Xbox Series S (Holiday Bundle)

+ Darček: Xbox Game Pass Ultimate 3 months - XBOX Series Promo v cene 39,99 €
poštovné zadarmo bez ohľadu na zvolený spôsob dodania...
299 €
289 €
Cena bez DPH: 240,83 €
Nákupom získaš 10 bodov.
QUATRO - nákup na splátky
Kúpiť na splátky cez QUATRO
Kúpiť na splátky cez Home Credit
Kúpiť na splátky cez HOME CREDIT
Možnosť poistenia:
Poistenie náhodného poškodenia a odcudzenia na 1 rok
32 €
Poistenie náhodného poškodenia a odcudzenia na 2 roky
50 €
Predĺžená záruka o 1 rok
24 €
Predĺžená záruka o 2 roky
46 €
Kód produktu: 435470
Microsoft

Xbox Series S (Holiday Bundle) [RRS-00080]

Darček - Xbox Game Pass Ultimate 3 months - XBOX Series Promo v cene 39,99 €
Xbox Game Pass Ultimate zahŕňa Xbox Live GOLD + Xbox Game Pass teraz spolu vo výhodnom balení! Navyše Xbox Game Pass Ultimate funguje aj na počítači. Xbox Live GOLD

Xbox 360 a Xbox ONE dokáže viac ako len prehrávať hry ako obyčajná herná konzola. Pripojte svoju konzolu k internetu a otvorí sa Vám úplne nové centrum zábavy a možnosťou ďalšieho obsahu. Vďaka zabudovanému WiFi je pripojenie k internetu veľmi jednoduché. Vstúpte do unikátneho sveta plného zábavy, hier a nekonečného multimediálneho obsahu.

So zlatým členstvom Xbox Live získate každý mesiac bezplatné hry, najpokrokovejšie hry pre viacerých hráčov, exkluzívne členské zľavy až do 75 % na hry z obchodu Xbox Store a ďalšie výhody. To všetko je k dispozícii v konzolách Xbox One a Xbox 360.

Games with GOLD

Všetky hry pre konzolu Xbox 360 v programe Games with Gold sú hrateľné aj na konzole Xbox One. Každý mesiac tak vlastne dostanete zadarmo dvojnásobný počet hier. Vďaka spätnej kompatibilite Xbox One môžete hrať hry pre viacerých hráčov s priateľmi bez ohľadu na to, akú konzolu používajú. A v hrách pre Xbox 360 môžete navyše využívať pokročilé funkcie konzoly Xbox One.

Ak máte Xbox 360 a uvažujete o prechode na Xbox One, môžete si vďaka zlatému členstvu v službe Xbox Live stiahnuť dve hry pre Xbox One zadarmo každý mesiac. Neváhajte a stiahnite si hry, ktoré sú v programe Games with Gold zadarmo. A potom si každý mesiac príďte pre dve ďalšie a zahrajte si ich, až si Xbox One kúpite. Všetky takto získané hry na Vás počkajú.

Games with GOLD

Skvelé ponuky každý týždeň znamenajú vždy nové herné zážitky. Každý týždeň môžu zlatí členovia Xbox Live ušetriť na hrách, doplnkoch a ďalšom obsahu. Zaslúžia si to, pretože práve oni sú srdcom komunity Xbox.

