Xiaomi Mi AirDots, white

39,99 €
34,99 €
Cena bez DPH: 29,16 €
 
Kód produktu: 397272
Xiaomi

Xiaomi Mi AirDots, white [6934177700897]

Darček - Expandujúci držiak na zadný kryt telefónu, mix farieb v cene 9,99 €
Expandujúci držiak na zadný kryt telefónu je v rôznych farebných verziach. Odporúčame vytvoriť objednávku s vyzdvihnutím na predajni, kde si môžete vybrať farbu z aktuálne dostupnej ponuky.
Expandujúci držiak na zadný kryt telefónu je elegantný, kvalitne spracovaný držiak na prst, vďaka ktorému aj malá ruka dokáže ovládať veľký displej bez rizika vypadnutia. Zároveň je aj šikovným stojanom pre Váš smartfón.

Prečo kúpiť expandujúci držiak na telefón ?

 • univerzálny držiak na prst pre takmer všetky druhy smartfónov
 • kvalitný materiál a ložiská, no stále veľmi ľahký
 • možnosť použitia ako stolný stojan pre jednoduchšie sledovanie videí a čítanie
 • inštalácia na hladké plochy prostredníctvom veľmi spoľahlivej lepivej plochy
Zobraziť celý popis darčeka

Značka Xiaomi prináša nový model bezdrôtových slúchadiel na trh a oproti svojej konkurencii sú niekoľkonásobne lacnejšie, čo ale neznamená, že by ustupovali svojou kvalitou.

Prečo kúpiť Xiaomi Mi Air Dots

 • slúchadlá s kvalitnou konštrukciou i solídnou výdržou batérie disponujú verziou
 • Bluetooth 5.0, ktorá umožní stabilné pripojenie bez výpadkov signálu a navyše dosahuje menšiu energetickú náročnosti ako predchádzajúce verzie. Slúchadlá sú samozrejme kompatibilné aj s telefónmi vybavenými nižšou verziou Bluetooth.
 • k ich ovládanie slúži vstavaný dotykový panel, ktorý sa nachádza na stranách a citlivo reaguje aj na letmý dotyk. Pomocou tohto miesta možno tak vyriešiť základné pokyny ako je vypnutie a zapnutie či pozastavenie prehrávania a v neposlednom rade prijať alebo odmietnuť prichádzajúci hovor. Na tele slúchadla je možné objaviť aj tlačidlo, ktoré vyvolá pomocného hlasového asistenta.
 • o kvalitu počúvania sa stará nový zvukový čip a špeciálne dynamický menič s priemerom 7,2 mm, ktorý sa vyznačuje širším rozsahom basov a výborným zvukom. Dopĺňa ho ozvučná konštrukcie v zadnej dutine.
 • slúchadlá sú dostupné v elegantnom bielom prevedení a nachádzajú sa v praktickej krabičke - puzdre. Ta je vybavená elektronikou, ktorá slúchadla počas odloženia nabíja.
 • slúchadlá rovnako ako ich puzdro sú navrhnuté v minimalistickom a elegantnom duchu a pôsobia čistým dojmom. Vďačí za to vyhotovenie z dvojfarebného vstrekovaného plastu, ktorý na svetle vytvára pôsobivé efekty.
 • keďže jedno slúchadlo len nepatrne presahuje hmotnosť 4 gramov, je v nich zabudovaná batéria s kapacitou 300 mAh. Vďaka extrémne nízkej spotrebe energie vydržia hrať nepretržite pri maximálnom výkone až 4 hodiny v režime stereo alebo 5 hodín v režime mono. Slúchadlá sa dobíjú za 1,5 hodiny, samotné puzdro za 2,5 hodiny. V pohotovostnom režime vydržia slúchadla zhruba 6 a pol dňa.
 • ak ale chcete na cestách počúvať hudbu viac, krabička vám kapacitu zvýši až na 12 hodín
 • po vybratí slúchadiel z nabíjacieho doku sa slúchadlá aktivujú a automaticky sa spárujú s vaším smartphonom, tabletom či notebookom. Po opätovnom vložení do krabičky sa Mi AirDots samy odpoja a následne vypnú

Technická špecifikácia

Konektivita: Bluetooth 5.0
Impedancia: 16 ohmov
Dosah Bluetooth: 10 metrov
Citlivosť : 106 ± 3 dB
Batéria: 300mAh Li-ion
Výdrž na jedno nabitie: až 4 hodiny
Pohotovostná doba: 12 hodín
Doba hovoru : až 4 hodiny
Váha slúchadiel: 4,2 gramy
Rozmery krabičky: 62 × 42 × 26 milimetrov
Hmotnosť s krabičkou: 39 gramov

Obsah predajného balenia:

slúchadlá
nabíjací dok
nabíjací kábel
silikónové štuple


Recenzie na Xiaomi Mi AirDots, white

Ešte tu niesú žiadne recenzie o produktoch.