Xbox Game Pass 3 mesačné predplatné

Tento týždeň zakúpil 1 zákazník
digitálna distribúcia
Cena s DPH
29,99 €
Cena bez DPH: 24,99 €
 
Kód produktu: 398678
Microsoft

Xbox Game Pass 3 mesačné predplatné [ESD CD-Key]Kompletný zoznam hier pre Xbox Game Pass nájdete na tejto stránke.


Xbox Series, Xbox ONE ale aj Xbox 360 dokážu viac ako len prehrávať hry ako obyčajná herná konzola. Pripojte svoju konzolu k internetu a otvorí sa Vám úplne nové centrum zábavy a možnosťou ďalšieho obsahu. Vďaka zabudovanému WiFi je pripojenie k internetu veľmi jednoduché. Vstúpte do unikátneho sveta plného zábavy, hier a nekonečného multimediálneho obsahu.

eaplay


Xbox Game Pass zahŕňa všetky výhody členstva Xbox Live Gold, viac ako 100 vysokokvalitných hier pre konzolu a prístup k EA Play bez ďalších nákladov, a to všetko za jednu nízku mesačnú cenu. Hrajte nové tituly Xbox Game Studios, ako je Halo Infinite, v deň ich vydania a nedávne hity ako Minecraft Dungeons a Bleeding Edge. EA Play poskytuje prístup k ďalším obľúbeným titulom pre konzolu a PC z takých sérií, ako sú napríklad FIFA, Battlefield a STAR WARS. Získajte ešte viac z obľúbených hier s exkluzívnymi hernými výzvami a odmenami, špeciálnym obsahom určeným výlučne pre členov a skorším prístupom k skúšobným verziám vybraných nových titulov EA. Užite si bezplatné výhody vrátane obsahu v hrách, spotrebných predmetov a partnerských ponúk, ako aj členské zľavy na vybrané hry v knižnici Xbox Game Pass a súvisiace doplnky v hrách. Hrajte spolu s priateľmi a objavte svoju ďalšiu obľúbenú hru. To všetko je k dispozícii v konzolách Xbox Series, Xbox One a Xbox 360.

Zároveň si hry môžete zakúpiť na stálo a ušetriť tak až 20%. Tiež získate zľavu až 10% na doplnky a DLC do hier.

Vzhľadom na to že nové hry pribúdajú neustále, získate tak prístup k prakticky neobmedzenému hraniu.

20 najkultovnějších a najoceňovanejších titulov štúdia Bethesda, medzi ktorými nechýba séria ako Dishonored, Doom, The Elder Scrolls, Fallout a Wolfenstein, sa stali súčasťou predplatného Xbox Game Pass. Navyše 16 z týchto titulov si budú môcť členovia predplatného Xbox Game Pass Ultimate zahrať naprieč platformami od PC cez konzoly až po mobilné zariadenia v cloude..

bethesdaGP


Pozor, jedná sa o digitálnu verziu! Po kúpe vám bude kľúč zaslaný formou SMS a na e-mailovú adresu.
Služba Game Pass vyžaduje aktívny Xbox Live Gold účet!
Pozor, služba Xbox Game Pass nie je platná pre konzoly Xbox 360Recenzie na Xbox Game Pass 3 mesačné predplatné

Ešte tu niesú žiadne recenzie o produktoch.