USB kľúč Kingston DataTraveler Kyson, 128GB, USB 3.2 (gen 1)

predĺžená záruka na tento produkt je 5 mesiacov
5
24,99 €
14,99 €
Cena bez DPH: 12,49 €
Nákupom získaš 10 bodov.
Kód produktu: 447266
Kingston

USB kľúč Kingston DataTraveler Kyson, 128GB, USB 3.2 (gen 1) [DTKN/128GB]

USB kľúč je vhodný pre každodenné prenášanie dokumentov, hudby, videa či iných dôležitých súborov. Vďaka USB rozhraniu a technológii Plug and Play nie je potrebné žiadne externé napájanie ani zložitá inštalácia ovládačov - zariadenie sa pripojí k počítaču cez USB port a je okamžite pripravené na používanie na všetkých bežných operačných systémoch.

O produkte

 • Kompaktný dizajn
  S rozmermi 39x12.6x4.9mm a váhou 4g je disk skvelo prenosný a rozhodne Vás vo vrecku nebude ťažiť.
 • Úžasná kapacita
  Vždy sa budete môc spoľahnúť na to, že máte so sebou dostatok miesta.
 • Vylepšená konštrukcia
  Vďaka prítomnosti pútka je možné flash disk nosiť na kľúčenke. Navyše neobsahuje odnímateľnú krytku, takže ju nemáte kde stratiť. Toto všetko zaklincuje skvelé spracovanie z hliníka.
 • Vysoká rýchlosť
  Tento model je osadený najnovším USB 3.2 prvej generácie, čo mu umožňuje pracovať vo vysokých rýchlostiach prenosov dát. Navyše je spätne kompatibilný s USB 2.0.

Technická špecifikácia

Parametre
USB rozhranie: USB 3.0
USB štandard: USB 3.2 (Gen. 1)
Spätná kompatibilita: áno
Kapacita: 128GB (Skutočná využiteľná kapacita môže byť nižšia v závislosti na formátovaní, operačnom systéme, aplikáciách a ďalších faktoroch)
Rýchlosť čítania: 200MB/s (Skutočná využiteľná kapacita môže byť nižšia v závislosti na formátovaní, operačnom systéme, aplikáciách a ďalších faktoroch)
Rýchlosť zápisu: 60MB/s (Skutočná využiteľná kapacita môže byť nižšia v závislosti na formátovaní, operačnom systéme, aplikáciách a ďalších faktoroch)
Záruka: 5 rokov

Obsah predajného balenia:

 • USB kľúč

Produktové video