Wolfenstein: Youngblood (Deluxe Edition) [Bethesda Launcher]

digitálna distribúcia
Cena s DPH
19,99 €
Cena bez DPH: 16,66 €
 
Nákupom získaš 10 bodov.
Kód produktu: 435920
BethesdaEN dabing

Wolfenstein: Youngblood (Deluxe Edition) [Bethesda Launcher] [PC digital]

BJ Blaskowicz, hrdina druhej Americkej Revolúcie, je nezvestný. 19 rokov po udalostiach z Wolfenstein 2: The New Colossus, Bj zmizol po misii v nacistami okupovanom Paríži. Teraz, po rokoch tréningu a vedenia od ich v boji skúseného otca, BJove dvojičky Jess a Soph sú nútene k akcii. Spojte sa s novými postavami z bojovníkov za mier a vydajte sa proti znepokojujúcom vzhľade zvrátenej, alternatívnej reality Paríža v roku 1980.

Spojte sily s kamarátom alebo AI spoločníkom v prvom modernom kooperačnom Wolfenstein dobrodružstve. Použite nové tímové manévre, zvýšte počet voltov s devastujúco silnou novou zbraňou Electrokraftwerk a ukážte sa s novými skinmi a emotami.

Najlepšie roky, toto naozaj nie sú. Hra predstavuje trýznivý pohľad na ikonické pamiatky Paríža od pografitovaných ulíc po v koži odetých nacistov a celkom novým soundtrackom inšpirovaný heavy synth tónmi klasických akčných filmov.

Noste najnovšie vylepšenú power armor technológiu a zbrane aby ste rozdupali nacistickú spodinu. Získavajte úrovne, preskúmavajte a spĺňajte misie ku odomkýnaniu nových schopností, nástavcov zbraní, vynálezov, kozmetických úprav a viac výstroje, ktorá doplňuje váš herný štýl.

Deluxe Edition obsahuje:

 • Wolfenstein: Youngblood plnú hru
 • Buddy Pass, ktorý dovoľuje hrať hru vám aj jednému priateľovi aj bez toho aby hru vlastnil
 • Cyborg hráčsky skin
 • Titanium Alloy skin na všetky zbrane
 • Titanium Alloy sekera
 • Titanium Alloy nôž
 • Armor-boosting pep signál


 • Názov vydavateľa: Bethesda Softworks
 • Názov vývojára Arkane Studios, Machine Games
 • Dátum vydania: 26.07.2019
 • Pegi: 18
 • Žáner: Akčná

  Minimálne požiadavky:
  Operačný systém: Win7, 8.1 alebo 10 (64-Bit)
  Procesor: AMD FX-8350/Ryzen 5 1400 alebo Intel Core i5-3570/i7-3770
  Pamäť: 8 GB RAM
  Grafická karta: Nvidia GTX 770 4GB alebo AMD ekivalent
  Pevný disk: 40 GB voľného miesta
  Jedná sa o digitálnu verziu hry Wolfenstein: Youngblood (Deluxe Edition), kód vám bude zaslaný SMS správou alebo e-mailom.


  © 2019 Bethesda Softworks LLC, a ZeniMax Media company. MachineGames, Arkane, Bethesda, Bethesda Softworks, ZeniMax and related logos are registered trademarks or trademarks of ZeniMax Media Inc. in the U.S. and/or other countries. Wolfenstein, id, id Software, id Tech and related logos are registered trademarks or trademarks of id Software LLC in the U.S. and/or other countries. All Rights Reserved. Wolfenstein®: Youngblood™ is a fictional story set in an alternate universe in the 1980’s. Names, characters, organizations, locations and events are either imaginary or depicted in a fictionalized manner. The story and contents of this game are not intended to and should not be construed in any way to condone, glorify or endorse the beliefs, ideologies, events, actions, persons or behavior of the Nazi regime or to trivialize its war crimes, genocide and other crimes against humanity.