Haylou GT1 Plus TWS, Black

24,99 €
22,99 €
Cena bez DPH: 19,16 €
 
dlhodobo nedostupné
Kód produktu: 409622
Haylou

Haylou GT1 Plus TWS, Black [HAY-930177]

Xiaomi Haylou GT1 Plus prinášajú veľké inovácie do malých špuntových slúchadiel. Osadené sú 7.2mm meničom, podporujú kodek AptX, AAC a Blueetoth najnovšej verzie 5.0. Tieto moderné technológie zaisťujú, že si hudbu užijete pri akejkoľvek hlasitosti a v celom spektre zvuku. Môžete tak očakávať silné basy, čisté výšky a aj vyvážené stredy.

Prečo kúpiť Haylou GT1 Plus ?

 • Stabilné a rýchle spojenie
  Slúchadlá sú osadené čipom Qualcomm QCC3020, vďaka čomu je možné ich párovať cez najnovšiu verziu Bluetooth 5.0, ktorá sa vyznačuje vysokou stabilitou a kvalitou prenosu. S vylepšenou funkciou anti-rušičky, GT1 Pro fungujú perfektne aj v situácii keď je naokolo plne vyťežená WiFi alebo 4G sieť.
 • Dlhá výdrž pre ničím nerušený zážitok z hudby
  V každom slúchadle je batéria s kapacitou 43 mAh, ktorá vydrží na jedno nabitie až päť hodín prehrávania hudby alebo hovoreného slova. K slúchadlám samozrejme patrí nabíjacie púzdro, vo vnútri ktorého je akumulátor s kapacitou 310 mAh. Počas jeden a pol hodiny tak dokáže slúchadlá nabiť na plnú kapacitu a celkovo v tejto kombinácií získate viac ako 18 hodín počúvania. Každé zo slúchadiel pritom váži iba 4 gramy, vďaka čomu sa tieto slúchadlá radia medzi najľahšie na trhu.
 • Automatické spojenie
  Vytiahnutím slúchadiel z púzdra prichádza k automatickému spojeniu s telefónom, takže sa nemusíte trápiť s manuálnym pripojením zakaždým, keď budete chcieť počúvať hudbu či volať. Po ich opätovnom odložení do púzdra, sa slúchadlá automaticky dobijú zo zabudovaného akumulátora dokovacej krabičky.
 • Dokonalá kvalita zvuku
  Kodeky AptX a AAC prenášajú dokonalý hudobný zážitok priamo do 7.2mm veľkých meničov, vďaka čomu si hudbu môžete vychutnať v skutočne vysokej kvalite.
 • Zvýšená odolnosť voči okolitým vplyvom
  Slúchadlá sú vhodné aj pre športové aktivity, pri ktorých sa spotíte. Majú totižto certifikát odolnosti IPX5, takže sa už viac nemusíte obmedzovať pri športovaní.
 • Vylepšené handsfree hovory
  Vďaka integrovanému duálnemu mikrofónu je možné Haylou GT1 Plus používať aj ako handsfree. Okrem toho podporujú aj hlasových asistentov, ako je Siri, Asistent Google alebo Xiaomi Xiaoai. Prijímať hovory, ovládať hlasového asistenta a prehrávanie hudby je možné prostredníctvnom dotyku priamo na tele slúchadiel. Zabudovaný DPS čip navyše dokonale izoluje okolitý ruch, takže hovory sú krištáľovo čisté.

Technická špecifikácia

Všeobecné
Bluetooth: v5.0
Bluetooth profily: HFP/HSP/A2DP/AVRCP
Dosah bluetooth: do 10m
Meniče: 7.2mm s podporou AptX a AAC
Aktívne potlačenie hluku: áno
Výdrž batérie: do 18 hodín hudby/hovorov
Kapacita batérie: 43 mAh každé slúchadlo
310 mAh nabíjací dock
Dotykové ovládanie: áno
Odolnosť: IPX5

Obsah predajného balenia:

 • slúchadlá
 • špunty do uší
 • nabíjací kábel
 • dokumentácia


Recenzie na Haylou GT1 Plus TWS, Black

Ešte tu nie sú žiadne recenzie o produktoch.