nové animácie hráčov bez lopty a ich správanie, ktoré tiež prispievajú ku vylepšeniu celkovej prirodzenosti a uveriteľnosti aktérov na ihrisku. Môžete si všimnúť, ako sa hráči spolu rozprávajú a gestikulujú na základe aktuálneho diania a vážnosti situácie. Všetky vylepšenia v oblasti aktívneho pohybu robia tento ročník najrealistickejším a najpôsobivejším v histórii série FIFA.
  fifa_22_next_gen
  ĎALŠIE PRVKY HRATEĽNOSTI
 • Prepracované správanie brankárov - vďaka novému systému chytania sú brankári oveľa inteligentnejší, čo bude mať za následok ich stabilnejšie výkony a rozumnejšie rozhodovanie medzi tyčami. Ich pozičná hra vychádza z rôznych štýlov brankárov z celého sveta, s cieľom verne okopírovať správanie najlepších brankárov, vrátane ich bleskových reflexov.

 • Reálna fyzika lopty - skutočné dáta implementované do FIFA 22 dávajú fyzike lopty úplne nový rozmer realizmu. Do detailu prepracované parametre, vrátane rýchlosti, falše, aerodynamického odporu a trenia zmenia každý dotyk, strelu, volej, prihrávku alebo dribling na úplne nový zážitok, ktorý bude pôsobiť naozaj skutočne.

 • Výbušný šprint - úplná novinka v hrateľnosti, ktorá mení dynamiku situácií jeden na jedného. Dostávate väčšiu kontrolu nad zrýchlením pri driblingu alebo pri bránení. Súpera nalákajte, počkajte si na vhodný okamih a v plnej rýchlosti sa zbavte obrancu a pomôžte tímu v útočení.

 • Nové útočné taktiky - vďaka novým taktikám dostávate možnosť lepšie kontrolovať to, akou hrou sa chcete prezentovať na ihrisku. Môžete nastaviť pre mužstvo rôzne štýly pre jednotlivé polovice ihriska. Drže loptu na svojej polovici ihriska a rýchlym založením akcie preniknite cez súperovu obranu. Prípadne hrajte od šestnástky po šestnástku, alebo dajte prednosť vlastnému individuálnemu štýlu. REŽIM KARIÉRA

  Prežiť svoje vysnívané futbalové momenty môžete práve v režime kariéry vo FIFE 22. Vytvorte si klub a z odpisovaného mužstva, zrelého na zostup vybudujte svetového giganta. V prepracovanom móde Kariéra hráča môžete využiť viacero spôsobov a postupov na dosiahnutie vytúžených úspechov. VOLTA FOOTBALL

  Nová dávka elegancie na celom ihrisku, nové spôsoby vyjadrenia vlastného štýlu a prepojenia s tímom na pouličných futbalových ihriskách po celom svete. FIFA ULTIMATE TEAM

  Postavte si vysnený tím a zápaste s ostatnými v najobľúbenejšom režime série FIFA. Budete mať možnosť výberu z tisícov hráčov a množstva spôsobov, ako si upraviť klub na ihrisku alebo mimo neho. Môžete hrať sólo v Squad Battles, spoločne v kooperatívnom FUT, On-line, či Division Rivals , alebo zápasy s najlepšími v FUT Champions, FIFA Ultimate Team™ (FUT) Vás budú celú sezónu spájať s herným svetom skrz rozmanitý obsah, ktorý vychádza z reálnych výkonov a súťaží, vrátane UEFA Ligy Majstrov, UEFA Európskej ligy alebo CONMEBOL Libertadores.

  Ultimate Team ponúkne upravený spôsob zápasenia v režimoch Division Rivals a FUT Champions, to všetko s cieľom poskytnúť jednoduchší a dostupnejší spôsob testovania Vašich schopností proti ostatným hráčom. Nechýbajú ani ďalšie možnosti prispôsobenia klubu na ihrisku i mimo neho a FIFA predstavuje tiež novú edíciu predmetov s názvom Hrdinovia FUT, vďaka čomu sa do hry vrátia niektorí obľúbení futbalisti.

