Tropico Reloaded [Steam]

digitálna distribúcia
9,99 €
6,99 €
Cena bez DPH: 5,83 €
 
Kód produktu: 419881
Takenevhodné pre vekovú skupinu maloletých do 12 rokovanglická verzia
Hra vyžaduje pripojenie k sieti internet a aktiváciu v systéme Steam!

Tropico Reloaded [Steam] [PC digital]

Gold edícia obsahuje hry Tropico, rozšírenie Tropico: Paradise Island a Tropico 2.

Tropico
Ako nový diktátor jedného ostrova v Karibiku musíte pre svoj ľud vytvoriť oázu prosperity a radosti. Vybudujte farmy, aby sa dosýta najedli, domy, aby mali kde bývať, krčmu, aby nemysleli na politiku a kostol, kde sa spasia ich duše. Môžete si vybrať socialistickú cestu a budovať štátne továrne a bane, ťažiť drevo a loviť ryby alebo podľahnúť dolárom bohatých kapitalistov a urobiť všetko preto aby sa u Vás cítili dobre americký turisti. Ak budete úspešní, ľudia budú tancovať na námestí a vykrikovať Vaše meno. Neúspech? Nič, čo by nevyriešilo právo.

Tropico:Paradise Island
Datadisk k stratégii Tropico je tu pre Vašu radosť a potešenie. Pozostáva z troch oblastí: turistickej, vojenskej a doplnkovej, v turistickej je noviniek najviac.

Tropico 2
Pokračovanie banánovej stratégie zavedie hráča opäť do Karibiku, avšak o pár storočí skôr, kedy sa kapitáni obchodných lodí triasli pred čiernou vlajkou. Ponuka stať sa kráľom pirátov je hlavným lákadlom Tropica 2.

  • Ponúka niekoľko herných módov
  • Kampaň vyznačujúca sa súvislým príbehom
  • Desať samostatných misií a potrebný sandbox mód.    Jedná sa o digitálnu verziu hry Tropico Reloaded, kód vám bude zaslaný SMS správou alebo e-mailom.


  • Recenzie na Tropico Reloaded [Steam]

    Ešte tu niesú žiadne recenzie o produktoch.