Warhammer 40,000: Chaos Gate - Daemonhunters [Steam]

digitálna distribúcia
Cena s DPH
44,99 €
Cena bez DPH: 37,49 €
 
Nákupom získaš 10 vernostných bodov.
Kód produktu: 440948
FrontierEN dabing
Hra vyžaduje pripojenie k sieti internet a aktiváciu v systéme Steam!

Warhammer 40,000: Chaos Gate - Daemonhunters [Steam] [PC digital]

Veďte najväčšiu zbraň ľudstva, Šedých rytierov, proti ničivým silám Chaosu v tomto brutálnom a rýchlom ťahovom taktickom RPG. Vykorente sa a zastavte zákerné sprisahanie s cieľom infikovať galaxiu The Bloom, intergalaktickú kozmickú nákazu schopnú hniť svety do zabudnutia.

Vyzbrojení vierou, zaštítení oddanosťou, samotná existencia Sivých rytierov je zakorenená v tajomstve, vynútená vymazaním mysle a popravami. Zažite život v 41. tisícročí a sledujte cestu týchto elitných bojovníkov v príbehu, ktorý napísal uznávaný autor Čiernej knižnice Aaron Dembski-Bowden.

TVORTE OSUD GALAXIE
Vylepšite svoju operačnú základňu, postavte nové zariadenia, vykonajte výskum tajomných záhad a zapojte sa do bojových misií vo viacerých svetoch, aby ste odstránili šírenie. The Bloom korumpuje bez predsudkov; vaše voľby ovplyvnia, ktoré planéty podľahnú... a prežijú.

UKUTUJTE SI SVOJICH ŠAMPIÓNOV
Velte svojmu vlastnému personalizovanému tímu šedých rytierov; naučte sa množstvo rôznych zručností a psychických schopností, odomknite výkonné vybavenie a špecializujte svojich šampiónov do štyroch jedinečných štandardných a pokročilých tried. Každého z vašich bojovníkov si môžete prispôsobiť pomocou hlasu, brnenia a tváre, aby ste si ich prispôsobili.

PRESNÉ ZACIELENIE
Šedí rytieri sú elitnou kapitolou vesmírnych mariňákov a nezaoberajú sa tým, že by robili chyby alebo premeškali svoje strely. Systém Precision Targeting vám dáva kontrolu nad vašimi taktickými rozhodnutiami, čo vám umožňuje s istotou plánovať vašu stratégiu, či už strieľaním z diaľky s istou presnosťou, alebo rozkúskovaním a rozobratím nepriateľa v brutálnom boji na blízko!

MUTUJÚCE MONSTROZITY A ICH POHONOVIA
Ako The Bloom kazí svety, prostredia sa budú vyvíjať a vybuchovať so smrteľnými nebezpečenstvami a prisluhovači, kultisti a neslávne známi vesmírni mariňáci z Chaos Stráže smrti budú mutovať s morovými dobrotami a požehnaniami, ktoré im dajú nové útoky a schopnosti. Prispôsobte svoje osvedčené stratégie, aby ste prekonali neprekonateľné šance proti obrovským nepriateľom a ich služobníkom.

KINEMATICKÉ ZABÍJANIE
Pustite sa do rýchleho taktického boja. Vypitvajte a popravte nepriateľov zblízka v krvavých prejavoch udatnosti alebo zaútočte z diaľky požehnanými guľkami a silnými psychickými energiami. Využite dynamicky zničiteľné prostredie vo svoj prospech búraním stĺpov alebo narážaním vozidiel na nič netušiacich nepriateľov.

 • Názov vydavateľa: Frontier Developments
 • Názov vývojára: Complex Games
 • Dátum vydania: 05.05.2022
 • Pegi: 18
 • Žáner: Stratégia

  Minimálne požiadavky:
  Operačný systém: Windows 7 (SP1+)/8.1/10 64bit
  Procesor: Intel i5-4590 / AMD FX-8350
  Pamäť: 8 GB RAM
  Grafická karta: NVIDIA GeForce GTX 770 / AMD Radeon R9 280X
  Jedná sa o digitálnu verziu hry Warhammer 40,000: Chaos Gate - Daemonhunters, kód vám bude zaslaný SMS správou alebo e-mailom.


  Warhammer 40,000: Chaos Gate - Daemonhunters © Copyright Games Workshop Limited 2021, Complex Games Inc. Published by Frontier Developments plc. 'Frontier' 'Frontier Foundry' and the Frontier Developments logo are trademarks of Frontier Developments, plc. Licensed by Games Workshop Limited. All rights reserved to their respective owners.

 • TITUL OBSAHUJE NASLEDOVNÉ JAZYKOVÉ LOKALIZÁCIE:
  EN dabingDE titulkyPL titulky

  Buď ako prvý informovaný
  o našich novinkách