Thrustmaster T150 RS

poštovné zadarmo bez ohľadu na zvolený spôsob dodania...
229,99 €
209,99 €
Cena bez DPH: 174,99 €
 
Kúpiť na splátky cez Home Credit
Kúpiť na splátky cez HOME CREDIT
OdloŽte si splácanie
Kód produktu: 343910
Thrustmaster

Thrustmaster T150 RS [4160628]

Thrustmaster TMX: ergonomický pretekársky volant s 2-pedálovou sadou pedálov. Citlivo reagujúci, precízny a tichý remenicový systém Force Feedback, s rotáciou volantu 1080° a kovovými sekvenčnými radiacimi pákami. Kompatibilné s PS4 a PC. Funguje s hrami pre PS5

Pretekársky volant T150, absolútny zlatý štandard spoločnosti Thrustmaster vo svete virtuálneho motor športu, je obrovskou devízou pre všetkých fanúšikov pretekania, ktorí hľadajú maximálne ponorenie sa do svojich herných zážitkov. T150 zaisťuje vynikajúcu precíznosť a realistické pocity na pretekárskej dráhe vďaka jedinečnému Thrustmaster remenicovému systému Force Feedback. Citlivo reagujúci a nastaviteľný, T150 je všestranným spojencom pre všetky typy pretekov: Rally, F1, NASCAR a dokonca GT. Veľkosť volantu (28 cm) je vynikajúca pre všetky veľkosti rúk a umožňuje ľahké a intuitívne otáčanie (až do 1080°). Radenie prevodov je plynulé a zreteľné vďaka 100% kovovým sekvenčným radiacim pákam, ktoré poskytujú optimálnu presnosť. Optické čítanie pohybov volantu (s 12-bitovým rozlíšením) zaisťuje autentické zrkadlenie v hre aj pri tých najmenších pohyboch urobených používateľom. Funguje s hrami pre PS5 (Kompatibilita hier s PS5 bola testovaná a schválená spoločnosťou Thrustmaster. V čase zverejnenia, spoločnosť Sony Interactive Entertainment LLC ešte netestovala ani neschválila kompatibilitu celého systému pre PS5.)

Fanúšikovia pretekárskych simulácií budú milovať odozvu a tichú spätnú väzbu volantu Force Feedback, pre vylepšené ponorenie sa do hier - s pocitmi neuveriteľne blízkymi skutočným podmienkam. T150 bol vytvorený s ohľadom na rôzne typy pretekárov: vďaka jeho ergonomickému dizajnu a rozsahu technológií zabudovaných do volantu je úplne prispôsobiteľný všetkým štýlom pretekárskych hier (Rally, F1, NASCAR a dokonca GT). Pretekársky volant sa dodáva s 2-pedálovou sadou pedálov, ktorá efektívne funguje za každých okolností

 • Realistický volant: volant má priemer 28 cm a jeho ergonomický dizajn je vynikajúci pre všetky typy pretekárskych hier.
 • Otáčanie volantu až do 1080° pre optimálnu presnosť pretekania.
 • Citlivo reagujúci, precízny a tichý systém Force Feedback, vďaka remenicovému systému v základni pretekárskeho volantu.
 • Optické čítanie: 12-bitové rozlíšenie zaisťuje presnú reprodukciu všetkých pohybov volantu v hre (4 096 hodnôt na osi riadenia).
 • T150 obsahuje 2-pedálovú sadu pedálov, ktorá efektívne funguje za každých okolností.
 • Kompatibilné s radiacou pákou Thrustmaster TH8A (predávané samostatne).
 • Realistický volant: Volant má priemer 28 cm a jeho ergonomický dizajn je vynikajúci pre všetky typy pretekárskych hier.
 • Otáčanie volantu až do 1080° pre optimálnu presnosť pretekania.
 • Citlivo reagujúci, precízny a tichý Force Feedback vďaka remenicovému systému v základni pretekárskeho volantu.
 • Optické čítanie: 12-bitové rozlíšenie zaisťuje presnú reprodukciu všetkých pohybov kolies v hre (4 096 hodnôt na osi riadenia).
 • T150 zahŕňa 2-pedálovú sadu pedálov.
 • Kompatibilné s radiacou pákou Thrustmaster TH8A (predávané samostatne).

  Realistická veľkosť

  Volant má priemer 28 cm: to zaručuje úplnú všestrannosť, vďaka čomu je T150 vynikajúci pre všetky štýly pretekárskych hier. Zažite vzrušenie z rôznych typov pretekárskych dráh a okruhov — intenzívne preteky F1 a Rally a všetky ďalšie druhy štvorkolesovej zábavy medzi nimi.

  Rotácia volantu 1080°

  Volant môže urobiť až tri plné otáčky, čo umožňuje bezprecedentnú úroveň kontroly pri každej zákrute. Široký uhol rotácie, ktorý ponúka T150 (od 270° do 1080°), umožňuje všetkým virtuálnym vodičom byť čo najpresnejší v akomkoľvek druhu pretekania.

  100% Kovové sekvenčné radiace páky

  T150 sa vyznačuje veľkými sekvenčnými radiacimi pákami, ktoré sú vyrobené výlučne z kovu. Podobne ako radiace páky, ktoré sa nachádzajú vo veľmi výkonných automobiloch, ich ergonomický dizajn umožňuje vynikajúcu ovládateľnosť - s hladkým a zreteľným radením prevodových stupňov.

  Vysoko výkonná spätná väzba Force Feedback

  Force feedback začlenená do pretekárskych volantov T150 (PS4/PC) a TMX (Xbox One/PC), je veľmi prispôsobivá a ponúka širokú škálu možností nastavenia výkonu. Vysoko citlivá Force Feedback na volante umožňuje virtuálnym vodičom manévrovanie s takou presnosťou, akú potrebujú pre neustále zlepšovanie svojho výkonu v hrách.

  Tichý remenicový systém

  Unikátny remenicový systém Force Feedback pre T150 (PS4/PC) a TMX (Xbox One/PC) predstavuje najväčšiu výhodu, akú poskytujú pretekárske volanty Thrustmaster. Tento systém umožňuje smerovanie zvukov od motora a zároveň poskytuje pocit plynulosti — pre intuitívne ovládanie sily spätnej väzby Force Feedback.

  TH8A-Kompatibilita

  T150 (PS4/PC) a TMX (Xbox One/PC) sú kompatibilné s TH8A – 100% kovovou radiacou pákou –, a s T3PA – populárnou 3-pedálovou sadou pedálov Thrustmaster (obe predávané samostatne). TH8A sa vyznačuje dizajnom inšpirovaným skutočným automobilovým priemyslom (s odnímateľnou hlavicou radiacej páky) a umožňuje dva rôzne štýly radenia: H-vzor (7 + 1) alebo sekvenčný (+/-).

  Obsah balenia:

 • 1 x pretekársky volant Thrustmaster T150.
 • 1 x pedálový set Thrustmaster T3PA (s 2 pedálmi).
 • 1 x upevňovací systém pretekárskeho volantu.
 • Návod na použitie a informácie o záruke.

  Volant je kompatibilný s pedálmi Thrustmaster T3PA a T3PA Pro a prevodovkou Thrustmaster TH8A.
 • Recenzie na Thrustmaster T150 RS

  Ešte tu niesú žiadne recenzie o produktoch.