Deals with GOLD

 • 3 mesačná vstupenka do online multiplayer gaming arény.
 • Vstúpte medzi milióny hráčov online.
 • Prostredníctvom tejto karty získate prístup na Xbox Store a možnosť sťahovania nových vymožeností a patchov do hier, nových trailerov z pripravovaných hier, obrázkov z hier a veľa veľa ďalšieho.
 • Každých 14 dní 1 hra zdarma na stiahnutie z Xbox Live vďaka ponuke Games with Gold, až 26 hier za rok zadarmo!
 • Sťahovanie ukážok najnovších hier zdarma. Vyskúšajte si hry ešte pred tým než si ich kúpite.
 • Vyzvite niekoho zo svojich priateľov, alebo kohokoľvek z viac ako 48 miliónov hráčov online na športové stretnutia, alebo na závodný okruh.
 • Pohodlné nakupovanie hier a herných dodatkov priamo z Vašej obývačky.
 • Jedinečné zľavy a špeciálne ponuky hier a herných dodatkov s programom Deals with Gold.
 • Ovládanie konzoly cez Váš smartfón, tablet alebo počítač vďaka aplikácii SmartGlass. Zároveň si môžete vytvoriť sekundárnu obrazovku konzoly na zariadeniach platformy Windows.
 • Streamovanie z Vášho PC. Prepojte svoj počítač, alebo tablet s Windows 8 a 8.1 a streamujte filmy, hudbu, alebo obrázky priamo do Vašej konzoly.
 • Cloudové úložisko Vašich hier Vám umožnuje prístup k hrám a Vášmu profilu z akejkoľvek konzoly Xbox.
 • Jedinečné aplikácie ktoré urobia z Vašej konzoly centrum zábavy a z Vašej televízie smart TV, surfovanie na internete, cloud, športové stretnutia a video obsahy.
 • Dostupné aplikácie v službe Xbox Live: Youtube, Internet Explorer, Onedrive, Eurosport player, NHL GameCenter, NBA gametime, Deezer, Red Bull TV a mnoho ďalších jedinečných aplikácií. Xbox Game Pass Xbox 360 a Xbox ONE dokáže viac ako len prehrávať hry ako obyčajná herná konzola. Pripojte svoju konzolu k internetu a otvorí sa Vám úplne nové centrum zábavy a možnosťou ďalšieho obsahu. Vďaka zabudovanému WiFi je pripojenie k internetu veľmi jednoduché. Vstúpte do unikátneho sveta plného zábavy, hier a nekonečného multimediálneho obsahu. Zahrajte si všetky novinky od Microsoftu, ako sú napríklad Forza Horizon 4, Crackdown 3, alebo State of Decay 2 hneď v deň vydania a vychutnajte si tak široké spektrum hier. Game pass Vám umožní prístup k novinkám, ale aj ku kritikou oceňovaným titulom od nezávislých štúdii. Celkovo tak budete mať prístup k viac ako 100 hrám. To všetko je k dispozícii v konzolách Xbox One a Xbox 360. Zároveň si hry môžete zakúpiť na stálo a ušetriť tak až 20%. Tiež získate zľavu až 10% na doplnky a DLC do hier. Vzhľadom na to že nové hry pribúdajú neustále, získate tak prístup k prakticky neobmedzenému hraniu.
  Pozor, jedná sa o digitálnu verziu! Po kúpe vám bude kľúč zaslaný formou SMS a na e-mailovú adresu.

  Služba Game Pass vyžaduje aktívny Xbox Live Gold účet!
 • Zobraziť celý popis darčeka

  V prípade, že si objednáte konzolu s akciovou ponukou Game Pass Ultimate, kód vám bude zaslaný ďalší pracovný deň po vybavení objednávky!

  Konzola neumožňuje hranie hier z kompaktných diskov - nemá optickú mechaniku. Hry je možné získať a uchovať len v digitálnej podobe!


  XBOX Series S s digitálnymi bonusmi

  Pustite sa do boja s konzolou Xbox Series S – Holiday Bundle s deviatimi kozmetickými prvkami v hre a virtuálnou menou pre hry Fortnite, Rocket League a Fall Guys! Ste pripravení hrať?

  Keďže hry Fortnite, Rocket League a Fall Guys si môžete s Xboxom stiahnuť a hrať bezplatne, môžete sa rovno pustiť do hrania. Prejdite na úplne digitálnu verziu a doprajte si rýchlosť a výkon novej generácie za skvelú cenu. Využite každú minútu hrania naplno s funkciou rýchleho obnovenia, bleskurýchlymi časmi načítania a hraním s frekvenciou až 120 FPS, všetko s podporou technológie Xbox Velocity Architecture. Užívajte si digitálne hry zo štyroch generácií konzol Xbox so stovkami optimalizovaných titulov, ktoré vyzerajú a hrajú sa lepšie ako kedykoľvek predtým.  Obsah digitálnych bonusov:

  • BALÍK GILDED HUNTER PACK PRE HRU FORTNITE
   Staňte sa obávaným a bezcitným bojovníkom v Hunter Saber Outfite s tesákmi (zahŕňa variant štýlu), používajte legendárnu sekeru Saber’s Fang inovovanú na moderný boj (zahŕňa variant štýlu), prejavte svoj štýl obalom Hunt Begins a použite 1000 mincí V-Buck na obľúbené položky.

