Thrustmaster T-LCM pedals

poštovné zadarmo bez ohľadu na zvolený spôsob dodania...
219,99 €
199,99 €
Cena bez DPH: 166,66 €
 
Nákupom získaš 10 bodov.
XBOX VÝHODNÁ KÚPA - AKCIA
Kúpiť na splátky cez Home Credit
Kúpiť na splátky cez HOME CREDIT
Kód produktu: 413751
Thrustmaster

Thrustmaster T-LCM pedals [4060121]Získaj Game Pass Ultimate pre PC v zľave! Podmienky sa dozvieš po kliknutí na banner!


Produkt je kompatibilný s PC a konzolami XBOX One, PlayStation 3 a PlayStation 4.


Thrustmaster je hrdý, že môže predstaviť prvý multiplatformový s magnetickou pedálovú súpravu vybavený brzdným pedálom so zabudovanou technológiou "Load Cell" pre ultra presné brzdenie v závodných hrách. Známy patentovaný systém Thrustmaster H.E.A.R.T (HallEffect AccuRate Technology) poskytuje pretekárom možnosť zažiť neuveriteľne realistické pocity vďaka magnetickým senzorom, ktoré umožňujú až 16-bitové rozlíšenie. Univerzálna a stabilná pedálová súprava T-LCM Pedals poskytuje užívateľom pri pretekoch významné výhody: pedále sú nastaviteľné; súprava 6 pružín umožňuje veľa možností nastavenia; jednotka je vybavená protišmykovým povrchom, 100% vyrobená z kovových materiálov; a nastavenia pedálovej súpravy (mŕtve zóny a elektronická sila [Brake Force]) možno nastaviť prostredníctvom priloženého softvéru.

 • Technológia magnetických snímačov bez kontaktov alebo potenciometrov pre neobmedzenú životnosť a optimálnu presnosť.
 • "Load Cell" technológie snímača tlaku: tlak až 100 kg, pre dokonalú intenzitu brzdného výkonu.
 • Nastaviteľná mechanická brzdná sila pomocou 6 pružín dodávaných s pedálovú súpravou umožňuje veľké množstvo rýchlych nastavení.
 • Nezávisle nastaviteľné pedále (výška a náklon) pre optimálne herné pohodlie podľa preferencií užívateľov.
 • Kalibračný softvér umožňuje nastavenie brzdnej sily a mŕtvych zón pre všetky 3 pedále.
 • Magnetická pedálová súprava (pre PC / PS4 / Xbox One) s tenzometrickými snímačmi "Load Cell".
 • 3 nezávisle nastaviteľné pedále.
 • 100% kovové pedále a opierky nôh.
 • Zostava 6 pružín pre mnohonásobné možnosti nastavenia v zmysle mechanickej brzdnej sily.
 • Veľká, texturovaná opierka nôh opatrená protišmykovým povrchom.
 • Kalibračný softvér umožňujúci elektronické nastavenie brzdnej sily a mŕtvych zón pre všetky 3 pedále.

  Magnetická technológia

  Systém H.E.A.R.T (HallEffect AccuRate Technology) - bezkontaktná technológia bez potenciometrov - zaisťuje neobmedzenú životnosť a optimálnu presnosť počas pretekárskych sedení: rozlíšenie až 16 bitov reprezentuje 65,536 hodnôt každého pedálu.

  Až 100kg tlaku tenzometrického snímača Load Cell

  Brzdový pedál pedálovej súpravy T-LCM Pedals sa prispôsobí intenzite vašej hry a štýlu jazdy. Získate ideálne množstvo brzdnej sily podľa tlaku vyvinutého na brzdový pedál.

  Nastaviteľná brzdná mechanická sila

  Priložená sada 6 pružín umožňuje veľké množstvo rýchlych nastavení, ktoré dovoľujú prispôsobiť pocit z brzdenia podľa vašich predstáv. Nastavte si tlakovú silu, tak aby čo najlepšie vyhovovala vašej závodnej zostave (stolík, stôl, "Wheel Stand Pro", kokpit GT, F1 kokpit, atď.).

  100% kovové materiály

  Primontovaný k stabilnej, robustnej konštrukcii, ktorá bola navrhnutá v spolupráci s najskúsenejšími pretekármi. 100% kovové hlavy pedálov pripojené k zo 100% kovovým ramenám, zaisťujú dobrú priľnavosť za účelom optimalizácie pocitov ovládania v priebehu pretekaní.

  Nezávisle nastaviteľné pedále

  Pozícia všetkých 3 pedálov je nastaviteľná vo výške, náklonu a rozstupe. Kalibračný softvér vám umožňuje elektronicky nastaviť brzdnú silu a súčasne mŕtve zóny pre všetky 3 pedále.

  Zvýšenie stability

  Veľké textúrované opierky nôh obmedzujú kĺzanie a zabraňujú nechceným sklzom. Pri hmotnosti vyššej ako 5 kg, zabezpečuje ťažká pedálová súprava stabilitu, na ktorú sa môžete vždy spoľahnúť.

  Produkt nie je samostatne funkčným celkom. Vyžadujú použitie s niektorou z vyššie uvedených volantových sád. • Recenzie na Thrustmaster T-LCM pedals

  Ešte tu nie sú žiadne recenzie o produktoch.