TrueLife SonicBrush UV sonicka zubná kefka

poštovné zadarmo bez ohľadu na zvolený spôsob dodania...
109,99 €
49,90 €
Cena bez DPH: 41,58 €
 
Kód produktu: 408526
TrueLife

TrueLife SonicBrush UV sonicka zubná kefka [SONICBRUSHUV]

Nedajte kazu šancu

Sonická zubná kefka SonicBrush UV sa dokonalo postará o vaše zuby. S pomocou vysokofrekvenčnej sonickej technológie odstráni maximum povlaku zo skloviny a ďasien a pritom je omnoho šetrnejší ako obyčajné rotačné kefky. K dispozícii sú hneď 4 režimy čistenia, ktoré starostlivosť o váš žiarivý úsmev ešte zjednodušia. Vďaka kvalitnej batérii, zubná kefka vydrží nabitá až 19 dní a dodávaný UV sterilizátor zbaví jeho hlavice až 99,9% baktérií.
 TrueLife SonicBrush UV

Prečo kúpiť

 • Štyri režimy pre krásny úsmev - SonicBrush UV ponúka štyri režimy čistenia, ktorá sa kompletne postarajú o čisté a zdravé ústa. Základný režim Clean zbaví pomocou sonickej technológie chrup aj ďasná škodlivého povlaku, čím zníži riziko zubného kazu. Režim Whiten upraví pohyby kefky tak, aby efektívne bielil vaše zuby a odstránil pigmentové škvrny. Mód Massage stimuluje a prekrví ďasna, čo zlepší ich zdravie. Pre všetkých, ktorí majú citlivé zuby je k dispozícii režim Soft ponúkajúci najšetrnejšie čistenie.
 • 40 tisíc pohybov za minútu a bez baktérii - Sonická technológia funguje na báze jemných vibrácii, pri ktorých štetinky sonickej kefky kmitajú vysokou rýchlosťou, takže perfektne rozrušia a odstránia zubný povlak. 40 tisíc sterov za minútu naviac vháňajú vodu s pastou aj do medzizubných priestorov pre bezkonkurenčné výsledky. Vďaka UV sterilizátoru nemajú ani baktérie ukryté v hlavici kefky šancu, behom pár minút ich zničí až 99,9%. Správna hygiena začína čistou zubnou kefkou.
 • Starostlivosť o celú rodinu - S troma, farebne odlíšenými hlavicami v balení môže SonicBrush používať celá rodina. Malí aj dospelí ocenia časovač, vďaka ktorému sa kefka sama vypne, keď je hotovo a upozorní vás, kedy je správne čistiť ďalšiu časť úst. Batéria naraz zvládne 20 prednastavených cyklov a plné nabitie trvá 24hodín. Samozrejmosťou je špičková vode odolnosť.
 • Moderná sonická technológia - Špičková sonická technológia odstráni vďaka vysokofrekvenčným pohybom maximum zubného povlaku a zároveň je citlivá k sklovine.
 • Zabudovaný UV sterilizátor - UV svetlo v priebehu chvíle dezinfikuje hlavu kefky a zničí až 99,9% baktérií – čisté ústa začínajú čistou kefkou.
 • 4 voliteľné režimy - Štyri módy sa postarajú o krásu vašich zubov a zdravie ďasien. K dispozícii je bežné čistenie, bielenie, masáž aj super jemný režim pre citlivé zuby.
 • Automatický časovač - Stopky už nepotrebujete – automatický 2 minútový časovač sa postará o správnu dĺžku čistenia za vás a následne kefku sám vypne.
 • Rovnomerné čistenie - Signál vás v 30 sekundových intervaloch upozorní, že je čas venovať sa ďalšej časti úst. Rovnomerne si tak vyčistíte hornú aj dolnú časť.
 • 3 náhradné hlavice ku kefkám - Vďaka bohatému príslušenstvu môže SonicBrush UV využiť celá rodina. V balení máte hneď 3 farebne odlíšené hlavice.
 • Bezdrôtové nabíjanie - Žiadne konektory, žiadne drôty, Sonickú kefku SonicBrush UV stačí položiť na nabíjací stojanček a bezdrôtové nabíjanie sa postará o zvyšok.
 • Zapamätá si nastavenia - SonicBrush UV si zapamätá, v akom režime ste si zuby naposledy čistili a pri ďalšom použití ho automaticky aktivuje.
 TrueLife SonicBrush UV

Technická špecifikácia

Výdrž batérie 17-19 dní
Nabíjanie indukčné
Náhradné hlavice (v balení) 3 ks
Časovač Áno
Rozmery kefky 2,8cm x 25cm x 2,9cm (š x v x h)
Rozmery (s UV sterilizátorom) 14,7cm x 26,2cm x 5,3cm (š x v x h)
Váha kefky 114g
Prídavné príslušenstvo výmenné hlavice * – Standard, ForKids, Sensitive, White, Interdental
Váha s UV sterilizátorom 500g
Počet kmitov až 40 000 kmit/min
Režimy Clean, Soft, Whiten, Massage
Vode odolnosť IPX7

Obsah predajného balenia:

1× TrueLife SonicBrush UV - sonicka zubná kefka
1× Manuál


Recenzie na TrueLife SonicBrush UV sonicka zubná kefka

Ešte tu niesú žiadne recenzie o produktoch.