World War Z: Aftermath [Steam]

digitálna distribúcia
Cena s DPH
39,99 €
Cena bez DPH: 33,33 €
 
Nákupom získaš 10 bodov.
Kód produktu: 440883
Aspyranglická verzia
Hra vyžaduje pripojenie k sieti internet a aktiváciu v systéme Steam!

World War Z: Aftermath [Steam] [PC digital]

World War Z: Aftermath je ultimátna kooperačná zombie strieľačka inšpirovaná filmovým trhákom Paramount Pictures a ďalšou evolúciou pôvodného hitu World War Z, ktorý teraz uchvátil viac ako 15 miliónov hráčov. Otočte príliv zombie apokalypsy na konzolách a PC s plnou cross-play. Pripojte sa až k trom priateľom alebo si zahrajte sami so spoluhráčmi AI proti hordám pažravých zombíkov v intenzívnych príbehových epizódach v nových zombie spustošených lokalitách po celom svete. Získajte späť Vatikán v epickej konfrontácii v Ríme a spojte svoje sily s tými, ktorí prežili na ruskom zasneženom polostrove Kamčatka.

Vlastnosti:

 • Nové príbehy zo sveta vo vojne
  Získajte späť Vatikán v epickej konfrontácii v Ríme a spojte svoje sily s tými, ktorí prežili na ruskom zasneženom polostrove Kamčatka v úplne nových príbehových misiách. Hrajte za nové aj vracajúce sa postavy a pustite sa do boja proti nemŕtvym s novým brutálnym systémom boja na blízko, decimovaním zekeov s jedinečnými pohybmi, výhodami a možnosťami zbraní s dvojitým ovládaním, ako je kosák a sekáčik. Odrazte nové nemŕtve príšery vrátane húfov krýs chtivých mäsa, ktoré vo vašom tíme rozpútajú totálny chaos.
 • Ďalšia generácia Zombie Swarm
  Vydržte nekonečné vlny čoraz náročnejších zombíkov v novom hernom režime Horde Mode XL, ktorý obsahuje stovky zombíkov na obrazovke viac ako kedykoľvek predtým. Horde Mode XL dorazí v bezplatnej aktualizácii po uvedení na PC.
 • Hlboký pokrok a nová perspektíva
  Zažite srdcervúcu novú perspektívu s novou pohlcujúcou možnosťou Aftermath v režime First-Person Mode. O úroveň vyššie osem jedinečných tried – Gunslinger, Hellraiser, Slasher, Medic, Fixer, Exterminator, Dronemaster a úplne nová trieda Vanguard – každá má svoje vlastné výhody a herné štýly. Prispôsobte si svoje zbrane, aby ste prežili akúkoľvek výzvu, a zdolajte nové denné misie so špeciálnymi modifikátormi za bonusové odmeny.
 • Názov vydavateľa: Aspyr
 • Názov vývojára Saber Interactive
 • Dátum vydania: 21.09.2021
 • Pegi: 18
 • Žáner: Akčná

  Minimálne požiadavky:
  Operačný systém: Windows 7
  Procesor: AMD A10-5700 / Intel Core i3-3220
  Pamäť: 8 GB RAM
  Grafická karta: AMD R7-240 / GForce 650Ti / Intel 630
  Voľné miesto na disku: 50 GB
  DirectX: Verzia 11
  Jedná sa o digitálnu verziu hry World War Z: Aftrmath, kód vám bude zaslaný SMS správou alebo e-mailom.


  World War Z © 2021. Developed and Published by Saber Interactive. Uses Bink Video. Copyright © 1997-2021 by RAD Game Tools, Inc. Havok software is © 2021 Microsoft. TM & © 2021 Paramount Pictures. All rights reserved.


 • Recenzie na World War Z: Aftermath [Steam]

  Ešte tu nie sú žiadne recenzie o produktoch.