Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege (Deluxe Edition) Typ konzoly:

tento produkt si práve pozerá 5 zákazníkov
DOSTUPNÉ TIEŽ NA Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege (Deluxe Edition) - PS5
Po dohraní odkúpime naspäť
39,99 €
29,99 €
Cena bez DPH: 24,99 €
 
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
2 €
Kód produktu: 419804
Ubisoftnevhodné a neprístupné pre vekovú skupinu maloletých do 18 rokovanglická verzia

Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege (Deluxe Edition) [Xbox Series X|S]

Ponorte sa do výbušnej hry SvS, vysokej konkurencie a vzrušujúcich tímových bojov PVP. Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege ponúka neustále sa rozširujúce skúsenosti s neobmedzenými príležitosťami na zdokonalenie vašej stratégie a pomoc pri vedení vášho tímu k víťazstvu.

Rainbow Six: Siege je intenzívny nový prístup k zážitkom z pohľadu strieľačky pre viacerých hráčov z pohľadu prvej osoby. Vyberte si z rôznych jedinečných elitných operátorov a osvojte si ich schopnosti, keď svoj tím prevediete napätým, napínavým a deštruktívnym tímovým bojom.

Osvojte si umenie ničenia a pomôcok v hre Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege. Čelte intenzívnemu boju z bezprostrednej blízkosti, vysokej úmrtnosti, taktickému rozhodovaniu, tímovej hre a výbušným akciám v každej chvíli. Zapojte sa do úplne nového štýlu útoku pomocou bezkonkurenčnej úrovne zničenia a pomôcok. Pri obrane sa koordinujte so svojím tímom a transformujte svoje prostredie na pevnosti. Zadržte, posilnite a vytvorte obranné systémy, aby ste zabránili napadnutiu nepriateľom. Počas útoku veďte svoj tím úzkymi chodbami, zabarikádovanými dverami a vystuženými stenami. Kombinujte taktické mapy, pozorovacie drony, zlaňovanie a ďalšie, aby ste mohli naplánovať, zaútočiť a zneškodniť každú situáciu.

Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege (Deluxe Edition) obsahuje: Celú hra (všetky mapy a režimy). Všetkých 8 operátorov od roku 1 (Frost, Buck, Valkyrie, Blackbeard, Caveira, Capita, Hibana a Echo). Všetkých 8 operátorov od roku 2 (Šakal, Mira, Lesion, Ying, Ela, Žofia, Dokkaebi a Vigil). Hra Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege ponúka neustále sa rozširujúce skúsenosti s neobmedzenými príležitosťami na zdokonalenie vašej stratégie a pomoc pri vedení vášho tímu k víťazstvu. Hra je optimalizovaná pre Next Gen (až do 4K a do 120FPS).
Recenzie na Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege (Deluxe Edition)

Ešte tu niesú žiadne recenzie o produktoch.