TrueLife NannyCam H32 - video pestúnka

poštovné zadarmo bez ohľadu na zvolený spôsob dodania...
Cena s DPH
109,90 €
Cena bez DPH: 91,58 €
Nákupom získaš 10 bodov.
Kúpiť na splátky cez Home Credit
Kúpiť na splátky cez HOME CREDIT
Kód produktu: 412409
TrueLife

TrueLife NannyCam H32 - video pestúnka [NANNYH32]

TrueLife NannyCam H32 je digitálna video pestúnka s prehľadným farebným 3,2 palcovým LCD displejom, izbovým teplomerom a automatickým nočným režimom. Prenos zvuku aj obrazu je vysoko kvalitný vo dne aj v noci. Môžete byť v kľude a mať istotu, že je s Vašimi blízkymi všetko v poriadku, pretože použitá digitálna technológia s frekvenciou 2.4Ghz prináša bezpečný a stabilný signál.

Prečo kúpiť TrueLife NannyCam H32

  • Užitočné použitie a dosah: Pestúnku aj kameru zapojíte do zásuvky, zapnete a hneď vidíte živý prenos. Prenos funguje spoľahlivo až do vzdialenosti 300 metrov na voľnom priestranstve. V byte, alebo dome môžete počítať so stabilným signálom do vzdialenosti 100m.
  • Čistý jasný obraz: Po zotmení sa automaticky aktivujú infračervené LED diódy a Vy si vo vysokom rozlíšení môžete užiť chvíle, kedy Vaše dieťa spí. Vďaka veľkému LCD displeju budete mať prehľad o tom, čo Vaše dieťa práve robí. Nechajte na Vašu ratolesť dozerať moderné technológie.
  • Bez starostí po celý deň: Celý jeden deň sa môžete pohybovať s rodičovskou základňou prehľadným 3,2 palcovým displejom bez obáv mimo zdroja napätia. Pri zapnutom režime VOX má dostatočne veľkú batériu na to, aby základňa vydržala v prevádzke až 24 hodín.
  • Slúži takisto ako teplomer: Vďaka snímaču teploty na kamere uvidíte na svojom LCD displeji vždy aktuálnu teplotu v detskej izbičke. Dieťa ešte nemá tak dobrú reguláciu telesnej teploty ako Vy, preto ho aj mierna zmena teploty môže znepokojiť.
  • Hlas a zvuk ukľudňuje: Pri zaspávaní niekedy Vaše dieťa potrebuje počuť Váš ukľudňujúci hlas. Zároveň budete počuť aj najtichší smiech, zamumlanie či štikútanie Vašej ratolesti. Môžete si vybrať aj jednu z 8 ukľudňujúcich melódií, ktoré Vám pomôžu dieťatko ukľudniť.
  • Bez obmedzení: Vďaka USB dobíjaniu môžete namiesto elektrickej zásuvky použiť aj powerbanku, čím si môžete túto video pestúnku vziať aj na cesty alebo naplno využívať aj vo vonkajších priestoroch bez dosahu elektrickej energie, napríklad pre sledovanie kočíka na záhrade alebo priestorov na balkóne.
  • Režim VOX: Aktivovaním režimu VOX na základni šetríte spotrebu batérie. Pokiaľ je režim VOX aktivovaný, dôjde pri živom náhľade po krátkej chvíli ticha k vypnutiu displeja a k obmedzeniu prenosu zvuku za účelom úspory batérie. Toto nastavenie je ideálne pre nočné stráženie dieťaťa.

Technická špecifikácia

Rozmery rodičovskej základne 120 × 70 × 17 mm (Š × V × H)
Rozmery detskej základne 67 × 106 × 25 mm (Š × V × H)
Dosah (za optimálnych podmienok) až 300m
LCD displej 3,2" farebný
Rozlíšenie LCD displeja 320x240 / 20fps
Batéria rodičovskej základne Li-Polymér 750 mAh
Nočné videnie ÁNO (dosah až 5 m)
Obojsmerná komunikácia (Talk back) ÁNO
Regulácia hlasitosti ÁNO
Režim VOX (upozornenie na pohyb a zvuk) ÁNO
Regulácia citlivosti VOX funkcie ÁNO
Ukazovateľ straty dosahu ÁNO
Indikátor stavu batérie rodičovskej základne ÁNO
Ukazovateľ izbovej teploty ÁNO
Budík ÁNO
Melódie (uspávanky) ÁNO
Možnosť USB nabíjania z externých zdrojov (powerbank) ÁNO
Frekvencia 2.4 GHz


Recenzie na TrueLife NannyCam H32 - video pestúnka

Ešte tu nie sú žiadne recenzie o produktoch.