Thrustmaster T300 RS (GT Edition) + Thrustmaster T3PA

poštovné zadarmo bez ohľadu na zvolený spôsob dodania...
399,99 €
389,99 €
Cena bez DPH: 324,99 €
 
Nákupom získaš 10 bodov.
XBOX VÝHODNÁ KÚPA - AKCIA
QUATRO - nákup na splátky
Kúpiť na splátky cez QUATRO
Kúpiť na splátky cez Home Credit
Kúpiť na splátky cez HOME CREDIT
Možnosť poistenia:
Poistenie náhodného poškodenia a odcudzenia na 1 rok
32 €
Poistenie náhodného poškodenia a odcudzenia na 2 roky
50 €
Predĺžená záruka o 1 rok
24 €
Predĺžená záruka o 2 roky
46 €
Kód produktu: 390678
Thrustmaster

Thrustmaster T300 RS (GT Edition) + Thrustmaster T3PA [4160681]

Volant je kompatibilný s PC a konzolami PlayStation 3 a PlayStation 4.


Silová spätná väzba Thrustmaster T300RS umožňuje hráčom sa skutočne ponoriť do sveta automobilových pretekov a zdokonaľovať svoje schopnosti s cieľom zlepšiť svoj výkon. V záujme dosiahnutia tohto cieľa sa spoločnosť Thrustmaster rozhodla vytvoriť výnimočné riešenie pre všetkých hráčov, ktorí chcú radikálne rozšíriť svoje zážitky s automobilovými pretekárskymi hrami. Všetky produkty radu T300RS (T300RS, T300RS GT a T300 Ferrari Integral Racing Wheel Alcantara Edition) sú vybavené rýchlym a ľahkým systémom výmeny volantu, ktorý užívateľom umožňuje vychutnať si preteky pomocou rôznych volantov Thrustmaster (predávané samostatne). Vďaka bezkefkovému motoru s výkonom takmer 25 wattov je výkon pretekárskeho volantu T300RS rýchly a presný a zaisťuje dokonalú kontrolu nad akýmkoľvek pretekárskym terénom. Jeho systém dvojitej remenice obmedzuje rušivé zvuky a umožňuje plynulejšie pohyby pre pružnejší a flexibilnejší zážitok z jazdy. Pretekársky volant T300RS je vybavený patentovanou bezkontaktnou magnetickou technológiou H.E.A.R.T bez akýchkoľvek potenciometrov pre optimálnu presnosť, ktorá sa časom neznižuje: užite si spoľahlivosť, ktorú uznávajú virtuálni pretekári po celom svete ako zlatý štandard. T300RS je oficiálne licencovaný produkt PlayStation a je kompatibilný s PS4 a PC. Funguje s hrami pre PS5 (Kompatibilita hier s PS5 bola testovaná a schválená spoločnosťou Thrustmaster. V čase zverejnenia, spoločnosť Sony Interactive Entertainment LLC ešte netestovala ani neschválila kompatibilitu celého systému pre PS5.)

 • Rýchly bezkefkový motor: výkon takmer 25 W pre rýchlu a realistickú silovú spätnú väzbu Force Feedback.
 • Rýchly a ľahký systém výmeny volantu: užívajte si rôzne štýly pretekania.
 • Systém dvojitej remenice pre plynulé hranie bez akýchkoľvek mŕtvych zón.
 • Patentovaná magnetická technológia H.E.A.R.T: neobmedzená životnosť produktu a optimálna presnosť.
 • Kompatibilné s radiacou pákou Thrustmaster TH8A a progresívnou ručnou brzdou TSS Handbrake /sekvenčným radením (predávané samostatne).
 • Kompatibilné so sadami pedálov Thrustmaster T3PA, T3PA-PRO a T-LCM Pedals (predávané samostatne).
 • Oficiálne licencovaný produkt PlayStation, kompatibilný s PS4 a PC.

  JEDNODUCHÝ SYSTÉM VÝMENY VOLANTU

  Všetky produkty série T300RS (T300RS, T300RS GT a T300 Ferrari Integral Racing Wheel Alcantara Edition) sú vybavené rýchlym a ľahkým systémom výmeny volantu, ktorý užívateľom umožňuje vychutnať si preteky pomocou rôznych volantov Thrustmaster. Ekosystém prídavných volantov Thrustmaster, zložený z volantov, ktoré sa predávajú samostatne bez základne alebo pedálov, ponúka používateľom T300RS široký výber produktov špeciálne navrhnutých pre rôzne štýly motoršportu: od okruhov GT po preteky rally v drsnom teréne, všetky možnosti sú pretekárom Thrustmaster otvorené. Jednoduchým otočením blokovacieho systému na základni T300RS odstránite súčasný volant, aby ste k základni mohli pripevniť nový volant. Systém rýchleho uvoľnenia volantu vyžaduje iba krížový skrutkovač, aby bola zaistená vynikajúca dlhodobá stabilita pri hraní.