  • BALÍK GILDED HUNTER PACK PRE HRU ROCKET LEAGUE
   Vstúpte rovno do svojej garáže Rocket League s autom Fennec, štítkom Huntress, oranžovým zvýšením výkonu Hexphase, titánovými kolesami Astro CSX a 1000 kreditmi Rocket League, ktoré môžete použiť na upgrade na Rocket League Pass Premium, vytvorenie plánov alebo nákup najžiadanejšieho obsahu z obchodu Rocket Item Shop.

  • BALÍK GILDED HUNTER PACK PRE HRU FALL GUYS
   Krčte sa, ponárajte sa, robte drepy a uhýbajte sa s balíkom Gilded Hunter Pack pre hru Fall Guys – zahŕňa kostým Falltron Ultra, vyjadrenie emócií Falltronic, menovku Falltronic a 1000 mincí Show-Buck na nákup Fall Guys Season Passu alebo obľúbených kostýmov, farieb, vzorov, vyjadrení emócií a osláv pre svoju postavu Fall Guy.  Najmenší Xbox v histórii je tu. Konzola novej generácie, Xbox Series S so sebou prináša všetky kľúčové aspekty pre najnovšie hry: rýchlejšie načítanie, stabilnejšia obrazová frekvencia (frame rate) a bohatší a dynamickejší grafický svet.

  Xbox Series S sa pripojí k Xbox Series X vo svojej misii postaviť hráča do centra zážitkov z hier a umožniť mu hrať sa podľa vlastných pravidiel.

  Xbox_Series_S_banner


  Či už ste nováčikom alebo skalopevným fanúšikom Xboxu, Xbox Series S Vás zaujme svojou kompaktnosťou a elegantným dizajnom. Bol navrhnutý tak, aby ste mu poľahky našli miesto vo svojom domove alebo ho mohli zobrať so sebou kamkoľvek spolu so svojimi obľúbenými hrami.

  Súčasťou balenia je taktiež bezdrôtový ovládač, ktorý je rovnako ako konzola v elegantnom bielom prevedení. Ovládač konzoly má vylepšenú ergonómiu, hybridnú D-podložku (D-pad), textúrované tlačidlá pre lepšie uchopenie, chrániče pred nárazmi a tiež nové zdieľacie tlačidlo Share Button. Ovládač si môžete zakúpiť aj samostatne.

  Generačný skok vo výkone

  Procesor novej generácie: Podobne ako Xbox Series X, aj Xbox Series S prináša rýchlosť a výkon novej generácie. Vďaka vyššej efektivite grafického procesora AMD RDNA 2 v kombinácii s rozširovačmi virtuálnej pamäte sľubuje Xbox Series S výkon a zážitky z hier nad Vaše očakávania. Tieto vylepšenia umožnia vývojárom hier rovnako vysoký výkon aj pri renderovaní v nižšom rozlíšení. Xbox Series S má až 4x výkonnejší procesor oproti Xbox One a dokáže poskytnúť obrazovú frekvenciu na úrovni až 120 fps.

  Vylepšené technológie: Zažite hlbšie a svižnejšie herné možnosti vďaka podpore DirectX Raytracing a Variable Rate Shading (VRS - tieňovanie premenlivou frekvenciou). Architentúra Xbox Velocity zabezpečuje viac ako 40x väčšiu šírku vlnového pásma I/O oproti Xbox One, vďaka čomu sa môžete tešiť na kratší čas načítania, stabilnejšiu obrazovú frekvenciu a svižné pozastavenie hier (Quick Resume) pre viacero titulov naraz.

  Audio zážitok: Xbox Series S vás očarí taktiež kvalitou audia vďaka priestorovému zvuku Spatial Sound a podpore pre Dolby Atmos. A aby toho nebolo málo, pre streamovacie aplikácie ako napríklad Disney+, Vudu alebo Netflix bude k dispozícii aj podpora pre Dolby Vision.

