Xiaomi Mi Smart Band 5, Black

29,99 €
26,90 €
Cena bez DPH: 22,42 €
 
dlhodobo nedostupné
Kód produktu: 409832
Xiaomi

Xiaomi Mi Smart Band 5, Black [BHR4215GL]

Xiaomi predstavil novú radu náramku Mi Band 5 s významnými vylepšeniami ako je napríklad nový spôsob magnetického nabíjania, sledovanie zdravia pre ženy a ešte väčší displej a lepší snímač srdcového tepu oproti svojmu predchodcovi.

Prečo kúpiť Xiaomi Mi Band 5 ?

 • Prehľadný, farebný displej
  Displej Mi Smart Band 5 je oproti svojmu predchodcovi až o 20% väčší, vďaka čomu je užívateľský zážitok ešte lepší. Jedinečnosť tohto displeja umocňujú nové animované ciferníky, ktoré na AMOLED displej skutočne vynikajú.
 • Zlaďte si náramok so svojím outfitom
  Xiaomi ku náramku predstavilo zároveň aj 5 oficiálnych remienkov v rôznych farbách, tak aby Váš náramok ladil s outfitom prípadne Vašou náladou. Na výber bude postupne z farieb: yellow, teal, navy blue, mint green a orange.
 • 11 profesionálnych športových aktivít k Vašim službám
  Novinkou je aj podpora športových aktivít ako je napr. joga, veslovanie na stroji, cvičenie so švihadlom a iné. Náramok presne monitoruje a analyzuje každý Váš pohyb. Aby Vám pomohol dosiahnuť vytýčené ciele v oblasi chudnutia, sleduje navyše ešte aj srdcový rytmus, tempo a spálené kalórie. Urobte maximum pre vlastné zdravie.
 • Režim veslovania
  Chcete rýchlo spaľovať telesný tuk? Toto cvičenie trénuje takmer všetky Vaše svalové skupiny súčasne a presne zaznamenáva čas jazdy, čas zotavenia a údery za minútu, čo pomáha rýchlo spaľovať tuk.
 • Režim rotopedu
  Ideálna voľba spaľovania tukov pre tých, ktorí majú kilá navyše. Tento režim posilňuje vaše dolné končatiny a zároveň cvičenie na rotopade minimalizuje dopad na Vaše kolená.
 • Režim švihadla
  Rýchle a plynulé cvičenie so švihadlom spaľuje kalórie zvýšením srdcového rytmu vo veľmi krátkom čase. Udržiavanie vysokej srdcovej frekvencie urýchľuje krvný obeh a tým posilňuje srdce a kapacitu pľúc.
 • Režim stacionárneho bicykla
  Zábavný, ale výkonný nástroj v aeróbnom cvičení, ktorý vytvára pot s jeho meniacimi sa vzormi intenzity, ktorý vám pomôže spevniť dolné končatiny a súčasne tvarovať nohy.
 • Režim jógy
  Jóga je tá najlepšia voľba pre tvarovanie celého tela, ktorá zvyšuje vašu schopnosť napínania, ohýbania a koordinácie celého tela. Len 3–5 minút pohybu stačí na zmiernenie tuhosti a formovanie tela.
 • Inteligentné monitorovanie srdcového rytmu
  Komplexné vylepšenia algoritmov a hardvéru zlepšili presnosť monitorovania až o 50% pri formách cvičenia s nepravidelnými pohybmi, ako sú beh na lyžiach, horolezectvo, turistika a tak ďalej. Náramok prichádza s vibračnými pripomienkami, keď je vaša srdcová frekvencia nezvyčajne vysoká aby Vás upozornil, že máte ubrať a oddýchnuť si.
 • Poradca pre kvalitný spánok je na nezaplatenie
  Inovácie na technológiu analýzy spánku zvýšili presnosť o ďalších 40%, čo umožňuje profesionálnu interpretáciu vašich spánkových vzorcov. A okrem toho náramok ponúka vedecké poradenstvo, ktoré vám pomôže rýchlo zlepšiť problémy so spánkom, ako je nespavosť.
 • Tri režimy zdravia
  Index osobnej vitality sa počíta na základe pohlavia, veku, srdcového rytmu a ďalších údajov. Na základe týchto údajov následne poskytuje návrhy na aktivity, ktoré môžu zlepšiť vaše celkové skóre. Ďalším režimom je monitorovanie stresu, pričom náramok dáva návrhy na zmiernenie a zotavie sa zo stresu. Posledný režim Vám pomôže s dychovými cvikmi - rýchlo tak uvoľníte svoje telo aj myseľ pomocou dýchacích schém zobrazených na displeji. Celé cvičenie trvá iba 1-5 minút.
 • Úplne nové sledovanie a pripomínanie mesačného cyklu u žien
  Náramok zaznamenáva fázy menštruačného cyklu a ovulácie a vopred poskytuje užitočné pripomienky. Čím viac ho používate, tým viac Vám rozumie.
 • Nový systém nabíjania
  Jednou z hlavných noviniek je možnosť magnetického nabíjania bez docku ako to bolo pri predošlých modeloch. Kábel stačí priložit ku zariadeniu a to sa začne automaticky dobíjať.
 • Vzdialená samospúšt fotoapáratu priamo na ruke
  Fotografovanie selfie a skupinových fotografií je teraz ešte jednoduchšie vďaka možnosti ovládať fotoaparát priamo z náramku.

Technická špecifikácia

Displej
Veľkosť: 1.1"
Rozlíšenie: 294 x 126 px
Technológia: AMOLED
Veľkosť
Rozmery tela: 46.95 × 18.15 × 12.45 mm
Šírka remienka: 155 - 219 mm
Hmotnosť: 11.9 g
Dáta
Bluetooth: 5.0, BLE
GPS: Áno (A-GPS, GLONASS)
NFC: nie
Batéria
Kapacita: 125 mAh Li-ion
Výdrž: do 14 dní
Doba nabíjania: do 2 hodín
Ostatné
Vodotesnosť: 5ATM
Senzory: vysoko presný 6-osý snímač
PPG senzor srdcového tepu
Automatická podpora športových aktivít: vonkajší beh
rýchla chôdza
jazda na bicykli
beh na bežeckom páse
bazénové plávanie
jazda na stacionárnom bicykli
cvičenie na rotopede
cvičenie so švihadlom
cvičenie jógy
veslovanie na stroji
Ostatné vlastnosti: vzdialená samospúšť
ovládanie hudby
"nájdi môj telefón"
tichý režim telefónu
odomknutie telefónu
notifikácie aplikácií
počasie
časovač, stopky, alarm
a iné

Obsah predajného balenia:

 • Xiaomi Mi Band 5
 • nabíjací kábel
 • dokumentácia