  RÝCHLY, VÝKONNÝ BEZKEFKOVÝ SERVOMOTOR

  Všetky produkty série T300RS (T300RS, T300RS GT a T300 Ferrari Integral Racing Wheel Alcantara Edition) sú vybavené bezkefkovým servomotorom s výkonom takmer 25 W pre rýchly a presný výkon a dokonalú kontrolu nad akýmkoľvek pretekárskym terénom. Vďaka realistickému a presnému prenosu rôznych prvkov každého preteku priamo do rúk používateľa je tento motor nevyhnutnosťou. Na rozdiel od jednosmerného motora umožňuje technológia bezkefkového motora, zabudovaná do pretekárskych volantov série T300RS, aj mimoriadne tichý pretekársky zážitok. Výdrž bezkefkového motora umožňuje pretekárskemu volantu udržiavať konštantnú intenzitu a výkon, pokiaľ ide o Force Feedback, čím sa zabráni strate efektov aj pri veľmi dlhom hraní. Na rozdiel od klasických motorov, poskytuje táto technológia bezkefkových motorov jazdcovi stabilitu a dynamický výkon až do konca každého preteku.

  SYSTÉM DVOJITEJ REMENICE

  Všetky produkty série T300RS (T300RS, T300RS GT a T300 Ferrari Integral Racing Wheel Alcantara Edition) sú vybavené systémom dvojitej remenice, ktorý znižuje rušivé zvuky a umožňuje plynulejšie pohyby pre pružnejší a flexibilnejší zážitok z jazdy. Mechanizmus s dvojitou remenicou umožňuje vyhladenie rôznych prvkov prijatých z pretekárskej dráhy alebo okruhu. Vďaka svojmu priamemu prepojeniu s bezkefkovým motorom, systém odstraňuje možnú prítomnosť akýchkoľvek mŕtvych zón a obmedzuje nepríjemné otrasy bez toho, aby znižoval výkon, ktorým sa prenášajú účinky na používateľa, pre optimálny realizmus vo všetkých pretekárskych prostrediach. Tento systém, ktorý je tiež navrhnutý a zabudovaný do vlajkových lodí pretekárskych volantov Thrustmaster (T-GT a TS-XW, predávané samostatne), predstavuje významný technologický vývoj z hľadiska výkonu, pre preteky, kde môžu aj malé detaily spraviť veľký rozdiel.

  PATENTOVANÁ MAGNETICKÁ TECHNOLÓGIA

  Všetky produkty série T300RS (T300RS, T300RS GT a T300 Ferrari Integral Racing Wheel Alcantara Edition) obsahujú patentovanú magnetickú technológiu Thrustmaster pre optimálnu presnosť volantu, ktorá sa časom neznižuje: užite si spoľahlivosť, ktorú uznávajú virtuálni pretekári po celom svete ako zlatý štandard. Patentovaný bezkontaktný systém H.E.A.R.T (HallEffect AccuRate Technology) spoločnosti Thrustmaster, bez akýchkoľvek potenciometrov, umožňuje neobmedzenú životnosť produktu a optimálnu presnosť počas hrania: až 16-bitové rozlíšenie s 65 536 hodnotami. Táto patentovaná technológia je vynikajúcou investíciou pre všetkých hráčov, ktorí chcú začať pretekať, držať krok s ostatnými alebo výrazne vylepšiť svoje pretekárske výkony. Okrem toho stojí táto technológia na čele rôznych špičkových produktov spoločnosti Thrustmaster — vrátane pedálovej sady T-LCM Pedals a jej najznámejších pretekárskych volantov T-GT a TS-XW (všetky predávané samostatne).

  Thrustmaster T3PA
  Realistická sada troch pedálov T3PA Vám poskytne perfektnú stabilitu a skvelý pocit z jazdy.

  Pedále sú kompatibilné s týmito volantovými sadami:

 • T500
 • T300
 • TX Racing Wheel
 • Ferrari 458 Spider Racing Wheel
 • T150

  Špecifikácia:
 • 100% kovový vnútorný mechanizmus pre maximálnu pevnosť a odolnosť
 • 3 kovové pedále

  Plne nastaviteľné:
 • 3 pedále s nastaviteľnou roztečou (3 polohy)
 • 3 pedále s nastaviteľným uhlom nastavenia (2 pozície)
 • plynový pedál s nastaviteľnou výškou (2 pozície)

  Plne tlakovo nastaviteľné:
 • plynový pedál - cca 2,5 kg
 • brzdový pedál - cca 10 kg (bez kónickej kaučukovej brzdy)
 • brzdový pedál - 15-25 kg, podľa preferencií (vrátane kónickej kaučukovej brzdy)
 • spojkový pedál - cca 5 kg

 • obsahuje voliteľné kónické kaučukové brzdy MOD
 • kužeľové stopky s vysokou hustotou gumy sú namontované priamo pod brzdovým pedálom a tým pocítite ultraprogresívny odpor na konci brzdnej dráhy pedálu a získate tým plne realistické pocity
 • jedná sa o nastaviteľnú pozíciu a teda aj odpor podľa Vašich požiadaviek

  Volantová základňa je kompatibilná s odnímateľnými volantmi Thrustmaster. Volant je taktiež kompatibilný s pedálmi Thrustmaster T3PA a T3PA Pro a pedálmi z Thrustmaster T500 RS a prevodovkou Thrustmaster TH8A a TH8RS.

  T300