 • Hrdinovia FUT - spomeňte si na niektorých z najpamätnejších futbalistov v rámci edície Hrdinovia FUT. Nové predmety Vám budú pripomínať nezabudnuteľné momenty, vďaka ktorým sa z hráčov stali obľúbenci medzi fanúšikmi. Hrdinovia FUT Vám dávajú nové možnosti pri budovaní tímu s konkrétnou ligovou súhrou a možnosťou pripomenúť si niektoré nostalgické okamihy, vďaka ktorým hráči získali miesto v edícii Hrdinovia FUT 22. (Napríklad Robbie Keane a zisk trofeje za Ligový pohár 2008, dva góly Diega Millita vo finále UEFA Champions League 2010, ktoré potvrdili treble Interu Miláno, alebo gól Mária Gomeza, vďaka ktorému jeho tím získal bundesligový titul v roku 2007). PROFI KLUBY

  Nové možnosti prispôsobenia klubu Vám umožnia vyčnievať nad ostatnými na trávniku alebo v hľadisku. Pomocou systému hráčskeho rozvoja dostanete plnú kontrolu nad jeho vývojom a vďaka efektívnejším prvkom sociálneho hrania nájdete ďalší zápas oveľa rýchlejšie. Najvyšší čas začať skladať tím na novú sezónu Profi klubov.

 • Zobraziť celý popis darčeka

  Vychutnajte si filmovú kvalitu sledovania s televízorom Thomson Google TV 65" QLED

  Displej QLED poháňaný nanokryštálmi Quantum Dot poskytuje vyvážený jas, výrazné kontrasty a rozšírený rozsah farieb. V kombinácii s rozlíšením 4K Ultra HD môžete zachytiť každý detail a ponoriť sa do krištáľovo čistého obrazu. Technológia Dolby Vision zvyšuje jas v každej scéne a zaisťuje presnú reprodukciu farieb pre realistický obraz. Vychutnajte si dynamický zvuk s Dolby Atmos pre pohlcujúci televízny zážitok. Google TV zjednoduší váš zážitok zo zábavy organizovaním obsahu z vašich aplikácií a odberov viac používateľských profilov a profitujte z upravených odporúčaní. Vychutnajte si širokú škálu inteligentných funkcií, ako je prístup k viac ako 400 000 filmom a televíznym reláciám, inteligentné hlasové ovládanie pomocou Google Assistant a vstavaný Chromecast na streamovanie obsahu z kompatibilných inteligentných zariadení do vášho televízora. Ergonomický diaľkový ovládač s plynulým podsvietením vám umožní mať všetko na očiach aj pri slabom osvetlení. Rýchly prístup k vašej obľúbenej aplikácii pomocou tlačidla FAVORITE. Integrovaný Google Assistant vám umožňuje intuitívne ovládať televízor pomocou hlasových príkazov. Vyhľadajte svoje obľúbené filmy, požiadajte o odporúčania na základe svojej nálady alebo ovládajte kompatibilné inteligentné zariadenia – to všetko pohodlne pomocou hlasu. Využite zvýšenú flexibilitu umiestnenia vďaka centrálnemu otočnému stojanu a vylepšite si zážitok zo sledovania. Inovatívny dizajn vám umožňuje bez námahy otočiť televízor až o 30 stupňov, čo vám umožní nájsť dokonalý uhol pre vašu zábavu. Vstavaný trojitý tuner umožňuje príjem cez satelitnú anténu, terestriálnu anténu alebo kábel. Takže môžete prijímať všetky dostupné kanály bez ďalšieho hardvéru.

  O produkte

  • BEZRÁMOVÝ DIZAJN
   Úplne sa ponorte do diania na obrazovke vďaka bezrámovému dizajnu. Vďaka vylepšenému pomeru obrazovky k telu si môžete vychutnať širšiu pozorovaciu plochu. Moderný a elegantný dizajn navyše bez problémov zapadne do vášho obytného priestoru.

