Warhammer 40,000: Mechanicus [Steam]

digitálna distribúcia
Cena s DPH
12,99 €
Cena bez DPH: 10,83 €
 
Nákupom získaš 10 vernostných bodov.
Kód produktu: 413430
KasedoEN dabing

Doporučené produkty (1)

Hra vyžaduje pripojenie k sieti internet a aktiváciu v systéme Steam!

Warhammer 40,000: Mechanicus [Steam] [PC digital]

Ovládajte technologicky najpokročilejšiu armádu v Impériu - Adeptus Mechanicus. Každé vaše rozhodnutie bude mať veľký dopad na výsledok misie v tejto ťahovej taktickej hre. Požehná vám Omnissiah?

Telo je slabé! Vylepšite si Tech-Priestov pomocou zbraní, podporných predmetov, Servo-Skulls a ďalších mechanických vylepšení, zatiaľ čo budete dávať dohromady svoju kohortu. Prispôsobte si disciplíny svojho tímu, vyberte si z viacero tried postáv a vytvorte si čatu pre každý štýl hry.

Robte ťažké rozhodnutia, ktoré vytvoria budúcnosť, z vašich Ark Mechanicus - The Caestus Metalican a privedú vás k alternatívnym koncom, ktoré vám zaistia skutočne jedinečný priebeh hry. Ale pozor, čím viacej budete skúmať každú hrobku, tím väčšie odmeny vás čakajú, ale samozrejme stúpa s tým aj riziko.

Zapojte sa do strategických súbojov, ktoré preveria vašu zdatnosť v extrémnom strese pri prepadnutiu cudzincov. Získajte prístup k tým najsilnejším zbraniam a schopnostiam vďaka Cognition Points a postupujte proti nepriateľom bez prestávky. Nebojte sa, Omnissiah preje odvážnym.

Strhujúci príbeh, ktorý napísal autor Black Library Ben Counter, vytvorený konkrétne pre jedinečnú osobnosť frakcie Adeptus Mechanicus, pri čom každá postava má vlastné názory a plány. Zažite to napätie a obdivujte oddanosť vďaka jedinečným vizuálnym efektom a strhujúcim zvukom.

Warhammer 40,000: Mechanicus obsahuje okrem hry:

 • Heretek DLC
 • 2 exkluzívne zbrane
 • Kompletný digitálny soundtrack
 • Digitálny artbook  Jedná sa o digitálnu verziu hry Warhammer 40,000: Mechanicus, kód vám bude zaslaný SMS správou alebo e-mailom.

 • TITUL OBSAHUJE NASLEDOVNÉ JAZYKOVÉ LOKALIZÁCIE:
  EN dabingDE titulky

  Buď ako prvý informovaný
  o našich novinkách