Xiaomi Mi Watch Lite, ivory

59,99 €
54,99 €
Cena bez DPH: 45,83 €
Kód produktu: 418728
Xiaomi

Xiaomi Mi Watch Lite, ivory [BHR4359GL]

S inteligentnými hodinkami Xiaomi Mi Watch Lite vám novoročné predsavzatia vydržia po celý rok. Dostaňte sa do kondície a prekonávajte sami seba. Vyskúšajte rôzne typy aktivít a zistite, čo vás najviac baví. Hodinky merajú vaše kroky, spálené kalórie, srdcový tep aj vzdialenosť. Ponúkajú 11 športových režimov, pomocou ktorých hodinky zaznamenajú vašu aktivitu ešte presnejšie. Po spárovaní s telefónom vám navyše prinesú okamžité upozornenia na hovory, správy i notifikácie z aplikácií. Môžete si nastaviť budík, sledovať predpoveď počasia alebo napríklad hodinky použiť ako časovač, stopky či svietidlo. Dobíjacia batéria im zaistí až 9 dní prevádzky na jedno nabitie.

Prečo kúpiť Xiaomi Mi Watch Lite ?

 • Luxusný dizajn
  Hodinky na prvý pohľad dokážu upútať pozornosť okolia. Môžete ich mať na zápästí nielen pri tréningu, ale aj po celý deň, skvele sa totiž hodia i do kancelárie. Sú univerzálne, vhodné pre mužov aj ženy. Aj v čase mimo tréning vám budú strážiť aktivitu a informovať o počte krokov, prejdenej vzdialenosti či spálených kalóriách.
 • Dotykové i tlačidlové ovládanie
  K jednotlivým informáciám sa dostanete na displeji dvoma spôsobmi. V prvom rade je obrazovka dotyková, ale tiež môžete využiť bočné tlačidlá na aktiváciu ďalších funkcií. Ľahko si tak zobrazíte aktivitu, ale aj informácie z telefónu, budík, stopky a podobne.
 • Jedenásť športových režimov
  Vyberte si z ponuky 11 športových režimov a merajte svoj výkon ešte presnejšie. Hodinky ponúkajú režimy: vonkajší beh, beh na bežeckom páse, jazda na bicykli, jazda na rotopede, voľný štýl, chôdza, trekking, behanie v horách (trail), plávanie v bazéne, plávanie na otvorenej vode a kriket.
 • Kontrola spánku
  Hodinky nespia ani v noci. Kým odpočívate v ríši snov, merajú dĺžku a kvalitu vášho spánku. Po prebudení získate v aplikácii správu, podľa ktorej sa môžete orientovať a vždy viete, či je potreba spánok vylepšiť, aby telo nabralo potrebnú energiu do ďalšieho náročného dňa.
 • Vodoodolné vyhotovenie
  Hodinky predstavujú skvelú voľbu aj pre milovníkov plávania a vodných športov. Sú vyrobené v odolnom vyhotovení a zostanú bezchybne funkčné aj pri kontakte s vodou a potápaní až do hĺbky 50 metrov (neodporúčame plávanie ani iné aktivity pod vodou).
 • Dlhá výdrž batérie
  Dobíjacia batéria im zaistí až 9 dní prevádzky na jedno nabitie. Môžete nimi však zaznamenávať aj celodenný výlet. Pri zapnutom GPS zvládnu nepretržite sledovať vašu aktivitu až po dobu 10 hodín.
 • Integrovaná GPS
  Vďaka polohovaniu GPS + GLONASS a viacerým inteligentným senzorom môžu hodinky presne sledovať vašu trajektóriu, rýchlosť, vzdialenosť a spálené kalórie. Môžu tiež merať akékoľvek zmeny srdcového rytmu a poskytnúť tak jasný obraz o stave vášho tréningu.
 • Viac ako 100 vybraných ciferníkov
  Okoreňte si život ešte viac prispôsobeniami. Technológie, šport, mechanici, karikatúry ... Vyberte si ľubovoľnú tému, ktorá sa vám páči. Chcieť viac? Prispôsobte si ciferník hodiniek svojim obľúbeným obrázkom a definujte svoj vlastný štýl.
 • Vylepšená aplikácia Xiaomi Wear
  Podrobne sledujte denné štatistické údaje o zdraví, ako je srdcová frekvencia, kondícia a spánok, ktoré poskytujú jasný obraz o vašom zdraví. Môžete tiež pridať rôzne zdravotné plány na precvičenie sebadisciplíny.

Technická špecifikácia

Displej
Veľkosť: 1.4"
Rozlíšenie: 320 x 320 px
Hustota px: 323 ppi
Jas: 350 nitov
Dotykový: áno
Konektivita
Bluetooth: v5.1
GPS: áno, A-GPS, GLONASS
Kompatibilita: Android 5.0 a vyšší / iOS 10 a vyšší
Funkcie
Profesionálne režimy: 11
Automatická detekcia cvičenia: neuvedené
Nepretržité monitorovanie: áno
Monitorovanie spánku: áno
Monitorovanie stresu: áno
Dychové tréningy: áno
Senzory
Senzor srdcového tepu: áno
Senzor akcelerácie: áno
Gyroskop: áno
Barometer: áno
Kompas: áno
Ostatné
Systémové jazyky: angličtina
nemčina
poľština
ruština
taliančina
francúzština
a iné
Vodeodolnosť: 5ATM
Batéria: 230 mAh
Výdrž: 9 dní bežného používania
10 hodín vonkajšieho športového režimu s GPS
Rozmery: 41 x 35 x 10.9 mm
Remienok: TPU
Hmotnosť: 35 g

Obsah predajného balenia:

 • Mi Watch Lite
 • nabíjací dok
 • dokumentácia


Recenzie na Xiaomi Mi Watch Lite, ivory

Ešte tu nie sú žiadne recenzie o produktoch.