  Stabilnejšia obrazová frekvencia: Xbox tím sa pri vývoji zameral predovšetkým na obrazovú frekvenciu. Jeho zámerom v prípade Series S bolo vytvoriť konzolu, ktorá nevyžaduje 4K obrazovku. Výkon grafickej procesnej jednotky (GPU) Xbox series S je približne 3x vyšší oproti Xbox One> a bol nadizajnový pre hry pri výkone 1440p / 60 fps (s podporou do 120 fps).

  Xbox Series S zdieľa s Xbox Series X rovnaké prostredie, nástroje a možnosti, čo umožňuje vývojárom vystavať a jednoducho umiestniť ich obsah na obe konzoly, a pritom stále čerpať z výhod ich unikátnych hardvérových možností novej generácie.

  Kompatibilita a prístup k hrám naprieč 4 generáciami

  4 generácie hier: S Xbox Series S (rovnako ako so Series X) môžete hrať tisícky hier v digitálnej podobe naprieč 4 generáciami a preniesť si aj svoje doplnky z Xbox One. V prípade zakúpenia kompatibilnej digitálnej hry (bez ohľadu na generáciu konzoly) je možné danú hru spustiť aj na Xbox Series S.

  Xbox Game Pass: S Xbox Game Pass získate prístup k online multiplayer módu, k digitálnej knižnici obsahujúcej všetky hry vydané Xbox Game Studio odo dňa zverejnenia titulu a ďalším viac ako 100 kvalitným hrám. Ultimate a PC Members Game Pass rozšíria online ponuku o ďalších viac ako 60 hier od EA (FIFA 20, Need for Speed Heat, Battlefield, The Sims a ďalšie). Pre najširšiu ponuku možností využite Xbox All Access.

  Smart Delivery: Všetky nové herné tituly budú optimalizované pre obe nové série. Tituly, ktoré majú podporu Smart Delivery automaticky identifikujú použitú konzolu a prispôsobia jej výber najvhodnejšej verzie hry. Vami vybrané digitálne tituly si môžete užiť bez obáv - za hru zaplatíte iba raz.

  Storage Seagate Expansion Gate: Xbox Series S má taktiež podporu pre Seagate Storage Expansion Card (externé úložisko), ktoré Vám umožní rozšírenie pamäte zo základného 512 GB SSD úložiska o ďalší 1 TB bez zníženia rýchlosti a výkonu architektúry Xbox Velocity. (Upozornenie - staršie hry je možné hrať z pôvodných externých úložísk, avšak pre dosiahnutie maximálneho výkonu odporúčame hrať hry, ktoré sú optimalizované pre novú generáciu, z interného SSD alebo Seagate Storage Expansion Card)

  Xbox_Series_S_Xplosion


  Technická špecifikácia
  Procesor 8-Core AMD Zen CPU @ 3.6 GHz (3.4 GHz w/ SMT Enabled)
  Grafický procesor AMD RDNA 2 GPU; 20 CUs @ 1.565 GHz
  Výkon GPU 4 TFLOPS
  SoC Custom 7nm Enhanced SoC
  RAM 10 GB GDDR6 RAM (8 GB @ 224 GB/s / 2 GB @ 56 GB/s)
  Maximálny výkon 1440p @ 60 fps (120 fps)
  Pamäť 512 GB PCIe Gen NVME SSD (2.4 GB/s uncompressed / 4.8. GB/s compressed)
  Možnosť rozšírenia pamäte 1 TB pamäťová karta
  Spätná kompatibilita Xbox One, Xbox 360, original Xbox, Xbox Series X
  Optická mechanika Konzola nemá optickú mechaniku!
  Výstup možnosť HDMI 2.1

  Obsah predajného balenia:

  • Herná konzola XBOX Series S
  • 1x herný ovládač
  • Fortnite body
  • Rocket League body
  • FallGuys body
  Konzola neumožňuje hranie hier z kompaktných diskov - nemá optickú mechaniku. Hry je možné získať a uchovať len v digitálnej podobe!