  • NEKONEČNÁ ZÁBAVA
   Google TV zjednodušuje využitie vášho televízora. Vyberte si z viac ako 400 000 filmov a relácií z rôznych streamovacích služieb. Požiadajte Google, aby ovládal váš televízor, dostával odporúčania, čo pozerať, stlmil svetlá a podobne. Prenášajte fotografie, videá a hudbu z inteligentných zariadení do televízora so vstavaným Chromecastom.

  • PODSVIETENIE A INTELIGENTNÉ HLASOVÉ OVLÁDANIE
   Majte všetko pod kontrolou, aj keď sú svetlá stlmené. Naše diaľkové ovládače sú vybavené podsvietenými tlačidlami pre jednoduchú navigáciu. Asistent Google vám umožňuje jednoducho navigovať a ovládať televízor iba hlasom. Vychutnajte si bezproblémovú integráciu s vašou inteligentnou domácnosťou a možnosť prehrávať hudbu, vyhľadávať filmy alebo otvárať aplikácie, a to všetko s pohodlím hlasových príkazov.  Kľúčové vlastnosti

  • 65-palcová Google TV QLED
  • Platforma Google TV zaistí prístup k viac ako 400 000 filmom a televíznym programom z rôznych streamovacích služieb
  • Podpora hlasového ovládania cez Google Assistant
  • Thomson má zabudovaný Chromecast pre streamovanie obsahu z kompatibilných chytrých zariadení
  • Podsvietený diaľkový ovládač uľahčí ovládanie TV pri stlmenom osvetlení
  • Televízia má elegantné a ultratenké rámčeky
  • Trojitý tuner umožní príjem bez ďalšieho hardvéru cez satelit (DVB-S2), pozemné vysielanie (DVB-T2) alebo káblové pripojenie (DVB-C)
  • Bezdrôtové pripojenie cez Bluetooth a Wi-Fi
  • Otočný stojan až o 30 stupňov

  Technická špecifikácia
  Všeobecné
  Typ TV Google TV
  Uhlopriečka 65"
  Operačný systém Android 12
  Bezrámové prevedenie Áno
  Energetická trieda F
  Počet jadier (procesor) Neuvedené
  Typ procesoru CA75 @ 1,3 GHz + CA55 @ 1,15 GHz
  Bezdrôtové pripojenie Áno
  Typ bezdrôtového pripojenia WiFi
  Bluetooth
  Diaľkové ovládanie Áno
  Hlasové ovládanie Áno
  Inteligentné funkcie Obchod Google Play
  Vstavaný Chromecast
  Google Home
  HbbTV
  Mediálny prehrávač
  Hlasové ovládanie
  Montáž na stenu Áno, 200 x 200 mm
  Displej
  Rozlíšenie obrazovky 3840 x 2160 (4K UHD)
  Typ podsvietenia Direct LED
  HDR 10
  Bitová hĺbka farby 10 bitov (1 miliarda)
  Pozorovací uhol (°) 178/178
  Zobrazovacia frekvencia (Hz) 60
  Dynamická redukcia šumu Áno
  Zvuk
  AV stereo Áno
  Digitálny priestorový zvuk Áno
  Výstup zvuku (W) 2 x 10
  Dolby Digital 2.0 Nie
  Dolby Digital 5.1 Nie
  Ekvalizér/Vyváženie Áno
  Konektivita
  Porty Ethernet (LAN)
  USB 2.0 x 2
  HDMI x 4
  HDMI ARC
  HDMI CEC
  S/PDIF (optický)
  AV IN
  CI+
  DVB-T/T2/C/S/S2
  HEVC/H.265
  Sat: DiSEqC 1.1
  Unicable I / Unicable II
  Slúchadlá
  Rozmery
  Veľkosť bez stojana 1446 x 79 x 834 mm
  Veľkosť so stojanom 1446 x 281 x 869 mm
  Hmotnosť 24,5 kg

  Obsah balenia:

  • Televízor Thomson
  • Diaľkový ovládač
  • Dokumentácia


  Buď ako prvý informovaný
  o našich novinkách