Total War: Warhammer (Savage Edition) [Steam]

digitálna distribúcia
Cena s DPH
29,99 €
Cena bez DPH: 24,99 €
 
Nákupom získaš 10 bodov.
Kód produktu: 411969
SEGACZ titulky
Hra vyžaduje pripojenie k sieti internet a aktiváciu v systéme Steam!

Total War: Warhammer (Savage Edition) [Steam] [PC digital]

Starý svet sa ozýva výkrikmi neustáleho boja. Jediná konštanta je vojna!

Fantasy strategická hra legendárnych proporcií, Total War: Warhammer Savage Edition kombinuje návykovú ťahovo založenú kampaň epickej výstavby impéria, s explozívnymi, kolosálnymi bojmi v reálnom čase, ktoré sú postavené v čulom a úžasnom svete Warhammer Fantasy Battles World.

Ovládajte 4 kompletne rozdielne rasy: Impérium, trpaslíkov, upírskych grófov a zelenokožcov, každú s vlastnými unikátnymi postavami, bojiskovými jednotkami a štýlom hrania.

Veďte vaše vojská do vojny ako jeden z 8 legendárnych lordov zo sveta Warhammer Fantasy Battles World, vyzbrojte ich povestnými zbraňami, brnením a smrteľnou bojovou mágiou, ktoré ťažko vybojujete v individuálnych úlohách.

Prvý krát v hre Total War ovládnite magické sily pre pomoc v boji a vzlietnite do neba s lietajúcimi kreatúrami, od besných drakov a wyvvern, po gigantických grifonov.

Očakávajú Vás stovky hodín hrania na úsvite novej éry. Total War: Warhammer prináša k životu svet legendárnych hrdinov, impozantných monštier, lietajúcich kreatúr, burácania magickej sily a regimentov strašných bojovníkov.

Navyše sa tento herný titul bude v budúcnosti kombinovať s 2 osobitnými pokračovaniami a dodatočnými obsahovými baleniami pre vytvorenie najväčšieho doposiaľ vydaného Total War zážitku. Epická trilógia, ktorá predefinuje fantasy stratégie.

 • Veďte pozoruhodné rasy
  Udatní ľudia z Impéria, pomstychtiví trpaslíci, vražední upírsky grófovia a brutálni orkovia a goblini z klanov zelenokožcov. Každá rasa je úplne odlišná s vlastnými unikátnymi postavami, mechanikami, bojovými jednotkami a herným štýlom.
 • Veľte legendárnym postavám
  Poveďte svoje vojská do vojny ako jeden z 8 legendárnych lordov z Warhammer Fantasy Battles World a vyzbrojte ich povestnými zbraňami, brnením, jazdnými zvermi a smrteľnou bojovou mágiou, pri tom ako odhalíte ich príbehy v sérii unikátnych rozprávaných úloh.
 • Dobite tento svet
  Úplne prvý Total War, ktorý sa odohráva vo fantasy prostredí. Zažite úžasnú hĺbku a voľnosť pri dobíjaní podľa vašej predstavy naprieč masívnou mapou Grand Campaign. Vytvorený zdeformovanou magickou krajinou a osídlený škálou úžasných a smrteľných príšer, toto je vaša šanca zažiť fantasy stratégiu na nepredstaviteľnej škále.
 • Vypustite monštrá
  Bojiská Total War: Warhammer sa ozývajú hukotom drakov, revom obrov a dupotom kopýt monštróznej kavalérie. Gigantické príšery pozemského, aj nadprirodzeného pôvodu sa brodia do stredu bojov a prinášajú smrť stovkám menších príšer na jeden útok.
 • Ovládnite vetry mágie
  Zasiahnite nepriateľov magickými búrkami, roztopte ich výzbroj, oslabte ich bojového ducha, alebo posilnite vaše vlastné jednotky, vďaka ničivým kúzlam, ktoré rozpolia nebesá a pohltia bojisko. Zhromaždite šamanov, kúzelníkov, nekromancerov vo vašej armáde, a ohýbajte nepredvídateľné a obrovské energie podľa vášho rozmaru.
 • Sledujte nebesá
  Obťažujte nepriateľov trpasličími gyrokoptérami, vrhnite sa do predných línii so strašidelnými wyvernami a získajte nadvládu s ohromným množstvom lietajúcich jednotiek, po prvý krát v hre Total War. Úplne nové taktické možnosti sa predstavujú pri rozmiestnení vašich lietajúcich jednotiek v otvorenom boji a dych vyrážajúcich obliehaniach.

  Total War: Warhammer Savage Edition:
 • Základnú hru Total War: Warhammer
 • Call of the Beastmen DLC
 • Chaos Warriors DLC  Jedná sa o digitálnu verziu hry Total War: Warhammer (Savage Edition), kód vám bude zaslaný SMS správou alebo e-mailom.

 • TITUL OBSAHUJE NASLEDOVNÉ JAZYKOVÉ LOKALIZÁCIE:
  CZ titulkyEN dabingDE titulkyPL titulky

  Buď ako prvý informovaný
  o našich novinkách