OSLÁV S NAMI 20 ROKOV!
×

Worms: Ultimate Mayhem [Steam]

digitálna distribúcia
6,99 €
2,99 €
Cena bez DPH: 2,49 €
 
Kód produktu: 419991
TeamEN dabing
Hra vyžaduje pripojenie k sieti internet a aktiváciu v systéme Steam!

Worms: Ultimate Mayhem [Steam] [PC digital]Worms: Ultimate Mayhem je poctivá trojrozmerná hra s červami. Nabite zbrane a tešte sa na celkom novú ťahovú komiksovú akciu plnú skazy a ničenia. Prevedenie hry do 3D prináša množstvo nových strategických a herných možností. Je to proste mela, pri ktorej bude Váš počítač praskať vo švíkoch. Čaká Vás viac ako 70 misií a súbojov pre jedného hráča, online a lokálny multiplayer až pre 4 účastníkov, päť režimov pre viac hráčov, úspechy a trofeje, množstvo možností, ako si upravovať červíky a zbrane a samozrejme tiež prostredia, ktoré je možné úplne zničiť.

Opatrne si naplánujte bitky a prebojujte sa všetkými misiami z Worms 3D a z Worms 4: Totálny nárez - jedná sa proste o dve hry v jednom. Sú však obohatené o full HD rozlíšenie, herný vylepšený a ďalší bonusový obsah. Jedná sa proste o najlepšiu kolekciu 3D červíkov!

 • Rozšírený obsah hry jedného hráča - rozmanitý výber obsahu prináša to najlepšie z 3D Worms hier, od streleckých súbojov až po rýchly beh.
 • Online a lokálny multiplayer až pre 4 hráčov - hra obsahuje mnoho herných režimov, ako je napríklad "obrana sochy", "vlasť" alebo "deathmatch".
 • Náhodne generované prostredie - boje sa odohrávajú v náhodne vygenerovaných prostrediach, ktoré potom môžete použiť alebo nazdielať pre úpravu máp.
 • Herný chat - v hre funguje hlasový chat, takže môžete aplaudovať spoluhráčom, alebo vyhrávajúceho súpera aspoň slovne zneuctiť.
 • Množstvo možností úprav - tímy si môžete pomenovať, vybrať červíkom klobúčiky, okuliare, fúzy, hlášky, vlajočky a dokonca aj náhrobný kameň pre prípad smrti.
 • Červie zbrane a schopnosti - tešiť sa môžete na množstvo klasických červých zbraní, ako je napríklad svätý granát, bazuka, dynamit, banánová bomba, baseballová pálka, superovca, alebo vytvárať vlastné zbrane.
 • Prostredie je možné úplne zničiť, všetko sa v reálnom čase deformuje.
 • Celá rada herných vylepšení - nový spôsob snímania umožňuje, aby kamera lepšie sledovala akciu. Optimalizovaná umelá inteligencia zaručuje múdrejších nepriateľov a synchronizáciu reči s pohybmi úst.
 • Nové vizuálne stvárnenie, dynamické osvetlenie v skutočnom čase a post-proces efekty a shadery zaručujú, že riadenie čerívkov bude ešte pôsobivejšie. • Jedná sa o digitálnu verziu Worms: Ultimate Mayhem, kód vám bude zaslaný SMS správou alebo e-mailom.


  Buď ako prvý informovaný
  o našich novinkách