TT Isle of Man 2: Ride on the Edge [Steam]

digitálna distribúcia
Cena s DPH
39,99 €
Cena bez DPH: 33,33 €
 
Nákupom získaš 10 bodov.
Kód produktu: 411984
BigBenEN dabing
Hra vyžaduje pripojenie k sieti internet a aktiváciu v systéme Steam!

TT Isle of Man 2: Ride on the Edge [Steam] [PC digital]

Pretekať na takmer 60 kilometrových extrémne technických tratiach v nebezpečných rýchlostiach, ktoré vyžadujú realistické jazdecké zručnosti... takáto výzva vás čaká v TT2! Čaká vás množstvo nových prvkov: otvorený svet, prepracovaná fyzika, klasické motorky a ešte viac.

Bez pochyby je to jeden z najnebezpečnejších motorkárskych pretekov na svete. V TT Isle of Man - Ride On the Edge 2, dokážete, že ste hodný v rôznych šampionátoch aby ste mohli nakoniec pokoriť Snaefell Mountain Course, 60 kilometrovú trať s kľukatými aj rovnými sekciami, ktoré dotlačia vaše zručnosti až na úplný okraj.

TT2 ponúka 17 ďalších tratí, 18 rôznych motoriek vrátane klasických modelov a oficiálnych jazdcov. A teraz je ešte realistickejšia vďaka plne prerobenej fyzike a verne reprodukovaných jazdeckých pohyboch. Vytuningujte si vašu motorku, vylepšite jej výkon a monitorujte jej dáta v reálnom čase aby ste mohli zostať dostatočne súťaživý. TT2 taktiež ponúka celkom nový otvorený svet, motorkársky raj, kde si môžete otestovať nastavenia vašej motorky a získať skúsenosti aby ste vyhrali TT Isle of Man titul!Jedná sa o digitálnu verziu hry TT Isle of Man 2: Ride on the Edge, kód vám bude zaslaný SMS správou alebo e-mailom.

TITUL OBSAHUJE NASLEDOVNÉ JAZYKOVÉ LOKALIZÁCIE:
EN dabingDE dabingPL titulky

Buď ako prvý informovaný
o našich novinkách