USB kľúč Samsung FIT Plus, 64GB, USB 3.1 (MUF-64AB/APC)

predĺžená záruka na tento produkt je 5 mesiacov
5
16,90 €
12,90 €
Cena bez DPH: 10,75 €
 
Nákupom získaš 10 bodov.
Kód produktu: 408254
Samsung
 
Chceš ušetriť 5,91 € ? Tento produkt predávame aj ako rozbalený za 6,99 €

USB kľúč Samsung FIT Plus, 64GB, USB 3.1 (MUF-64AB/APC) [MUF-64AB/APC]

USB kľúč od spoločnosti Samsung s navýšenou úložnou kapacitou podporuje viacero zariadení, takže sa namiesto technológií môžete sústrediť na váš život. Navyše vďaka vysokým prenosovým rýchlostiam môžete aj veľké súbory preniesť v priebehu pár sekúnd.

Prečo kúpiť USB kľúč Samsung FIT Plus ?

 • Stačí ho pripojiť
  Kompaktné rozmery, veľký úložný priestor. S diskom FIT Plus získate pre vaše zariadenia ďalšie úložisko, ktoré môžete nosiť všade so sebou. Tak budete mať ku svojmu obsahu prístup kdekoľvek a kedykoľvek. A naviac podporuje rozhranie USB 3.1, súbory teda prenesiete rýchlo a spoľahlivo.
 • Nechajte ho zapojený
  Získajte úložisko, ktoré budete mať vždy k dispozícii. Kompaktný FIT Plus pri zapojení do vášho zariadenia nijako neprekáža a súčasne vám poskytne viac priestoru pre dáta. Do notebooku, inteligentnej TV alebo aj automobilu ho vďaka jeho dizajnu zapojíte bez obáv, že by ste oň omylom zavadili.
 • Vždy pripravený k prenosu
  Nemusíte šetriť miestom. A naopak ušetríte svoj čas. Najnovší štandard rozhrania USB 3.1 poskytuje rýchlosť čítania až 300 MB/s, takže vás pri prenose dát nebude nič zdržovať. Napríklad 3GB video v 4K UHD kvalite z flash disku FIT Plus skopírujete do svojho počítača behom 14 sekúnd. Na dosah tak budete mať oveľa viac filmov, hier a hudby.
 • Päťnásobná ochrana
  Vaše dáta budú kdekoľvek v úplnom bezpečí. Pokročilé technológie a bohaté skúsenosti spoločnosti Samsung s výrobou flash diskov robia z FIT Plus mimoriadne spoľahlivé úložisko. Flash disk je odolný voči vode, nárazom, extrémnym teplotám, magnetom či röntgenovému žiareniu. A to všetko s päťročnou zárukou.

Technická špecifikácia

Parametre
Rozhranie: USB 3.1 Gen1
Spätná kompatibilita: Áno
Kapacita: 64GB (Skutočná využiteľná kapacita môže byť nižšia v závislosti na formátovaní, operačnom systéme, aplikáciách a ďalších faktoroch)
Rýchlosť čítania: 300 MB/s (Skutočná rýchlosť sa môže líšiť v závislosti od pripojeného zariadenia, prostredia a ďalších faktoroch)
Odolnosť voči magnetom: 15 000 G (Gauss)
Odolnosť voči žiareniu: 80 KV, 50 uA, 4 W, 500 sekúnd žiarenia
Odolnosť voči vode: Do hĺbky 1 m po dobu 72 hodín (3% NaCl slaná voda)
Odolnosť voči nárazom: Zrýchlenie:1 500 g po dobu 0,5 ms vo všetkých smeroch
Rozmery
Šírka: 23,6 mm
Výška: 18,8 mm
Hĺbka: 7,3 mm
Hmotnosť: 3,1 g

Obsah predajného balenia:

 • Samsung FIT Plus 64GB


Buď ako prvý informovaný
o našich novinkách