Xbox Game Pass pre PC 3 mesačné predplatné

digitálna distribúcia
29,99 €
24,99 €
Cena bez DPH: 20,83 €
 
Kód produktu: 411443
Microsoft

Xbox Game Pass pre PC 3 mesačné predplatné [ESD CD-Key]Zahrajte si viac ako 100 vysoko kvalitných počítačových hier a užite si všetky výhody služby EA Play.

Kompletný zoznam hier pre Xbox Game Pass pre PC nájdete na tejto stránke.


eaplay


Xbox Game Pass zahŕňa všetky výhody členstva Xbox Live Gold, viac ako 100 vysokokvalitných hier pre PC a prístup k EA Play bez ďalších nákladov, a to všetko za jednu nízku mesačnú cenu. Hrajte nové tituly Xbox Game Studios, ako je Halo Infinite, v deň ich vydania a nedávne hity ako Minecraft Dungeons a Bleeding Edge. EA Play poskytuje prístup k ďalším obľúbeným titulom pre konzolu a PC z takých sérií, ako sú napríklad FIFA, Battlefield a STAR WARS. Získajte ešte viac z obľúbených hier s exkluzívnymi hernými výzvami a odmenami, špeciálnym obsahom určeným výlučne pre členov a skorším prístupom k skúšobným verziám vybraných nových titulov EA. Užite si bezplatné výhody vrátane obsahu v hrách, spotrebných predmetov a partnerských ponúk, ako aj členské zľavy na vybrané hry v knižnici Xbox Game Pass a súvisiace doplnky v hrách. Hrajte spolu s priateľmi a objavte svoju ďalšiu obľúbenú hru.

Zároveň si hry môžete zakúpiť na stálo a ušetriť tak až 20%. Tiež získate zľavu až 10% na doplnky a DLC do hier.

Vzhľadom na to že nové hry pribúdajú neustále, získate tak prístup k prakticky neobmedzenému hraniu.

20 najkultovnějších a najoceňovanejších titulov štúdia Bethesda, medzi ktorými nechýba séria ako Dishonored, Doom, The Elder Scrolls, Fallout a Wolfenstein, sa stali súčasťou predplatného Xbox Game Pass. Navyše 16 z týchto titulov si budú môcť členovia predplatného Xbox Game Pass Ultimate zahrať naprieč platformami od PC cez konzoly až po mobilné zariadenia v cloude..

bethesdaGP


Pozor, jedná sa o digitálnu verziu! Po kúpe vám bude kľúč zaslaný formou SMS a na e-mailovú adresu.
Služba Xbox Game Pass vyžaduje Windows 10 (neplatí pre Windows 10 v režime S a zariadenie ARM).
Pozor, služba Xbox Game Pass nie je platná pre konzoly Xbox 360Recenzie na Xbox Game Pass pre PC 3 mesačné predplatné

Ešte tu niesú žiadne recenzie o produktoch.